Σκέφτομαι να αγοράσω...

Αν ακούσω την λέξη σκορποσκαγιάστρες θα βάλω και άλλες συγκριτικές ...

Εγώ που πρέπει να πιστέψω ότι η Rem κάνη μου είναι προβληματική ?
Και όχι μόνο η δικιά μου ... όλες όσες έχουν δοκιμαστεί με συγκριτική μέθοδο εδώ μέσα ...
Τώρα που το σκέφτομαι έχει ένας ξάδερφος μια 1187 ... θα κάνω συγκριτικό 1187 vs 1187 για να δούμε αν έχουν διαφορές 😂

Περιμένω να κάνει ένα μείον 20 τώρα να κάνω και τις τελευταίες δοκιμές διάτρησης για να τις παρουσιάσω ολοκληρωμένες.
Μισές δουλειές δεν κάνω, με ξέρεις .my man.
ρε συ στην σιβηρια εισαι?
 
Εύχομαι να καταρρίψειςτον μύθο της Ρεμί ειλικρινά το λέω στα χαρτόνια γιατί στο τερέν δεν τον πιστεύεις ούτε εσύ αφού ψάχνεις καλύτερη κανη ενώ έχεις m2 λίγο καιρό αν δε κάνω λάθος σε σχέση με την 1187 που είχες καμία 20 ετια και δεν έψαχνες.
 
Εύχομαι να καταρρίψειςτον μύθο της Ρεμί ειλικρινά το λέω στα χαρτόνια γιατί στο τερέν δεν τον πιστεύεις ούτε εσύ αφού ψάχνεις καλύτερη κανη ενώ έχεις m2 λίγο καιρό αν δε κάνω λάθος σε σχέση με την 1187 που είχες καμία 20 ετια και δεν έψαχνες.
Αν δεν σκοτώνει η συγκέντρωση, η κατανομή, οι τουφεκιές στα 50, και η διάτρηση, τι στο καλό σκοτώνει ?
Η ούγια ?

Σχεδιάζω και δοκιμές στο τερέν ... τι άλλο θα με βάλεις να κάνω ?
Θα το κάνω και αυτό για πάρτι σου ....

Θα το κάνω όμως αργά και βασανιστικά.

Θες άλλες συγκριτικές με φθηνά φυσίγγια ή να σταματήσω ?
 
Εύχομαι να καταρρίψειςτον μύθο της Ρεμί ειλικρινά το λέω στα χαρτόνια γιατί στο τερέν δεν τον πιστεύεις ούτε εσύ αφού ψάχνεις καλύτερη κανη ενώ έχεις m2 λίγο καιρό αν δε κάνω λάθος σε σχέση με την 1187 που είχες καμία 20 ετια και δεν έψαχνες.
Ψαχνετε απο τοτε που εμπλεξε εδω μεσα μη τα μπερδεβουμε
 
Ψαχνετε απο τοτε που εμπλεξε εδω μεσα μη τα μπερδεβουμε
Εγώ ψάχνονται πάντα ασχετως τι λέει ο κάθε ένας γιατ δεν τον γνωρίζω προσωπικά τυνχανει όμως να κυνηγάω και να γνωρίζω προσωπικά κάποιους που τα έχουν τα όπλα αυτά που αναφέρονται και είναι φίλοι μου και συγγενείς και να τα έχω δει και σε δοκιμές και στη πράξη μόνο τη γαμημενη τη v3 δεν έχω δει να ρίξω αλλά μόλις πάω κυνήγι με το φίλο που την έχει θα την πάρω και στα χέρια μου έχω συγκρίνει προσωπικά την ςς την με bereta optima διαφορές δεν υπήρχαν άλλα ήταν νορμάλ καιρός .Και εξαλου αντιμπενελακιας δεν είμαι εξαλου έχω ξαναγράψει ότι έβαλα στοίχημα το ντουφέκι την ss για να πάμε για πάπια Κοντρα σε ότι είχαν Ρεμ ,Γουίν , μπερετες αλλά με ότι φυσίγγια γουστάρει ο κάθε ένας ιδιογομωση όλοι βέβαια τότε αλλά περιμένω ακόμη.Με εμπορικό δεν θα το έβαζα η μπενελι κλαταρουνε στα πολύ ζορικα θέλουν άλλα έργα .
 
