Σκέφτομαι να αγοράσω..

Περιοχή
Perth Western Australia/Kavos Corfu
Όνομα
Μαριος
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια.Θα το Πάρω το όπλο τελικά μιας και είναι και σε κατάσταση ''Βιτρίνας''
Άντε με το καλό. Και καμμία φωτογραφία όταν το έχεις για να μας φτιάξεις ;)

Όνομα
Δημήτρης
Καλησπέρα σε όλους.Τη Δευτέρα μεθαύριο θα πάω να κάνω την αγορά της Α400 light Και στις τελευταίες αναζήτησης μου στο forum βρίσκω κάποια παλιά θέματα τα οποία μιλάνε για εμπλοκές Και ότι δεν ανεβάζει η γλώσσα το φυσίγγι στην θάλαμη Κάποιες φορές ή Και αρκετές...Υπάρχει κάποιος που να Έχει το όπλο ή να το γνωρίζει καλά για να μου πει μια πιο σίγουρη απάντηση;

Καλησπέρα σε όλους.Τη Δευτέρα μεθαύριο θα πάω να κάνω την αγορά της Α400 light Και στις τελευταίες αναζήτησης μου στο forum βρίσκω κάποια παλιά θέματα τα οποία μιλάνε για εμπλοκές Και ότι δεν ανεβάζει η γλώσσα το φυσίγγι στην θάλαμη Κάποιες φορές ή Και αρκετές...Υπάρχει κάποιος που να Έχει το όπλο ή να το γνωρίζει καλά για να μου πει μια πιο σίγουρη απάντηση;
Πάρε το όπλο . όλα τα μοντέλα θα τύχει να βγάλουν κάποια με εμπλοκή για κάθε έναν που ακούς για εμπλοκή με α400 έχει 500 χωρίς πρόβλημα .

ακόμα και να κάνει εμπλοκές φτιάχνει δεν είναι το τέλος του κόσμου .

Όνομα
Δημήτρης
Πάρε το όπλο . όλα τα μοντέλα θα τύχει να βγάλουν κάποια με εμπλοκή για κάθε έναν που ακούς για εμπλοκή με α400 έχει 500 χωρίς πρόβλημα .

ακόμα και να κάνει εμπλοκές φτιάχνει δεν είναι το τέλος του κόσμου .
Σωστό κι αυτό!

Όνομα
Τολης
Πανε χτυπατο ασε τι λενε οι μπενελακιδες αχαχαχα

Όνομα
Βασίλης
Πάρε μια benelli έχει 10 χρόνια εγγύηση.
10 χρόνια μπορείς να την τρέχεις δωρεάν και αδιάκοπα στα μαστόρια :) :) ;)

Περιοχή
Κερατσίνι - Αργολίδα
Όνομα
Κυριάκος
Μηπως συμβαινει το αντιθετο γιατι τα τελευταια χρονια εχουν αρχισειν. Να γαυγιζουν εντονα και εχω την εντυπωση οτι τα τελαιυταια χρονια 40% στους κυνηγοτοπους μπενελι κυκλοφορει
Ρε Γιάννη πλακιτσα κανω, δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες.