Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
απο τη στηγμη που έχουμε το ίδιο σύστημα εγώ θα περνουσα στο καλητερο αποτελεσμα το οπιό γέρνει αποκλιστηκα στη ρεμινγκτον 870 καθαρά κ αντηκιμενικα αν και αμετανοιτος μπενελακιας
 
Winchester εχω την Defender την κοντη πολυ καλο οπλο αλλα ήθελα μια με 66 η 71 πόντους με τσοκακια
Μην το κουράζεις πάρε Benelli που τα έχει όλα..... ;)
Καλά καλά εντάξει θεν έχει 76 πόντους που θέλεις..sarcastic.
Ωραία τα αστεία αλλά....
Εγώ έχω μια παλιά Maverick του πατέρα μου και το σίγουρο είναι ότι δεν θα αγόραζα επαναληπτική χωρίς κάποιο σύστημα απορρόφησης όπως το πχ. Comfort. Ένας φίλος έχει Benelli επαναληπτική και την λατρεύει.
 
Μην το κουράζεις πάρε Benelli που τα έχει όλα..... ;)
Καλά καλά εντάξει θεν έχει 76 πόντους που θέλεις..sarcastic.
Ωραία τα αστεία αλλά....
Εγώ έχω μια παλιά Maverick του πατέρα μου και το σίγουρο είναι ότι δεν θα αγόραζα επαναληπτική χωρίς κάποιο σύστημα απορρόφησης όπως το πχ. Comfort. Ένας φίλος έχει Benelli επαναληπτική και την λατρεύει.
Προφανώς δεν είναι στα μέτρα σου...εγώ έριχνα τα 6 πιο γρήγορα από ημιαυτόματη..όταν δεν μπλοκαρε
 
Αν ακουω για χραπα χρουπα πρωτη η rem 870 μου ερχετε κατα νου κ μετα οι υπολοιπες..κ σιγουρα οχι αδικα..επειτα η win 1300..κ βεβαιως η πασιγνωστη mossberg 500 που θα μπορουσαμε να πουμε οτι η mossberg ειναι σημα κατατεθεν στις χραπα χρουπα..
Και το κλασσικο οταν με ρωτανε...
-Τι καραμπινα εχεις?
-mossberg 9200..
-χραπα χρουπα ε???
Τυχαιο????? .sarcastic. .sarcastic.
 
Γιωργο νομιζω ότι η brenda δεν ειχε την μεγαλύτερη διατρηση???
Όχι, την μεγαλύτερη διάτρηση την είχε η 303. Δεν έγραψα την μεγαλύτερη διάτρηση, έγραψα τα περισσότερα σκάγια. Με απλά λόγια το όπλο που έβαλε τα περισσότερα σκάγια, πιο βαθιά από τα υπόλοιπα, ήταν με διευρυμένο αυλό.
 
Αμερηκη υπαρχει κανη 76 για 870 εχω αγωρασει μια περυπου στα 200 $ αρα θα πρεπει να υπαρχει και εδω εκτος αν δεν την κανουν εισαγωγη
Στην Ελλάδα δεν θα βρεις 76 . Μέχρι πριν λίγα χρόνια μέχρι 71 έφερναν . Ρώτησε όμως καλού κακού
 
Αμερηκη υπαρχει κανη 76 για 870 εχω αγωρασει μια περυπου στα 200 $ αρα θα πρεπει να υπαρχει και εδω εκτος αν δεν την κανουν εισαγωγη
αυτές είναι τιμές ρε παιδιά όχι με τους ιταλιανους μας έχουνε τρελανει με τα 600+
 
αυτές είναι τιμές ρε παιδιά όχι με τους ιταλιανους μας έχουνε τρελανει με τα 600+
Γιατί παίρνεις Αμερικάνικο εδώ στα 200 €, όλα τα όπλα είναι υπερκοστολογημενα εδώ και ανεξάρτητα από χώρα προέλευσης.
 
Φτιαξε το φυσιγγακι και θα βαρας με 4* μαμα.Αστα τα φουλ τσοκ!!
Με το φυσιγγακι που πρωτηνες άνετα κεραυνοβωλω και καπρο γτ έχουμε καπιες συναντήσεις στο βουνό που παραδιπλα μας κυνιγανε γουρουναδες αλλά δεν ενωχλουμε κυνιγι αλλωνων
 
Όχι, την μεγαλύτερη διάτρηση την είχε η 303. Δεν έγραψα την μεγαλύτερη διάτρηση, έγραψα τα περισσότερα σκάγια. Με απλά λόγια το όπλο που έβαλε τα περισσότερα σκάγια, πιο βαθιά από τα υπόλοιπα, ήταν με διευρυμένο αυλό.
Benelli M2 vs H368Fabarm 36μ ντεμι τσοκ 7,5No 34gr σε τηλεφωνικο καταλογο η Fabarm περασε 48σελιδες βαθυτερα με 12 σκαγια.Αποτελεσμα δοκιμης επι πεντε και σας το προσφερω.
 
Με το φυσιγγακι που πρωτηνες άνετα κεραυνοβωλω και καπρο γτ έχουμε καπιες συναντήσεις στο βουνό που παραδιπλα μας κυνιγανε γουρουναδες αλλά δεν ενωχλουμε κυνιγι αλλωνων
Οταν πέσουν τα βρωμοπεριστερα εκοινα τα μπλε ξερετε θα σας περιμενω γέροι να μαστε αλλά δε θέλω δεντραδες ξέρετε αυτούς που καθοντε απο κάτω για καθιστες και μετά μιλάνε για βλητηκη υπεροχη δίκη τους και του οπλου τους χαχα και δε το λέω για συμφορουμιστες για γνωστούς μου το λέω που τους βλεπω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top