Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Οτι συνέβηκε το 2020 θα συμβει και το 2021 θα ανοιξουν ολα αρχες ιουνη και απο νοεμβρη κεφαλια μεσα και από το καλοκαίρι του 2022 που υποχρεωτικα θα εχουν εμβολιαστει οι περισσότεροι θα αρχίσει να επανέρχεται η κανονικότητα για όσους δε βγαλουν τριτο ποδι καλο θα ήταν το τριτο χέρι να γεμιζει χωρίς να το βγαζειις απο το ώμο κιόλας το όπλο .Κρατα τα λεφτά φιλε άποψη μου γιατι η αγορα παει κατα διολου και πιστευω πως θα υπαρχουν μεγάλες προσφορες σε όπλα το καλοκαίρι από τις εταιριες .
 
Οτι συνέβηκε το 2020 θα συμβει και το 2021 θα ανοιξουν ολα αρχες ιουνη και απο νοεμβρη κεφαλια μεσα και από το καλοκαίρι του 2022 που υποχρεωτικα θα εχουν εμβολιαστει οι περισσότεροι θα αρχίσει να επανέρχεται η κανονικότητα για όσους δε βγαλουν τριτο ποδι καλο θα ήταν το τριτο χέρι να γεμιζει χωρίς να το βγαζειις απο το ώμο κιόλας το όπλο .Κρατα τα λεφτά φιλε άποψη μου γιατι η αγορα παει κατα διολου και πιστευω πως θα υπαρχουν μεγάλες προσφορες σε όπλα το καλοκαίρι από τις εταιριες .
δεν ξερω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω με τα γραφόμενα σου...θα κουνάμε κ τις ουρές..θα κάνουμε φέρμα μαζί με τα σκυλιά..
 
δεν ξερω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω με τα γραφόμενα σου...θα κουνάμε κ τις ουρές..θα κάνουμε φέρμα μαζί με τα σκυλιά..
Εγω παλι πιστευω οτι οι μονες προσφορές που θα υπαρξουν, θα ειναι απο μικρα μαγαζια που "σκοτωνουν" το στοκ για να βαλουν λουκετο δυστυχως! Οποτε ναι μεν συμφωνω με αυτους που σου ειπαν να περιμενεις, αλλα για διαφορετικους λογους....
 
Εγω παλι πιστευω οτι οι μονες προσφορές που θα υπαρξουν, θα ειναι απο μικρα μαγαζια που "σκοτωνουν" το στοκ για να βαλουν λουκετο δυστυχως! Οποτε ναι μεν συμφωνω με αυτους που σου ειπαν να περιμενεις, αλλα για διαφορετικους λογους....
Ειδηκα τωρα με τις πορτες ασφαλειας
 
Πορτες ασφαλειας και ειδικος χωρος φυλαξης οπλων χωρις παραθυρα ειχα ακουσει...αντε να βγαλει ακρη ενα μικρο μαγαζακι για να χει και 10 οπλα να πουλησει!...
Ειδηκα τωρα που παραγγελνεις οπλο με κουριερ να δω πιος θα χει ατοκ οπλων μονο μεταχειρα και αν
 
Θα επωμιζουμε κατά φαντασίαν! Με κλικ αγουει!
Για δωκιμες θα παρακαλαμε κανα παλικαρι απ το φορουμ: φερτο ρε φιλε λιγο να το δω στο ταδε σκοπευτιριο κερναω καφε μια πουλα και το καθαριζω κιωλας μετα κι αν εχει καμια
v3 τον ηπιαμε αχαχαχαχαχαχαχαα
 
Καλησπέρα στην ομάδα !!!θελω να αγοράσω καινούργιο όπλο είμαι ανάμεσα στην m2 wood στην Breda titanium black Και στην franchi affinity anniversario !! Ειμουν κάτοχος μια benelli !!κυνηγαω σχεδόν όλα τα θηράματα !!και εννοείται δεν θέλω να υπερβώ τα 1300 ευρώ !! Την προτείνεται γενικά !! Ευχαριστω
Συνάδελφε καλωσήρθες. Πέρνα και από τη σχετική ενότητα (https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-502#post-556837) να μας πεις περισσότερα πράγματα για εσένα και τα κυνηγια που κάνεις και να σε γνωρίσουμε.
 
