Σκέφτομαι να αγοράσω..

Περιοχή
Λυκόβρυση
Όνομα
Παντελής
Κανουν εξεταση ή ειναι απλα τυπικα σου γραφουν οτι ολα κομπλε; θα πεσω σε κανεναν οικολογο και θα με βγαλει τρελο:D
Μία στοιχειώδης εξέταση πρέπει να γίνεται, σε μία συνεδρία, τουλάχιστον για γιατρούς που σέβονται την υπογραφή τους. Απαίτηση 3-4 συνεδριων νομίζω είναι εκ του πονηρού...
Εγώ είχα την τύχη να κάνω παρέα χρόνια με την ψυχίατρο που μου έδωσε βεβαίωση, έχοντας σαφή εικόνα της ψυχικής μου κατάστασης, εξηγώντας μου παράλληλα τη δυσκολία και την ευθύνη του γιατρού...

Περιοχή
Perth Western Australia/Kavos Corfu
Όνομα
Μαριος
Ρε παιδια το παρα σκεφτεστε το ολο θεμα...τα πραγματα ειναι απλα...
Να σας δωσω τις fix απαντησεις του ερωτηματολογιου...

Θυμωνεις ευκολα? -Οχι ποτε μου
Πινεις ποτα και αν ναι ποσα? -Δεν πινω γιατρε μου
Παιρνεις φαρμακα? -Οχι
Εισαι χωρισμενος? -Οχι βεβαια
Τι οπλο θα παρεις? Οτιδηποτε εκτος απο Ρεμι και Μαξους...

Χραπ χραπ υπογραφη, μπαμ και η σφραγιδα και
αυτο ηταν...καθαρισες...

Μου χρωστατε μπυρες....drunk.

Όνομα
Δημήτρης
Καλησπέρααα,Ψάχνοντας για να αγοράσω μια benelli m2 ή montefeltro ,Βρέθηκε ένας καλός φίλος οποίος έχει στην κατοχή του 1 Α 400 light με το kick off νομιζω Η οποία βρίσκεται σε άριστη κατάσταση χωρίς να έχει κάνει Πολλά κυνήγια λόγω ότι ήταν ως δεύτερο όπλο και μου το δίνει κάτω από 900...Την Προοριζω Για γενικό κυνήγι( Αγριογούρουνό ,φάσσες,τσίχλες.κλπ) εναλλάξ Με το αγαπημένο μου super poze. Αξίζει σαν όπλο;;

Όνομα
Τολης
Καλησπέρααα,Ψάχνοντας για να αγοράσω μια benelli m2 ή montefeltro ,Βρέθηκε ένας καλός φίλος οποίος έχει στην κατοχή του 1 Α 400 light με το kick off νομιζω Η οποία βρίσκεται σε άριστη κατάσταση χωρίς να έχει κάνει Πολλά κυνήγια λόγω ότι ήταν ως δεύτερο όπλο και μου το δίνει κάτω από 900...Την Προοριζω Για γενικό κυνήγι( Αγριογούρουνό ,φάσσες,τσίχλες.κλπ) εναλλάξ Με το αγαπημένο μου super poze. Αξίζει σαν όπλο;;
Αν σου καθετε και σ αρεσει το περνεις τωρα

Περιοχή
Perth Western Australia/Kavos Corfu
Όνομα
Μαριος
A400 light σε καλή κατάσταση κάτω από 900Ε και το σκέφτεσαι;
Εγω νόμιζα ότι ήθελες Benelli και αδράνεια αλλά αν αυτό δεν είναι θέμα τότε προχώρα άφοβα.
Η Α400 είναι ανώτερο όπλο.
Προσωπική μου άποψη.

