Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Ώπααα! Explain!
Κατά την γνώμη μου δεν είναι σωστό να φτιάχνουν τις τροχιές παίκτες και περισσότερο παίκτες που πρωταγωνιστούν.
Συμφωνώ για το "αγνωστο"των σχημάτων αλλά δεν ακούγεται καλά το θέμα με τις τροχιές.
Δεν ξέρω.Ισως να κάνω και λάθος Λεωνίδα.
 
Κατά την γνώμη μου δεν είναι σωστό να φτιάχνουν τις τροχιές παίκτες και περισσότερο παίκτες που πρωταγωνιστούν.
Συμφωνώ για το "αγνωστο"των σχημάτων αλλά δεν ακούγεται καλά το θέμα με τις τροχιές.
Δεν ξέρω.Ισως να κάνω και λάθος Λεωνίδα.
Και παίκτες που θέλουν να διατηρήσουν το Πανελλήνιο ρεκόρ θα πω εγώ!
 
Δ
Κατά την γνώμη μου δεν είναι σωστό να φτιάχνουν τις τροχιές παίκτες και περισσότερο παίκτες που πρωταγωνιστούν.
Συμφωνώ για το "αγνωστο"των σχημάτων αλλά δεν ακούγεται καλά το θέμα με τις τροχιές.
Δεν ξέρω.Ισως να κάνω και λάθος Λεωνίδα.
Δεν υφίσταται αυτό στο κόμπακ, όπου όλοι προπονούνται τα γήπεδα πολλές μέρες πριν τον αγώνα.

Ο Spada έστησε το γκραν πρι του 2019 και το κέρδισε. Ο Λεύκιος έστησε το γκραν πρι του 2020 και έκανε 100 straight την πρώτη ημέρα και κανείς δεν το βρήκε αντικανονικό.

Τόσο εγώ όσο και ο Γιώργος κληθηκαμε λόγω της εμπειρίας μας σε επιτυχημένες στοχοθεσιες. Εάν κάποιοι προτιμούν να στηθούν αδιάφορα ή ακόμα και άδικα πιάτα βάσει του σκεπτικού σου, τότε προσωπικά θα προτιμούσα να μην ρίξω παρά να μην διασφαλίσω σωστούς στόχους.
 
δηλαδή το πανελλήνιο ρεκόρ γίνετε μόνο στον Πανελλήνιο και μόνο από αυτούς που τον κατέχουν ουαου δεν το ήξερα οπότε να μην πάμε δηλαδή ούτε σε αυτόν ούτε σε άλλο αγώνα τότε.
Πανελλήνιο ρεκόρ είναι η μεγαλύτερη επίδοση που έχει γίνει σε Πανελλήνιο αγώνα και όχι σε διασυλλογικούς αγώνες.. Τώρα σε ποιους αγώνες θα πάρεις μέρος ούτε που με ενδιαφέρει. Ο καθένας επιλέγει και παίρνει.
 
δηλαδή εάν κατάλαβα σωστά μιλώντας για τον εαυτό μου ο Λεωνίδας και Ψιλακης έχουν το πλεονέκτημα της στοχοθεσίας Οκ

και να υποθέσω εγώ τώρα πως και στις 2 μέρες του αγώνα θα παίζουν μονοί τους και θα κάνουν 100/100 κάθε μέρα χωρίς καθόλου πίεση και λάθη και εγώ τίποτα απλός παρών Οκ
όποτε ας τους Δώσουμε από τώρα το Κύπελο για να μην κουραζόμασταν κιόλας βρε Αδελφέ.

κλείνοντας θέλω να ρωτήσω ποια είναι η γνώμη σας όταν σε έναν αγώνα Κομπακ τα πιάτα αυτοί που είναι κοντά στο σκοπευτήριο τα παίζουν κάθε μέρα για 30 μέρες πριν από τον Αγώνα
και κάποια άλλα παιδιά που είναι από μακριά και δεν μπορούν να τα δουν η να τα παίξουν παρά την τελευταία στιγμή για ευνόητους λογούς αυτό είναι σωστό δηλαδή να υποθέσω έχουν όλοι ίσες ευκαιρίες ?

