Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Τις Beretta τις ξέρω με τη δικιά μου κυνηγάω από τσίχλες μέχρι γουρούνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά η Xtreme plus ξεφεύγει σε τιμή
Δεν είχα δει το μπάτζετ που έγραψες ξεφεύγει και πολύ καλή επιτυχία σε ότι διαλέξεις
 
Δεν κατεχω καμία από αυτές αλλά έχω δει πολύ καλές ντουφεκιες σε πίνακα από bereta extrem plus και σε λίγα και σε πολλά γρ
Τις Beretta τις ξέρω με τη δικιά μου κυνηγάω από τσίχλες μέχρι γουρούνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά η Xtreme plus ξεφεύγει σε τιμη
Δες και καμιά φτηνή τουρκικη
Μπα δεν θέλω να μπλέξω με τούρκικα. Και λόγω ιδεολογίας αλλά προτιμώ να πάρω ένα baikal mp155 παρά Τουρκία.
 
Το έχω ακούσει από πολλούς αυτό. Βέβαια λένε για εμπλοκές και άλλα προβλήματα στις fabarm όμως που η Remington δεν έχει
Η ρεμ δεν ξέρω από εμπλοκές αλλά κάτι βίδες μου έχουν φύγει. Αν θες όπλο καλό και χωρίς εμπλοκές είναι μονόδρομος η α400
 
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο κυνήγι των υδρόβιων και σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γιατί το καημένο το Beretta stonecoat το λυπάμαι να το ταλαιπωρώ στα νερά και στις λάσπες. Θα ήθελα τη γνώμη σας όποιος γνωρίζει. Είμαι ανάμεσα σε win sx4 camo, rem v3 camo, και fabarm xlr5 Columba palumbus. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να βγάζει καλές τουφεκιές κ μετά όλα τα άλλα. Έχει δοκιμάσει κανένας τίποτα?
Φιλε απο τα τρια που λες η φαμπαρμ τα παταει σε πολλους τομεις αποδοση θες εμφανιση θες αξιοπιστια θες καλα οσ αναφορα την πιοτητα κατασκευης εφαρμογες βαφες δεν περνανε ουτε απο διπλα οι αλλες δυο απο την κολοτουμπα
 
Α εισαι καινουριος δεν εχεις διαβασει που λεω τουφεκας και κουνας το οπλο να δεις τι θα πεσει και σημειονω οτι το ειπα για δικα μου οπλα ετσι
Ναι φίλε δεν το είχα ξανακουσει αυτό. Μπράβο σου πάντως που είσαι ειλικρινής και μιλάς αντικειμενικά για τα όπλα σου. Για να πω την αλήθεια περισσότερο με φόβιζε η κάννη της που είναι αχρωμίωτη (επειδή τη θέλω για υδρόβια) αλλά αν υπάρχουν τέτοια θέματα που λες τότε κατεβαίνει κι άλλο στη λίστα.
 
Φιλε απο τα τρια που λες η φαμπαρμ τα παταει σε πολλους τομεις αποδοση θες εμφανιση θες αξιοπιστια θες καλα οσ αναφορα την πιοτητα κατασκευης εφαρμογες βαφες δεν περνανε ουτε απο διπλα οι αλλες δυο απο την κολοτουμπα
Δεν διαφωνώ η fabarm ήταν πιο πάνω στη λίστα μου από την αρχή. Απλά δεν έχω κάποιον γνωστό να μου πει μια αντικειμενική γνώμη και ψάχνομαι από εδώ και από εκεί να μάθω πληροφορίες.
 
Τ
Δεν διαφωνώ η fabarm ήταν πιο πάνω στη λίστα μου από την αρχή. Απλά δεν έχω κάποιον γνωστό να μου πει μια αντικειμενική γνώμη και ψάχνομαι από εδώ και από εκεί να μάθω πληροφορίες.
Τωρα εδω να δεις πληροφοριες αχαχαχα θα στουπωσει το κινιτο σου
 
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο κυνήγι των υδρόβιων και σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γιατί το καημένο το Beretta stonecoat το λυπάμαι να το ταλαιπωρώ στα νερά και στις λάσπες. Θα ήθελα τη γνώμη σας όποιος γνωρίζει. Είμαι ανάμεσα σε win sx4 camo, rem v3 camo, και fabarm xlr5 Columba palumbus. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να βγάζει καλές τουφεκιές κ μετά όλα τα άλλα. Έχει δοκιμάσει κανένας τίποτα?
Πλαστικα μέρη για stonecoat δεν βγάζει η beretta , να καθαρίσεις με κάνα 300ρι;
 
Το έχω ψάξει αλλά δεν βρήκα πουθενά. Θέλω όμως να πάρω και ένα δεύτερο πιο μαχημο. Το Beretta το θεωρώ πιο πολύ "έπιπλο".
Ολα αυτά που κοιτάς μόνο στα πλαστικά μέρη υπερισχύουν για τον βάλτο.Για πιο μάχιμο στο βάλτο κάποιοι προτιμούν τις Baikal ,έτσι δεν θα πολύ κλαις ότι και να πάθει.
 
Δεν διαφωνώ η fabarm ήταν πιο πάνω στη λίστα μου από την αρχή. Απλά δεν έχω κάποιον γνωστό να μου πει μια αντικειμενική γνώμη και ψάχνομαι από εδώ και από εκεί να μάθω πληροφορίες.
Καλησπέρα, μπες αν θέλεις στο fabarm team έχει πολλές συζητήσεις για την xlr5, ή κάνε μια αναζήτηση...
 
Ολα αυτά που κοιτάς μόνο στα πλαστικά μέρη υπερισχύουν για τον βάλτο.Για πιο μάχιμο στο βάλτο κάποιοι προτιμούν τις Baikal ,έτσι δεν θα πολύ κλαις ότι και να πάθει.
Σκέφτηκα και αυτή την εκδοχή αλλά το baikal με φοβίζει το πιστόνι του που θέλει σωστή ρύθμιση αλλιώς μπορεί να σε κρεμάσει.
 
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο κυνήγι των υδρόβιων και σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γιατί το καημένο το Beretta stonecoat το λυπάμαι να το ταλαιπωρώ στα νερά και στις λάσπες. Θα ήθελα τη γνώμη σας όποιος γνωρίζει. Είμαι ανάμεσα σε win sx4 camo, rem v3 camo, και fabarm xlr5 Columba palumbus. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να βγάζει καλές τουφεκιές κ μετά όλα τα άλλα. Έχει δοκιμάσει κανένας τίποτα?
Το τουφέκι σου είναι ένα κ λέγεται SX4
 
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο κυνήγι των υδρόβιων και σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γιατί το καημένο το Beretta stonecoat το λυπάμαι να το ταλαιπωρώ στα νερά και στις λάσπες. Θα ήθελα τη γνώμη σας όποιος γνωρίζει. Είμαι ανάμεσα σε win sx4 camo, rem v3 camo, και fabarm xlr5 Columba palumbus. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να βγάζει καλές τουφεκιές κ μετά όλα τα άλλα. Έχει δοκιμάσει κανένας τίποτα?
Πετραν μόνο Μπενέλι όλα τα άλλα είναι κουπιά για την μπλαβα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top