Σκέφτομαι να αγοράσω..

Ειδηκα τωρα με τις πορτες ασφαλειας
Πορτες ασφαλειας και ειδικος χωρος φυλαξης οπλων χωρις παραθυρα ειχα ακουσει...αντε να βγαλει ακρη ενα μικρο μαγαζακι για να χει και 10 οπλα να πουλησει!...

Όνομα
Τολης
Πορτες ασφαλειας και ειδικος χωρος φυλαξης οπλων χωρις παραθυρα ειχα ακουσει...αντε να βγαλει ακρη ενα μικρο μαγαζακι για να χει και 10 οπλα να πουλησει!...
Ειδηκα τωρα που παραγγελνεις οπλο με κουριερ να δω πιος θα χει ατοκ οπλων μονο μεταχειρα και αν

Όνομα
Τολης
Θα επωμιζουμε κατά φαντασίαν! Με κλικ αγουει!
Για δωκιμες θα παρακαλαμε κανα παλικαρι απ το φορουμ: φερτο ρε φιλε λιγο να το δω στο ταδε σκοπευτιριο κερναω καφε μια πουλα και το καθαριζω κιωλας μετα κι αν εχει καμια
v3 τον ηπιαμε αχαχαχαχαχαχαχαα

tsakalos

Moderator
Όνομα
Greg
Καλησπέρα στην ομάδα !!!θελω να αγοράσω καινούργιο όπλο είμαι ανάμεσα στην m2 wood στην Breda titanium black Και στην franchi affinity anniversario !! Ειμουν κάτοχος μια benelli !!κυνηγαω σχεδόν όλα τα θηράματα !!και εννοείται δεν θέλω να υπερβώ τα 1300 ευρώ !! Την προτείνεται γενικά !! Ευχαριστω
Συνάδελφε καλωσήρθες. Πέρνα και από τη σχετική ενότητα (https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-502#post-556837) να μας πεις περισσότερα πράγματα για εσένα και τα κυνηγια που κάνεις και να σε γνωρίσουμε.

Όνομα
Takis
Καλησπέρα στην ομάδα !!!θελω να αγοράσω καινούργιο όπλο είμαι ανάμεσα στην m2 wood στην Breda titanium black Και στην franchi affinity anniversario !! Ειμουν κάτοχος μια benelli !!κυνηγαω σχεδόν όλα τα θηράματα !!και εννοείται δεν θέλω να υπερβώ τα 1300 ευρώ !! Την προτείνεται γενικά !! Ευχαριστω
Benelli,είναι ο πρωτομαστορας και βασιλιάς της αδράνειας...

Όνομα
Kostis
Δεν μπορω να σου πω τι θα παρεις εσυ , μονο τι θα επαιρνα εγω. Η αισθητικη ειναι προτεραιοτητα για μενα. Η franchi ειναι ομορφουλα αλλα νομιζω πολυ ελαφρια για ολα τα κυνηγια, η breda πολυ χοντρικομμενη για αδρανειας (που η μεγαλη τους καυλα εινα ιη λεπτη σε χουφτωμα παπια), και η Μ2 εεε ...ασχημουλα. Αν θες μονο εργαλειο, τσεκουρι να κοβει ολα τα ξυλα στο δασος να γαμαει και να δερνει , τοτε Μ2. Αν συναντηθουμε ομως στο βουνο θα περασει απο πανω της το ματι μου για 2" και θα κρυφοκοιταζω την ομορφια στο οπλο αλλου συναδελφου.

Όνομα
Τολης
Στα 1300 φτάνεις α5 και μαξους και μπερετες και v3 και comfort και ότι τραβάει η ψυχή σου περίμενε να ανοίξουν τα καταστήματα και ξεκινα χούφτωμα
Αυτο με τη browning ομως ρε φιλε στο μαρκετινγκ το εχουν παει πολυ ψιλα μεχρι και τις λεξεις εχουν αναβαθμησεινοχι μονο τα τουφεκια και συγκεκριμενα αναφερομε στο speed loading που το εχουν απο την auto5 ακομα τωρα στη μαξους γιατι ειναι speed loading plus πια η διαφορα πια και δε τη βλεπω γεμιζεις ενα και φορτωνει δυο αχααχαχααα δε μπωρω να μη παραδεχτω οτι ειναι πολυ αξιοπιστα ομως

Όνομα
Τολης
Τώρα όπου νασε θα βγει το speed loading double plus θα βάζει 3 μαζί και θ ρίχνει την πρώτη άμα θες .terror.
Αχαχαχαχα θα χει και θυρα ασφαλειας να πατας το κουδουνι και να βαζεις μετα φυσιγγι ρε με χρονοκαθυστερηση

Όνομα
Τολης
Τα παντα για να μας κοψουν το κυνηγι παιδια αυτοι στο τελος θα λυπουντε και τα δισκακια εδω λενε οτι ποναει το λαχανο οταν το μασουλαμε ας τα βαλουνε και με τα γαιδουρια ρε θα μας τρελανουν ε ρε @Alex37 που θελουνε να τρωνε διπλο φιλετο αβερτα και να μας κανουν παρατηρηση για το κυνηγι

Περιοχή
Perth Western Australia/Kavos Corfu
Όνομα
Μαριος
Α.η διαφορα ειναι στην κεφαλη του κλειστρου και στο παρεκταμα κανης πολυνκαλυτερο συστημα εξωστηρα η affinity
Β. καμια αλλη διαφορα στα υπολειπα απο αυτα που αναφερεις
Γ. Υπερυψωμενη ριγα (Rib)