Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Πως σας φαίνεται το εργαλείο ;
Έχει κανεις πληροφορίες σχετικά με άυλο καθώς και κώνο ; Την έχει δει κάποιος από κοντά ;
Οξεία αυλοκωνίαση και εσύ εεε;;; :) :)
Εξωτερικά φαίνεται σαν να τους τελείωσε η παραλλαγή.
Δεν μου αρέσει αισθητικά.
Ούτε θα αγόραζα marocchi αυτογεμές.
Επώμισέ την, δες την από κοντά και αποφάσισε εσύ.

https://www.marocchiguns.com/products/vero/
 
Πως σας φαίνεται το εργαλείο ;
Έχει κανεις πληροφορίες σχετικά με άυλο καθώς και κώνο ; Την έχει δει κάποιος από κοντά ;
View attachment 20528View attachment 20529
Φίλε έχω την εντύπωση ότι ο Κοσκινας κάνει μια παρουσίαση για το όπλο ,για χτυπά στο ιντερνετι μήπως το βρεις ,το είχα δει το βίντεο και χωρίς να δώσω ιδιαίτερη σημασία το οπλακι μου άρεσε .
 
Φίλε έχω την εντύπωση ότι ο Κοσκινας κάνει μια παρουσίαση για το όπλο ,για χτυπά στο ιντερνετι μήπως το βρεις ,το είχα δει το βίντεο και χωρίς να δώσω ιδιαίτερη σημασία το οπλακι μου άρεσε .
Το έψαξα για να στο στείλω το βίντεο όμως τελικά παρουσιάζει την nexus one ,όμορφο οπλακι πάντως .
 
Το έψαξα για να στο στείλω το βίντεο όμως τελικά παρουσιάζει την nexus one ,όμορφο οπλακι πάντως .
Ε τα ιδια ειναι με αλλη εμφανηση κλειστρα κανες σκανδαλοθηκες απλα το vero περνει και προεκταση αποθηκης
 
Είναι made in Italy, έτσι λένε τουλάχιστον, , κλώνος της Benelli από όσο καταλαβαίνω, αν τα βάζανε πιό φτηνά θα τα λέγαμε φτηνιάρικα... :p
Όντως κλώνος benelli με ελατήριο στο κοντάκι πιο αντοχής για εμένα , αλλά τιμή benelli σε περίπτωση μεταπώλησης θα έχει την ίδια αντιμετώπιση;
 
Καλησπέρα σε όλους και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ καλύτερη από αυτή που πέρασε !....

Προ καιρού είχα μία Franchi Fast Pro την οποία έδωσα.
Παρακαλώ όποιον γνωρίζει και θέλει να μου απαντήσει σε κάτι που για την ώρα δεν έχω (σοβαρή) απάντηση.
Οι ερωτήσεις μου είναι:
Α. Ποιά είναι η διαφορά μεταξύ αυτής (Fast pro) και της (μεταγενέστερης) Affinnity;
Β. Σε τι άλλο διαφέρει η συνθετική Affinity από την Affinity Rib, εκτός των τσοκ (Optima plus , Mobile).

Ευχαριστώ πολύ
 
Καλησπέρα σε όλους και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ καλύτερη από αυτή που πέρασε !....

Προ καιρού είχα μία Franchi Fast Pro την οποία έδωσα.
Παρακαλώ όποιον γνωρίζει και θέλει να μου απαντήσει σε κάτι που για την ώρα δεν έχω (σοβαρή) απάντηση.
Οι ερωτήσεις μου είναι:
Α. Ποιά είναι η διαφορά μεταξύ αυτής (Fast pro) και της (μεταγενέστερης) Affinnity;
Β. Σε τι άλλο διαφέρει η συνθετική Affinity από την Affinity Rib, εκτός των τσοκ (Optima plus , Mobile).

Ευχαριστώ πολύ
Α.η διαφορα ειναι στην κεφαλη του κλειστρου και στο παρεκταμα κανης πολυνκαλυτερο συστημα εξωστηρα η affinity
Β. καμια αλλη διαφορα στα υπολειπα απο αυτα που αναφερεις
 
Ευχαριστώ πολύ Τόλη.
Αν σου είναι εύκολο μπορείς να μου κάνεις λίγο πιο "λιανά" το Α , γιατί οι "υπεύθυνες" απαντήσεις (καταστημάτων) μου λένε "δε βαριέσαι ίδια είναι"...
Εχει γινει ακριβως ιδια μπενελλι το κλειστρο η κεφαλη και το παρεκταμα κανης ο εξωστηρας εναι στο παρεκταμα και οχι στη βαση απλα η επαναταξη ειναι με σιδηροδρομο οπως πριν
 
Ευχαριστώ πολύ Τόλη.
Αν σου είναι εύκολο μπορείς να μου κάνεις λίγο πιο "λιανά" το Α , γιατί οι "υπεύθυνες" απαντήσεις (καταστημάτων) μου λένε "δε βαριέσαι ίδια είναι"...
Δεν αγαπουν ολοι.οι καταστηματαρχες τη δουλεια τους
 
Καλησπέρα στην ομάδα !!!θελω να αγοράσω καινούργιο όπλο είμαι ανάμεσα στην m2 wood στην Breda titanium black Και στην franchi affinity anniversario !! Ειμουν κάτοχος μια benelli !!κυνηγαω σχεδόν όλα τα θηράματα !!και εννοείται δεν θέλω να υπερβώ τα 1300 ευρώ !! Την προτείνεται γενικά !! Ευχαριστω
 
Καλησπέρα στην ομάδα !!!θελω να αγοράσω καινούργιο όπλο είμαι ανάμεσα στην m2 wood στην Breda titanium black Και στην franchi affinity anniversario !! Ειμουν κάτοχος μια benelli !!κυνηγαω σχεδόν όλα τα θηράματα !!και εννοείται δεν θέλω να υπερβώ τα 1300 ευρώ !! Την προτείνεται γενικά !! Ευχαριστω
Εγω Προτεινω να περιμενεις τον αυγουστο μη το παρεις και τζαμαπα λεω τωρα εγω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top