Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Είναι έτοιμος για αγορά αυτογεμούς ένας κολλητός. Είναι αριστερόχειρας και οπαδός της αδράνειας. Δεν του αρέσουν τα πλαστικά. Δεν του αρέσει το σκαλοπάτι στη ρίγα. 25 χρόνια κυνηγάει με raffaello δεξιά, αλλά σκεφτόταν για αριστερή. Εκτός της benelli montefeltro έχετε κάτι κατά νου;
franchi affinity και Baikal mp155
 
Εμ πως δε κανει αλλα δε την εχει στη λιστα που εβαλες αλλα ειπε και οχι αεριων
Ας του πουν ότι είναι αδρανείας τότε.
Έτσι είχα πει του συγχωρεμένου του παππού μου και γώ ότι η 1200f είναι μονόκανο και βαρούσε καθιστά τους κοτσύφους και γιόμιζε ένα ένα.
«Ρε και τι εύκολα που γιομίζει τούτο δω ρε» είχε πει.
 
Ας του πουν ότι είναι αδρανείας τότε.
Έτσι είχα πει του συγχωρεμένου του παππού μου και γώ ότι η 1200f είναι μονόκανο και βαρούσε καθιστά τους κοτσύφους και γιόμιζε ένα ένα.
«Ρε και τι εύκολα που γιομίζει τούτο δω ρε» είχε πει.
Αχαχχαχαα ρε το παππου εισουνα μεγαλη λερα και συ ε?
 
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο κυνήγι των υδρόβιων και σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γιατί το καημένο το Beretta stonecoat το λυπάμαι να το ταλαιπωρώ στα νερά και στις λάσπες. Θα ήθελα τη γνώμη σας όποιος γνωρίζει. Είμαι ανάμεσα σε win sx4 camo, rem v3 camo, και fabarm xlr5 Columba palumbus. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να βγάζει καλές τουφεκιές κ μετά όλα τα άλλα. Έχει δοκιμάσει κανένας τίποτα?
 
Κοίτα καλύτερα ποιο σου κάθεται καλύτερα γιατί με αυτά που θα ακούσεις σε λίγο θα μπλέξεις και ή θα τα πάρεις όλα η δεν θα μπορείς να αποφασίσεις .
Από ότι βλέπω λίγο πολύ όλα τα καινούργια όπλα " έρχονται" εύκολα στα μέτρα μου. Με καμία φλάντζα αλλαγής κλίσεων ή με καμία προέκταση στο κοντάκι.
 
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο κυνήγι των υδρόβιων και σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γιατί το καημένο το Beretta stonecoat το λυπάμαι να το ταλαιπωρώ στα νερά και στις λάσπες. Θα ήθελα τη γνώμη σας όποιος γνωρίζει. Είμαι ανάμεσα σε win sx4 camo, rem v3 camo, και fabarm xlr5 Columba palumbus. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να βγάζει καλές τουφεκιές κ μετά όλα τα άλλα. Έχει δοκιμάσει κανένας τίποτα?
Εγώ φίλε έχω ρεμινγκτον v3 σα την τουφεκια τις fabarm δεν υπάρχει τέλος.
 
Η Α5 browning δεν είναι μέσα ή η maxus δεν είναι μέσα στις επιλογές σου
Θέλω μόνο αερίων και η maxus 2 που μου αρέσει δεν έχει έρθει ακόμα αλλά και όταν έρθει πιστεύω σε camo η τιμή θα ξεφύγει και έχω βάλει ένα πλαφόν στα 1350-1400€
 
Δεν κατεχω καμία από αυτές αλλά έχω δει πολύ καλές ντουφεκιες σε πίνακα από bereta extrem plus και σε λίγα και σε πολλά γρ
Τις Beretta τις ξέρω με τη δικιά μου κυνηγάω από τσίχλες μέχρι γουρούνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά η Xtreme plus ξεφεύγει σε τιμή
 
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στο κυνήγι των υδρόβιων και σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά γιατί το καημένο το Beretta stonecoat το λυπάμαι να το ταλαιπωρώ στα νερά και στις λάσπες. Θα ήθελα τη γνώμη σας όποιος γνωρίζει. Είμαι ανάμεσα σε win sx4 camo, rem v3 camo, και fabarm xlr5 Columba palumbus. Το πιο σημαντικό για μένα είναι να βγάζει καλές τουφεκιές κ μετά όλα τα άλλα. Έχει δοκιμάσει κανένας τίποτα?
Δες και καμιά φτηνή τουρκικη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top