Όνομα
Δημήτρης
Εγω νόμιζα ότι ήθελες Benelli και αδράνεια αλλά αν αυτό δεν είναι θέμα τότε προχώρα άφοβα.
Προσωπική μου άποψη.
καλημεραα... benelli ηθελα ναι για αδρανεια διοτι κοιταγα λιγο τις οικομικες σαν την μ2 ωστε να μπορέσω να εξοικονομήσω όσα περισσότερα χρήματα μπορώ για τσοκακια κλπ. Απλά το οπλο είναι πολύ φίλου και πιστεύω ότι είναι μια ευκαιρία Αν είναι αξιόλογο

Όνομα
Δημήτρης
Το λοιπόν πήγα είδα το όπλο βρίσκεται πραγματικά σε άριστη κατάσταση.Τα ξύλα ,η βάση είναι αγρατζουνιστα όπως και η κάνη ...Λίγο έχει φθαρει το kick off( το ελαχιστο ομως σαν να εχει ξυστει καπου π.χ) ... Και το σημαντικότερο με την υπάρχουσα φλάντζα που είχε πάνω εκείνος μου ερχόταν απίστευτα Στα ματι. Οπότε κατά 99% Θα προβώ στην αγορά της

Last edited:
Όνομα
Γιώργος
Το λοιπόν πήγα είδα το όπλο βρίσκεται πραγματικά σε άριστη κατάσταση.Τα ξύλα ,η βάση είναι αγρατζουνιστα όπως και η κάνη ...Λίγο έχει φθαρει το kick off( το ελαχιστο ομως σαν να εχει ξυστει καπου π.χ) ... Και το σημαντικότερο με την υπάρχουσα φλάντζα που είχε πάνω εκείνος μου ερχόταν απίστευτα Στα ματι. Οπότε κατά 99% Θα προβώ στην αγορά της
Αφού το έχει φίλος σου και μίας και το θες για καρτέρι περισσότερο είναι καλή περίπτωση
Και λόγω ότι υπάρχει εμπιστοσύνη και λόγω μηχανισμού αερίων και kick off θα έχει πιο γλυκιά ανάκρουση σε σχέση με αδράνειας

Όνομα
Δημήτρης
Αφού το έχει φίλος σου και μίας και το θες για καρτέρι περισσότερο είναι καλή περίπτωση
Και λόγω ότι υπάρχει εμπιστοσύνη και λόγω μηχανισμού αερίων και kick off θα έχει πιο γλυκιά ανάκρουση σε σχέση με αδράνεια
Ναι αυτό σκέφτηκα και εγώ και έχω γλυκαθεί τώρα να τα αγοράσω!

Όνομα
Takis
Είχα το συγκεκριμένο μοντέλο,μια χαρά όπλο είναι,το μόνο μείον για μένα το ελατήριο της επανάταξης που το έχει μπροστά και σε κάθε βολή ακούγεται,αλλά οκ αυτό ξεπερνιέται..
Λάκτισμα αεροβόλου και όσο για το πέλμα kick off είναι φθηνό γύρω στα 20€ αν δε κάνω λάθος..

Όνομα
Μανώλης
Προσωπική μου άποψη.
Και δική μου!

Όνομα
Μανώλης
Είχα το συγκεκριμένο μοντέλο,μια χαρά όπλο είναι,το μόνο μείον για μένα το ελατήριο της επανάταξης που το έχει μπροστά και σε κάθε βολή ακούγεται,αλλά οκ αυτό ξεπερνιέται..
Λάκτισμα αεροβόλου και όσο για το πέλμα kick off είναι φθηνό γύρω στα 20€ αν δε κάνω λάθος..
Τίποτα δεν κάνεις λάθος, ένσταση μόνο για τον θόρυβο που λές του ελατηρίου, εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο!. Το όπλο το έχω μια δεκαετία και όποιος το είχε, έχει, καταλαβαίνει!. Φίλε προχώρα στην αγορά του και ρίχνε και κανονιές!, δεν θα καταλάβεις τίποτα, χιλιάδεςε φυσίγγια και μια εμπλοκή έτσι για να θυμάμαι δεν είδα!. Έχω ρίξει και με δέκα γραμμάρια που τα έφτιαξε φίλος, τίποτα απο εμπλοκή, δεν καταλαβαίνει τίποτα, ούτε εκείνο αλλά ούτε και εσύ, άμα το πάρεις θα με θυμηθείς!

Όνομα
Τολης
Και να ξερεις οτι δε χρειαζετε τσοκ η μπερεττα τα μαμα ειναι πολυ πολυ καλα

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Άντε με το καλό Δημήτρη!
Μια χαρά όπλο είναι και αφού η κατάσταση είναι εξαιρετική και είναι όπλο φίλου είναι καλή ευκαιρία.