Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Αφού το έχει φίλος σου και μίας και το θες για καρτέρι περισσότερο είναι καλή περίπτωση
Και λόγω ότι υπάρχει εμπιστοσύνη και λόγω μηχανισμού αερίων και kick off θα έχει πιο γλυκιά ανάκρουση σε σχέση με αδράνεια
Ναι αυτό σκέφτηκα και εγώ και έχω γλυκαθεί τώρα να τα αγοράσω!
 
Το λοιπόν πήγα είδα το όπλο βρίσκεται πραγματικά σε άριστη κατάσταση.Τα ξύλα ,η βάση είναι αγρατζουνιστα όπως και η κάνη ...Λίγο έχει φθαρει το kick off( το ελαχιστο ομως σαν να εχει ξυστει καπου π.χ) ... Και το σημαντικότερο με την υπάρχουσα φλάντζα που είχε πάνω εκείνος μου ερχόταν απίστευτα Στα ματι. Οπότε κατά 99% Θα προβώ στην αγορά της
Είχα το συγκεκριμένο μοντέλο,μια χαρά όπλο είναι,το μόνο μείον για μένα το ελατήριο της επανάταξης που το έχει μπροστά και σε κάθε βολή ακούγεται,αλλά οκ αυτό ξεπερνιέται..
Λάκτισμα αεροβόλου και όσο για το πέλμα kick off είναι φθηνό γύρω στα 20€ αν δε κάνω λάθος..
 
Είχα το συγκεκριμένο μοντέλο,μια χαρά όπλο είναι,το μόνο μείον για μένα το ελατήριο της επανάταξης που το έχει μπροστά και σε κάθε βολή ακούγεται,αλλά οκ αυτό ξεπερνιέται..
Λάκτισμα αεροβόλου και όσο για το πέλμα kick off είναι φθηνό γύρω στα 20€ αν δε κάνω λάθος..
Τίποτα δεν κάνεις λάθος, ένσταση μόνο για τον θόρυβο που λές του ελατηρίου, εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο!. Το όπλο το έχω μια δεκαετία και όποιος το είχε, έχει, καταλαβαίνει!. Φίλε προχώρα στην αγορά του και ρίχνε και κανονιές!, δεν θα καταλάβεις τίποτα, χιλιάδεςε φυσίγγια και μια εμπλοκή έτσι για να θυμάμαι δεν είδα!. Έχω ρίξει και με δέκα γραμμάρια που τα έφτιαξε φίλος, τίποτα απο εμπλοκή, δεν καταλαβαίνει τίποτα, ούτε εκείνο αλλά ούτε και εσύ, άμα το πάρεις θα με θυμηθείς!
 
Το λοιπόν πήγα είδα το όπλο βρίσκεται πραγματικά σε άριστη κατάσταση.Τα ξύλα ,η βάση είναι αγρατζουνιστα όπως και η κάνη ...Λίγο έχει φθαρει το kick off( το ελαχιστο ομως σαν να εχει ξυστει καπου π.χ) ... Και το σημαντικότερο με την υπάρχουσα φλάντζα που είχε πάνω εκείνος μου ερχόταν απίστευτα Στα ματι. Οπότε κατά 99% Θα προβώ στην αγορά της
Και να ξερεις οτι δε χρειαζετε τσοκ η μπερεττα τα μαμα ειναι πολυ πολυ καλα
 
Το λοιπόν πήγα είδα το όπλο βρίσκεται πραγματικά σε άριστη κατάσταση.Τα ξύλα ,η βάση είναι αγρατζουνιστα όπως και η κάνη ...Λίγο έχει φθαρει το kick off( το ελαχιστο ομως σαν να εχει ξυστει καπου π.χ) ... Και το σημαντικότερο με την υπάρχουσα φλάντζα που είχε πάνω εκείνος μου ερχόταν απίστευτα Στα ματι. Οπότε κατά 99% Θα προβώ στην αγορά της
Άντε με το καλό Δημήτρη!
Μια χαρά όπλο είναι και αφού η κατάσταση είναι εξαιρετική και είναι όπλο φίλου είναι καλή ευκαιρία.
 
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια.Θα το Πάρω το όπλο τελικά μιας και είναι και σε κατάσταση ''Βιτρίνας''
Άντε με το καλό. Και καμμία φωτογραφία όταν το έχεις για να μας φτιάξεις ;)
 
Καλησπέρα σε όλους.Τη Δευτέρα μεθαύριο θα πάω να κάνω την αγορά της Α400 light Και στις τελευταίες αναζήτησης μου στο forum βρίσκω κάποια παλιά θέματα τα οποία μιλάνε για εμπλοκές Και ότι δεν ανεβάζει η γλώσσα το φυσίγγι στην θάλαμη Κάποιες φορές ή Και αρκετές...Υπάρχει κάποιος που να Έχει το όπλο ή να το γνωρίζει καλά για να μου πει μια πιο σίγουρη απάντηση;
 
Καλησπέρα σε όλους.Τη Δευτέρα μεθαύριο θα πάω να κάνω την αγορά της Α400 light Και στις τελευταίες αναζήτησης μου στο forum βρίσκω κάποια παλιά θέματα τα οποία μιλάνε για εμπλοκές Και ότι δεν ανεβάζει η γλώσσα το φυσίγγι στην θάλαμη Κάποιες φορές ή Και αρκετές...Υπάρχει κάποιος που να Έχει το όπλο ή να το γνωρίζει καλά για να μου πει μια πιο σίγουρη απάντηση;
Πάρε το όπλο . όλα τα μοντέλα θα τύχει να βγάλουν κάποια με εμπλοκή για κάθε έναν που ακούς για εμπλοκή με α400 έχει 500 χωρίς πρόβλημα .

ακόμα και να κάνει εμπλοκές φτιάχνει δεν είναι το τέλος του κόσμου .
 
Πάρε το όπλο . όλα τα μοντέλα θα τύχει να βγάλουν κάποια με εμπλοκή για κάθε έναν που ακούς για εμπλοκή με α400 έχει 500 χωρίς πρόβλημα .

ακόμα και να κάνει εμπλοκές φτιάχνει δεν είναι το τέλος του κόσμου .
Σωστό κι αυτό!
 
Καλησπέρα σε όλους.Τη Δευτέρα μεθαύριο θα πάω να κάνω την αγορά της Α400 light Και στις τελευταίες αναζήτησης μου στο forum βρίσκω κάποια παλιά θέματα τα οποία μιλάνε για εμπλοκές Και ότι δεν ανεβάζει η γλώσσα το φυσίγγι στην θάλαμη Κάποιες φορές ή Και αρκετές...Υπάρχει κάποιος που να Έχει το όπλο ή να το γνωρίζει καλά για να μου πει μια πιο σίγουρη απάντηση;
Πανε χτυπατο ασε τι λενε οι μπενελακιδες αχαχαχα
 
Καλησπέρα σε όλους.Τη Δευτέρα μεθαύριο θα πάω να κάνω την αγορά της Α400 light Και στις τελευταίες αναζήτησης μου στο forum βρίσκω κάποια παλιά θέματα τα οποία μιλάνε για εμπλοκές Και ότι δεν ανεβάζει η γλώσσα το φυσίγγι στην θάλαμη Κάποιες φορές ή Και αρκετές...Υπάρχει κάποιος που να Έχει το όπλο ή να το γνωρίζει καλά για να μου πει μια πιο σίγουρη απάντηση;
Πάρε μια benelli έχει 10 χρόνια εγγύηση.
10 χρόνια μπορείς να την τρέχεις δωρεάν και αδιάκοπα στα μαστόρια :) :) ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top