Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Κοίτα να δεις που όταν βλέπουμε ένα όπλο σε τιμή που όντως τόσο αξίζει και δεν κάνει 1500+ έχουμε και αμφιβολίες. Αυτή είναι νορμάλ τιμή για αυτογεμη που βγαίνουν από cnc μαζικής παραγωγής. Και μην είναι και πολλα
 
Κοίτα να δεις που όταν βλέπουμε ένα όπλο σε τιμή που όντως τόσο αξίζει και δεν κάνει 1500+ έχουμε και αμφιβολίες. Αυτή είναι νορμάλ τιμή για αυτογεμη που βγαίνουν από cnc μαζικής παραγωγής. Και μην είναι και πολλα
Παιζει να κανουνε εμποριο μονο κανα βιντεακι δε βλεπω απο γραμμη παραγωγης,,, αλλο τα δικανα τους ετσι
 
Ασε που γιατι να αγορασουνε εργοστασια στην τουρκια και να μην κανουνε και αλλα εξαρτιματα οπως ολοκληρο το οπλο αχαχαχαχα η καπιες σωβαρες εταιριες που κανανε τετιες επενδυσεις εγω πχ benelli μονο κανες ειδα να κανουνε στο εργοστασιο το οτι ελενχουνε τις ανοχες των εξαρτιματων απλα δε μου λεει κατι
 
Η πρωτες βελγικες sx3 ειναι αχρωμειωτες μετα ταξιδεψαν προς πορτογαλια viana μερια και απεκτισαν και χρωμειο αλλα δε βλεπω τους λατρεις του αχρωμειωτου να κανουν δωκιμες με τα δυο οπλα αυτα που ειναι σε ολα ιδια απλα το ενα με χρωμειο και το αλλο χωρις να δουμε αν εχουμε διαφορες στην αποδωση θα ηθελα πολυ να τα δω διπλα διπλα με το ιδιο τσοκ και στα δυο δηλαδη τουφεκια βγαλσιμο το σμτσοκ βιδωμε στο αλλο αφου κρυωσει πρωτα
Ελα Τόλη τι θέλεις ;; εγώ έχω κ αχρωμιωτη κ χρωμιωμενη
 
Η πρωτες βελγικες sx3 ειναι αχρωμειωτες μετα ταξιδεψαν προς πορτογαλια viana μερια και απεκτισαν και χρωμειο αλλα δε βλεπω τους λατρεις του αχρωμειωτου να κανουν δωκιμες με τα δυο οπλα αυτα που ειναι σε ολα ιδια απλα το ενα με χρωμειο και το αλλο χωρις να δουμε αν εχουμε διαφορες στην αποδωση θα ηθελα πολυ να τα δω διπλα διπλα με το ιδιο τσοκ και στα δυο δηλαδη τουφεκια βγαλσιμο το σμτσοκ βιδωμε στο αλλο αφου κρυωσει πρωτα
Βρε δεν τους λυπάσαι τους ανθρώπους ;;;;

Οι διαφορές που θα ΔΕΙΣ είναι μηδέν.
Στο υπογράφω εγώ.
Μέτρα διάτρηση, κατανομή ... Ότι θες.
Μέχρι και διάτρηση περιφέρειας κέντρου μέτρα.
 
benelli και καλή τουφεκια δε πάνε μαζί.
Ποιο όπλο τελικά βγάζει την καλύτερη τουφεκιά με πραγματικό νο4 στα πραγματικά 36.5μ, με ποιο εμπορικό φυσίγγι και με ποιο τσοκ ;
Κάτω από 2000€ ...

Να αγοράσουμε ένα τέτοιο όπλο στην τελική ... να μας φύγει και το άγχος ... :) :) :)
 
Ποιο όπλο τελικά βγάζει την καλύτερη τουφεκιά με πραγματικό νο4 στα πραγματικά 36.5μ, με ποιο εμπορικό φυσίγγι και με ποιο τσοκ ;
Κάτω από 2000€ ...

Να αγοράσουμε ένα τέτοιο όπλο στην τελική ... να μας φύγει και το άγχος ... :) :) :)
Μα η Μ2 φυσικα ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top