Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Μπα..Τέλος τα τρυγόνια, από δω και πέρα πάπια,φασσα,τσίχλα..
Εγώ έχω κάτι δυνατό για Κυριακή χεχε
Και μετά υδρόβια τα άλλα που ανέφερες δεν με πολύ ερεθίζουν χαχα
Με το παλικάρι το άλλο πας πέρα???
 
Αχ ρε και λες δε πας στα γουρουνια
Χαχαχα τα καλοκαίρια μου περνάω εκεί στο αντάμωμα φίλε.... χειμώνα εκεί προς Σκαλωτή και μέσα για μικρομηλια έχει φασουλες και στην Μαγούλα για όσους ξέρουν ...μετά την Σκαλωτή όπως αναιβαινεισ δεξιά έχει ένα μαντρί μεγάλο αριστερά στο βάθος είναι τα φασσια χαχαχα και καμιά καφε αρκουδιτσα χεχεχε .very funny.
 
Χαχαχα τα καλοκαίρια μου περνάω εκεί στο αντάμωμα φίλε.... χειμώνα εκεί προς Σκαλωτή και μέσα για μικρομηλια έχει φασουλες και στην Μαγούλα για όσους ξέρουν ...μετά την Σκαλωτή όπως αναιβαινεισ δεξιά έχει ένα μαντρί μεγάλο αριστερά στο βάθος είναι τα φασσια χαχαχα και καμιά καφε αρκουδιτσα χεχεχε .very funny.
μετην αρκουδα γνωριστικαμε παντως τα ξέρεις βλεπω ε
 
Αφηστε της φασσες στη κουρνια παντως μη τις βαρατε κουρνια έτσι κάνετε και φεύγουν τέρμα επάνω και μετά τρωτε κονσέρβες η φασσα θέλει διαχείρηση μόνο απο και προς την κουρνια και στη βοσκή αφηστετα να κοιμηθουνε ησηχα και θα τις έχουμε καιρό
 
οπιός μπωρει ας τις φωνάξει μονο τις διώχνει αυτό είδα τον καβαλιωτη περισι τι χαλαστρα μας έκανε γκουρ και γκουρ
Όλες έχουν την τέχνη τους οι 10 που θα φωνάξουν ζήτημα η 2 να το κάνουν σωστά κατά την άποψη μου μια σφυρίχτρα κάνει το 30% της δουλειάς το άλλο 70% το κάνουν τα ομοιοματα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top