Σκέφτομαι να αγοράσω...

Αν θυμάμαι καλά από του βάζελου έχει και παράθυρο για να βλέπεις τα φυσίγγια στην αποθήκη.
Έλεος ... αντί να βάλουν κανένα mp3 player βάζουν παράθυρα. 🤣

Ναι να έχει mp3 να ακούει κλαρίνα ο πατέρας μου και μην τον ζγων τίποτα
 
Μόνο η beretta τα κάνει αυτά γατάκι!
Ναι να έχει mp3 να ακούει κλαρίνα ο πατέρας μου και μην τον ζγων τίποτα
Αν παίζει μόνο κλαρίνα την πήρα με χίλια
Εγώ πάλι ρε Σταματη όταν τα σκυλιά σηκώσουν το λαγο και αρχίζει το κλαφουνιτο
Είναι σαν να ακούω κλαρίνα
 
Αν παίζει μόνο κλαρίνα την πήρα με χίλια
Εγώ πάλι ρε Σταματη όταν τα σκυλιά σηκώσουν το λαγο και αρχίζει το κλαφουνιτο
Είναι σαν να ακούω κλαρίνα

Ειδικά όταν τον έχουν κοντά και στον βγάζουν στο καρτέρι σου.
 
Καλησπέρα αδέρφια ..έχω μπει στο τρυπάκι να αγοράσω ένα πλαγιοκαννα..κοιτούσα zabala αλλά αποφάσισα να ανεβάσω λίγο το κασέ..και χαζεύοντας στο e about είδα τα grulla από την alfa game ...έχεις κανένας ιδέα από αυτά ??από ποιότητα αξίζουν τα 1750€??
 
Καλησπέρα αδέρφια ..έχω μπει στο τρυπάκι να αγοράσω ένα πλαγιοκαννα..κοιτούσα zabala αλλά αποφάσισα να ανεβάσω λίγο το κασέ..και χαζεύοντας στο e about είδα τα grulla από την alfa game ...έχεις κανένας ιδέα από αυτά ??από ποιότητα αξίζουν τα 1750€??
Grulla καινούργιο πρέπει να ξεκινάει από 6000€ και ανεβαίνει σε 5ψηφιο νούμερο ανάλογα το μοντέλο και την παραγγελία...

Κατά τ'αλλα ο Grulla είναι από τους κορυφαίους Ισπανούς οπλοκατασκευαστες με ποιοτικοτατα κατά παραγγελία sidelock δίκαννα στα πρότυπα Holland and Holland...
 
Grulla καινούργιο πρέπει να ξεκινάει από 6000€ και ανεβαίνει σε 5ψηφιο νούμερο ανάλογα το μοντέλο και την παραγγελία...

Κατά τ'αλλα ο Grulla είναι από τους κορυφαίους Ισπανούς οπλοκατασκευαστες με ποιοτικοτατα κατά παραγγελία sidelock δίκαννα στα πρότυπα Holland and Holland...
Από πότε έχει την τιμή το e about?? Επί ΠΑΣΟΚ??
 
Εγώ πάλι τα Grulla δεν τα ξέρω.....ούτε γνωρίζω λεπτομέρειες από μηχανισμούς αντοχές και ποιότητες παρά μόνο τα βασικά,οπότε δεν είμαι και ο πλέον κατάλληλος να συμβουλεψω για αγορά όπλου,όμως αυτό που βλέπω στην πράξη οφείλω να το πω μιας και αναφέρθηκε το Ζαbala.Τερας αντοχής μόνο αυτό θα πω...έχει γνωστός μου ένα με δύο σκανδάλες απλούς εξολκεις,μοντέλο κτλ δεν γνωρίζω..επίσης δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες τι έχει περασει το όπλο.Θα τραβάτε τα βυζια σας.🥺🥺
 
Από πότε έχει την τιμή το e about?? Επί ΠΑΣΟΚ??
Μήπως ξέχασαν να βάλουν ένα μηδενικό στο τέλος;
Γιατί όπως έγραψε και ο Σπύρος οι τιμές για Grulla άρχιζαν από ψηλά και έφταναν στα σύννεφα
Στα 1750€ για καινούριο μάλλον λάθος έχει γίνει
 
Προκειμένου να σβήσουμε τη στεναχώρια που δεν μας ταίριαξε η sx3 πήγα να ""χουφτώσω"" μερικές ιταλίδες. Δοκίμασα τη Fabarm l4s initial σε 66εκ και μου ταίριαξε απροσδόκιτα καλά. Πολύ περιποιημένο εμφανισιακά και ισσοροπημένο...(ψύλλοι στα αυτιά μου μπήκανε...)δεν είναι κανείς να πάει σε οπλοπωλείο τελικά...
 
Back
Top