Ψαχνετε απο τοτε που εμπλεξε εδω μεσα μη τα μπερδεβουμε
Βρε 100 φορές πρέπει να το πω, δεν το καταλαβαίνουν.
Νομίζουν ότι κάνω δοκιμές για να βρω σφιχτό φυσίγγι για την σκορποσκαγιάστρα ενώ κυνηγάω τα πάντα με LM.

Θα το ξαναπώ για 101 φορά.
Το όπλο το αγόρασα το 2020 και από το 2017 κυνηγάω μόνο γουρούνια και καμιά τσίχλα αραιά με τον μικρό.
Άκουγα αυτά που λέγατε εδώ μέσα για σκάγια και λέω δεν κάνω καμιά δοκιμή μήπως το όπλο είναι μάπα ?
Αυτό είναι όλο.
Που να ήξερα ο έρμος ότι πρέπει να μεταβώ στην Σιβηρία για να τσεκάρω αν σκοτώνει το όπλο 🤣

Τόλη μπαίνει κανένας στάμπα με V3 ρε φίλε ... εσύ τα ξέρεις αυτά.
 
Last edited:
Πάντως ασχέτως πλάκας ότι δείχνεις και αναλύεις είναι χρησιμότατο Βασίλη και μπράβο σου φίλε.
Ευχαριστώ Γιάννη ... πλάκα κάνουμε εδώ μέσα ... μην παίρνεις σοβαρά τα πειράγματα.
Ενίοτε μαθαίνουμε και τίποτα χρήσιμο.
 
Ευχαριστώ Γιάννη ... πλάκα κάνουμε εδώ μέσα ... μην παίρνεις σοβαρά τα πειράγματα.
Ενίοτε μαθαίνουμε και τίποτα χρήσιμο.
Σιγά μη τα πάρω στα σοβαρά Βασίλη το κυνήγι είναι πολλά πράγματα παραπάνω από τα ντουφέκια και τα φυσίγγια δίνω τη βαρύτητα που αξίζει το κάθε ένα με πρωτεύον πάντα τους ωραίους ανθρώπους για παρέα και δευτερεύον τα πειράγματα για να γίνεται η ζωή πικάντικη και ωραία και εννοείται κοινωνική ζωή σημαίνει αποδοχή άλλης άποψης αλλιώς κάτσε σε κάνα μοναστήρι να λιβανιζεις όλη μέρα.
 
Βρε 100 φορές πρέπει να το πω, δεν το καταλαβαίνουν.
Νομίζουν ότι κάνω δοκιμές για να βρω σφιχτό φυσίγγι για την σκορποσκαγιάστρα ενώ κυνηγάω τα πάντα με LM.

Θα το ξαναπώ για 101 φορά.
Το όπλο το αγόρασα το 2020 και από το 2017 κυνηγάω μόνο γουρούνια και καμιά τσίχλα αραιά με τον μικρό.
Άκουγα αυτά που λέγατε εδώ μέσα για σκάγια και λέω δεν κάνω καμιά δοκιμή μήπως το όπλο είναι μάπα ?
Αυτό είναι όλο.
Που να ήξερα ο έρμος ότι πρέπει να μεταβώ στην Σιβηρία για να τσεκάρω αν σκοτώνει το όπλο 🤣

Τόλη μπαίνει κανένας στάμπα με V3 ρε φίλε ... εσύ τα ξέρεις αυτά.
Μονο τα τρεια Β παιζουν εδω
 
Θα τον παρω νευροκοπι και δε θα εχει διατρυσει ουτε το συραπτικο να καρφωσει τα χαρτια στη παλετα αχαχαχαχα
large_20201116221725_metaltex_mantalakia_set_anoxeidota_405140_12tmch.jpegτο μανταλάκι του μερακλη ιδιογομωτη..Κρατάει σκάγια,δε σκουριάζει,αντικαθιστά την καλτσοδετα...
 
Back
Top