Σκέφτομαι να αγοράσω...

Και στα λάδια μουφα είναι;
Έτσι λένε πολλοί . Ήθελα να το δοκιμάσω αλλά δε μου δόθηκε η ευκαιρία. Αυτό πρέπει να δουλεύει εφόσον το βάλεις και το σκουπίσεις μετά λόγω του τεφλόν. Θα το δω Παναγιώτη και θα ενημερώσω. Για καθάρισμα μάλλον δε θα κάνει δουλίτσα
 
Να σας δίνουμε info τι να αποφεύγετε . Χρήσιμο είναι. Θα σου πω πχ μη πάρεις rem oil είναι μαλακια.
Κώστα για πες τι λάδι να παρω μιας και τελείωσαν αυτά που έχω
Δεν το κατέχω πολύ με τα λάδια ενώ σε βλέπω όπως και άλλους συναδέλφους το κατέχετε το άθλημα θα με βοηθούσε πολύ
Χρησιμοποιούσα το Break free. CLP
Ευχαριστώ
 
Η άλλη μαλακια που πήρα το fp-10 θέλω να δω τι κάνει. Είναι πανάκριβο. Αν είναι μαλακια θα φύγει στον ακάλυπτο από το παράθυρο. Μη το πάρει κανείς ακόμα. Έχω αμφιβολίες.
Θα θελα να έριχνα μια ματιά στον ακάλυπτο .very shoked.
 
Κώστα για πες τι λάδι να παρω μιας και τελείωσαν αυτά που έχω
Δεν το κατέχω πολύ με τα λάδια ενώ σε βλέπω όπως και άλλους συναδέλφους το κατέχετε το άθλημα θα με βοηθούσε πολύ
Χρησιμοποιούσα το Break free. CLP
Ευχαριστώ
G96, benelli
 
Από ντουφεκιες απ τις λίγες που έριξα ήταν μακρινές και φαρμάκι όντως.

Το οικονομικό όντως είναι θέμα.
Αν δεν ήταν δεν θα το έδινα κιόλας.

Ποιο παιδί το εχει;
Εννοείς από δω απ το φόρουμ ή απ το μέρος που ζεις;
Στο μέρος που μενο
 
Κώστα για πες τι λάδι να παρω μιας και τελείωσαν αυτά που έχω
Δεν το κατέχω πολύ με τα λάδια ενώ σε βλέπω όπως και άλλους συναδέλφους το κατέχετε το άθλημα θα με βοηθούσε πολύ
Χρησιμοποιούσα το Break free. CLP
Ευχαριστώ
Απ' ότι κατάλαβα θες CLP ένα για όλα. Αυτά που θα σου προτείνω τα έχω δοκιμασει.
Ballistol, legia, napier gun cleaner.
Το τελευταίο θέλει και κανονικό λάδι μετά, γιατί δε λιπαίνει καλά. Πάρτο σετακι με το λάδι napier. Είναι 60ml και θα κρατήσει 7 ζωές.
Το g96 που είπε ο Παναγιώτης είναι καλό αλλά κάνει ίζημα και θέλει κούνημα. Το benelli είναι σαν το legia.
 
Last edited:
Απ' ότι κατάλαβα θες CLP ένα για όλα. Αυτά που θα σου προτείνω τα έχω δοκιμασει.
Ballistol, legia, napier gun cleaner.
Το τελευταίο θέλει και κανονικό λάδι μετά, γιατί δε λιπαίνει καλά. Πάρτο σετακι με το λάδι napier. Είναι 60ml και θα κρατήσει 7 ζωές.
Το g96 που είπε ο Παναγιώτης είναι καλό αλλά κάνει ίζημα και θέλει κούνημα. Το benelli είναι σαν το legia.
Οκ ευχαριστώ
 
Τόσα πολλά καθαριστικά τι τα κάνετε τα πίνετε;
Έλα ντε!😳
Με ένα μπουκαλάκι tetra gun έχω περάσει 6-7 χρόνια!
Μια δυο σταγόνες σε σημεία του μηχανισμού και 4-5 σε πανακι για την κάνη.
Άντε,άλλη μια στο σπείρωμα για το πώμα της αποθήκης.
 
Έτσι λένε πολλοί . Ήθελα να το δοκιμάσω αλλά δε μου δόθηκε η ευκαιρία. Αυτό πρέπει να δουλεύει εφόσον το βάλεις και το σκουπίσεις μετά λόγω του τεφλόν. Θα το δω Παναγιώτη και θα ενημερώσω. Για καθάρισμα μάλλον δε θα κάνει δουλίτσα
Μια χαρά λάδι είναι για την τιμή του,όπως και τα περισσότερα για όποιον προσέχει το όπλο του
Για extreme καταστάσεις εκεί χρειάζονται εξειδικευμένα
 
Back
Top