Καλησπέρα στην ομάδα !!!θελω να αγοράσω καινούργιο όπλο είμαι ανάμεσα στην m2 wood στην Breda titanium black Και στην franchi affinity anniversario !! Ειμουν κάτοχος μια benelli !!κυνηγαω σχεδόν όλα τα θηράματα !!και εννοείται δεν θέλω να υπερβώ τα 1300 ευρώ !! Την προτείνεται γενικά !! Ευχαριστω
Benelli,είναι ο πρωτομαστορας και βασιλιάς της αδράνειας...
 
Καλησπέρα στην ομάδα !!!θελω να αγοράσω καινούργιο όπλο είμαι ανάμεσα στην m2 wood στην Breda titanium black Και στην franchi affinity anniversario !! Ειμουν κάτοχος μια benelli !!κυνηγαω σχεδόν όλα τα θηράματα !!και εννοείται δεν θέλω να υπερβώ τα 1300 ευρώ !! Την προτείνεται γενικά !! Ευχαριστω
Δεν μπορω να σου πω τι θα παρεις εσυ , μονο τι θα επαιρνα εγω. Η αισθητικη ειναι προτεραιοτητα για μενα. Η franchi ειναι ομορφουλα αλλα νομιζω πολυ ελαφρια για ολα τα κυνηγια, η breda πολυ χοντρικομμενη για αδρανειας (που η μεγαλη τους καυλα εινα ιη λεπτη σε χουφτωμα παπια), και η Μ2 εεε ...ασχημουλα. Αν θες μονο εργαλειο, τσεκουρι να κοβει ολα τα ξυλα στο δασος να γαμαει και να δερνει , τοτε Μ2. Αν συναντηθουμε ομως στο βουνο θα περασει απο πανω της το ματι μου για 2" και θα κρυφοκοιταζω την ομορφια στο οπλο αλλου συναδελφου.
 
Στα 1300 φτάνεις α5 και μαξους και μπερετες και v3 και comfort και ότι τραβάει η ψυχή σου περίμενε να ανοίξουν τα καταστήματα και ξεκινα χούφτωμα
Αυτο με τη browning ομως ρε φιλε στο μαρκετινγκ το εχουν παει πολυ ψιλα μεχρι και τις λεξεις εχουν αναβαθμησεινοχι μονο τα τουφεκια και συγκεκριμενα αναφερομε στο speed loading που το εχουν απο την auto5 ακομα τωρα στη μαξους γιατι ειναι speed loading plus πια η διαφορα πια και δε τη βλεπω γεμιζεις ενα και φορτωνει δυο αχααχαχααα δε μπωρω να μη παραδεχτω οτι ειναι πολυ αξιοπιστα ομως
 
Τα παντα για να μας κοψουν το κυνηγι παιδια αυτοι στο τελος θα λυπουντε και τα δισκακια εδω λενε οτι ποναει το λαχανο οταν το μασουλαμε ας τα βαλουνε και με τα γαιδουρια ρε θα μας τρελανουν ε ρε @Alex37 που θελουνε να τρωνε διπλο φιλετο αβερτα και να μας κανουν παρατηρηση για το κυνηγι
 
Μετά από αρκετή σκέψη ένα b525 shadow και μάλιστα με 76 κάννες. Πιστεύω είναι πολύ καλή επιλογή και για μένα πιο όμορφο με μαύρη μπασκουλα,για κάποια κυνήγια ναι θα το λατρευα σε επιλεκτικές τουφεκιές, πχ φασσες, και με 2 τσοκακια μπορεί να γίνει καλό πάντρεμα. Το θέμα είναι ο εισαγωγέας ανταποκρίνεται στην εισαγωγη κανόνων από 71 και άνω?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top