όπως βλέπετε το Δίκαιο είναι σχετικό Άρα ας αφήσουμε τις προστριβές μόνο κακό κάνουν οι κανόνες είναι Διεθνής από την FITASC .
Αυτό που έχει σημασία είναι να κοιτάξει ο καθένας μας να περάσει ωραία και να μάθει μέσα από τον αγώνα να γίνει καλύτερος . Πρέπει να γίνει ένας ωραίος(πορείες)-Δικαιος( Διαιτησία) αγώνας που όλοι έχουμε τόσο ανάγκη με αυτά που βιώνουμε καθημερινά και μακάρι ο καλύτερος να κερδίσει.
ΥΓ εγώ δεν θα πέσω Αμαχητί παντός Κύριοι Καλημέρα σας
Οτι πείς εσύ θα κάνουμε φίλε μου...
 
Πανελλήνιο ρεκόρ είναι η μεγαλύτερη επίδοση που έχει γίνει σε Πανελλήνιο αγώνα
Βασικά δεν λέγεται καν πανελλήνιο ρεκόρ αλλά πανελλήνια επίδοση, και ναι, αφορά μόνο τον Πανελλήνιο αγώνα. Μπορεί να την κατέχω εγώ με 191/200 αλλά ο Ψυλλάκης έχει κάνει 196/200 σε αγώνα κυπέλλου και 192/200 σε πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα, οπότε μην της προσάπτουμε παραπάνω βαρύτητα από ότι της αναλογεί. Ένα σκορ είναι, το οποίο το έχω επαναλάβει σε αγώνα κυπέλλου, ενώ ο Ψυλλάκης το έχει καταρρίψει πολλές φορές.
 
Βασικά δεν λέγεται καν πανελλήνιο ρεκόρ αλλά πανελλήνια επίδοση, και ναι, αφορά μόνο τον Πανελλήνιο αγώνα. Μπορεί να την κατέχω εγώ με 191/200 αλλά ο Ψυλλάκης έχει κάνει 196/200 σε αγώνα κυπέλλου και 192/200 σε πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα, οπότε μην της προσάπτουμε παραπάνω βαρύτητα από ότι της αναλογεί. Ένα σκορ είναι, το οποίο το έχω επαναλάβει σε αγώνα κυπέλλου, ενώ ο Ψυλλάκης το έχει καταρρίψει πολλές φορές.
Πανελλήνιο ρεκόρ ή Πανελλήνια επίδοση δεν θα τα χαλάσουμε εκεί τώρα! Και οι 2 το ίδιο λέμε συνάδελφε!
 
το θέμα δεν είναι ότι πω εγώ ΑΛΛΆ τι πρέπει να γίνει βάσει τον διεθνών κανονισμών.
Για μένα Ο Πανελλήνιος πρέπει να είναι η γιορτή της σκοποβολής και τίποτα άλλο καθαρός και δίκαιος με σεβασμό για όλους
και ιδιαίτερα τώρα περισσότερο που όλοι περνάμε δύσκολα λόγω των άσχημων καταστάσεων.
Θα δηλώσεις συμμετοχή?
Να σε γνωρίσουμε κιόλας γιατί είναι κάτι σαν να μιλάμε σε φαντομά και δεν είναι ότι καλύτερο.
 
πες πως έγινε
θα γίνει και αυτό θα σου πω πως αλλά μην το πεις λοιπόν την Κυριακή 6/6 το απόγευμα κοιτά διακριτικά στο Βάθρο.
Ωραίος!! :) .



Θα μου απαντήσεις... ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ όμως... σε μια ερώτηση που θα σου κάνω? (μονολεκτικά). :)
 
Back
Top