Σκοπευτήρια Θεσσαλονίκη και πέριξ

Καλημέρα στην παρέα..
Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος κάποιο σκοπευτήριο λειόκανου στην Θεσσαλονίκη ή στα πέριξ, να πηγαίνουμε με την ΑΚΚΟ και τα φυσιγγάκια μας και να ρίχνουμε πιατάκια.?
 
Καλημέρα στην παρέα..
Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος κάποιο σκοπευτήριο λειόκανου στην Θεσσαλονίκη ή στα πέριξ, να πηγαίνουμε με την ΑΚΚΟ και τα φυσιγγάκια μας και να ρίχνουμε πιατάκια.?
εχει στο θεμα http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτήριο-Λαγκαδά-Δρακόντειο.70/
 
@Ευθύμης Σιδεράς και @Freeman.1989
Μόλις κλείσει το κυνήγι, να εκδράμουμε κανενα ΣΚ για καμια πούλα.
Ο χαμένος βάζει τις μπύρες .my man..sarcastic..ha ha ha..ha ha ha..buy..buy..buy.
Ακριβώς γι'αυτό θέλω να μάθω για σκοπευτήριο....
Δεν μπορώ να φαντάζομαι τις Ρωσσίδες μου στη γωνία άπραγες και εμένα να τις κοιτάω με λύπη...
Όλο το χρόνο θέλουν ζεστές κάννες μου ψιθύρισαν προχτές στ' αυτί... .sarcastic.
Μετά τον πίου-πίου τζερτζελέ, πίνουμε μπύρες, και συζητάμε τα πιθανά λάθη μας εμείς οι νέοι (εμένα εννοώ προς αποφυγή παρεξηγήσεων), για να μαθαίνουμε από τους παλαιότερους..
π.χ. εγώ έχω θέμα με την προσκόπευση ανά απόσταση και δεν το κρύβω, και θέλω να το διορθώσω... :D
 
Ακριβώς γι'αυτό θέλω να μάθω για σκοπευτήριο....
Δεν μπορώ να φαντάζομαι τις Ρωσσίδες μου στη γωνία άπραγες και εμένα να τις κοιτάω με λύπη...
Όλο το χρόνο θέλουν ζεστές κάννες μου ψιθύρισαν προχτές στ' αυτί... .sarcastic.
Μετά τον πίου-πίου τζερτζελέ, πίνουμε μπύρες, και συζητάμε τα πιθανά λάθη μας εμείς οι νέοι (εμένα εννοώ προς αποφυγή παρεξηγήσεων), για να μαθαίνουμε από τους παλαιότερους..
π.χ. εγώ έχω θέμα με την προσκόπευση ανά απόσταση και δεν το κρύβω, και θέλω να το διορθώσω... :D
Λάθη κάνουμε όλοι μας Ευθύμη! Αυτό ειναι και το αλατοπίπερο στις βολές ;)
Μόνο που υπάρχει ένα πρόβλημα... Δεν έχω όπλο!.very funny..very funny..very funny..seveys.
 
Δυστυχώς δεν γνωρίζω λεπτομέρειες λειτουργίας Ευθύμη διότι έχω κανα δυο χρόνια να το επισκεφτώ.
Θα ρωτήσω να μάθω μπας και ξέρει κάποιος φίλος τι παίζει και θα σε ενημερώσω.
Και μόνο που προθυμοποιήθηκες να μπεις στον κόπο σ'ευχαριστώ μόρτη...
 
Καλημέρα στην παρέα..
Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος κάποιο σκοπευτήριο λειόκανου στην Θεσσαλονίκη ή στα πέριξ, να πηγαίνουμε με την ΑΚΚΟ και τα φυσιγγάκια μας και να ρίχνουμε πιατάκια.?
Ευθυμη περσι αν θυμαμαι καλα (για καλοκαιρι μιλαω) ηταν ανοιχτα καθε μερα απο το πρωι μεχρι το βραδακι εκτος τριτης.
Το μεσημερι μονο στις ωρες κοινης ησυχιας ειχε διακοπη για να μην ενοχλουνται οι κατοικοι του χωριου και να κανουν μεγαλυτερη φασαρια με τα τρακτερ και τα μηχανακια τους αφου απο αυτα δεν ενοχλουνται.
Αν πας θα δεις πως ειναι πισω απο λοφο και στο χωριο δεν, ακουγεται τιποτα.
Αν κανονισετε για εδω ριξτε ενα συρμα.
Αν υπαρχει θεληση βεβαια.
 
Κύριοι, έχουμε νέα..
Επικοινώνησα με το σκοπευτήριο στο Δρακόντειο.. Ο άνθρωπος στο τηλέφωνο ήταν ευγενικότατος και εξυπηρετικότατος.
Ανοιχτά κάθε μέρα, εκτός τρίτης, από τις 9 το πρωί. 5€ τα 25 πιατάκια, φυσίγγια έχει και εκεί, μπορούμε να πάρουμε και τα δικά μας. Μέγιστο 28γραμμάρια Νο7,5-8,5
Το σκοπευτήριο χρειάζεται μόνο ΑΚΚΟ. Μου είπε όμως ότι είμαστε πλήρως καλυμμένοι με τη μεταφορά του όπλου έως τέλη του μήνα. Μετά είμαστε σε μια γκρίζα ζώνη, όσο αναφορά τη μεταφορά του(περίπτωση οργάνου με "υπερβάλλων ζήλο" σε πιθανό έλεγχο), οπότε είναι στην κρίση του καθενός η μεταφορά του όπλου. Αν θέλουμε να γίνουμε κανονικά μέλη, 80€ το χρόνο.
 
Χρωστουσα μια ενημερωση αλλα ειδα πως λυθηκε το θεμα.
Για την μεταφορα του οπλου δεν νομιζω να υπαρχει θεμα αφου θα εχεις την ΑΚΚΟ μαζι σου και εντος θηκης ή βαλιτσας μεταφορας το «εργαλειο».
Βεβαια εγω ειμαι διπλα οποτε ειναι πιο απιθανο νανα βρω καννεναν αναποδο.
Αν το αποφασισετε για εδω ενημερωστε μπας και βρεθουμε.
 
γιασας παιδεςςςς,,μιας και ημουνα στην θεσ,νικη για βωλτα και κατι δουλιες δεν παρεληψα να παρω και το δικανακιμου να παιξουμε καμια τουφεκια στο σκοπευτηριο του Κ,Σ,Θ στο κουρι,και ετσι καναμε κυριακατικα με τα φιλαρακιαμου,,απλως μας ξεγληστρησε ο καστορας και ο freeman ο γιωργος,,μιας πρωτημησανε το δρακωντιο.RESPECT. η μερα βροχερη αλα της τουφεκιεσμας της καναμεεεεε και μαλιστα 19 στα 20 δυο πουλες που καναμε περασαμε ωμορφαααα και ρηξαμε και ενα μαγκαλιι στο τελοςςς.hunter..hunter.bbq2beer
 
Back
Top