Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Σταύρο τόσα χρόνια ποτέ δεν μου έκατσε κανένα όπως πρέπει . Άλλαζα φλταζες ... έκανα πατέντες .. στο τέλος νόμιζα ότι το έφερνα αλλά τπτ . Σπάνιο να το φέρεις μόνος σου . Ακόμα και την V3 που νόμιζα ότι μου έρχεται καρφί , τζίφος . Μετά από παρέμβαση στο κοντάκι ( δεν έχει φλατζες ) μπόρεσα να δω άσπρη μέρα . Το μόνο όπλο που δεν πείραξα κι με φτιάχνει στο κυνήγι είναι η 1187 & 1100.
Κοιτα Νικολα
οπως ειναι με το μαμα πελμα στα 37,8 εκατοστα μου ερχεται καλα.
η σκανδαλη θελει πιο μπροστα αλλα ηταν τερμα πισω οποτε οκ.
Το ποσοστο ριγας που εβλεπα ηταν στα γουστα μου.
Μπορει ισως να χρειαζομουν ελαχιστο cast off το οποιο με το ρυθμιζομενο χτενι ειναι
2 λεπτα δουλεια να ερθει.
Ετσι το σκεφτομαι.
Ξεχασα να αναφερω πως το οπλο ειναι βαρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
δηλαδη κανονικα επρεπε να το δινουν μαζι με δωρο 6μηνη συνδρομη σε γυμναστηριο
χαχχαχχαχαχα
 
Κοιτα Νικολα
οπως ειναι με το μαμα πελμα στα 37,8 εκατοστα μου ερχεται καλα.
η σκανδαλη θελει πιο μπροστα αλλα ηταν τερμα πισω οποτε οκ.
Το ποσοστο ριγας που εβλεπα ηταν στα γουστα μου.
Μπορει ισως να χρειαζομουν ελαχιστο cast off το οποιο με το ρυθμιζομενο χτενι ειναι
2 λεπτα δουλεια να ερθει.
Ετσι το σκεφτομαι.
Ξεχασα να αναφερω πως το οπλο ειναι βαρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
δηλαδη κανονικα επρεπε να το δινουν μαζι με δωρο 6μηνη συνδρομη σε γυμναστηριο
χαχχαχχαχαχα
Κι εγώ είμαι λάτρης του βαριου αλλά φέτος με βλέπω να ξεσκονιζω μια breda astro κι να πάω να την φέρω στα μέτρα μου γιατί το μεν πνεύμα πρόθυμο η δε σαρκς... Ασθενείς!!!
 
Θελω να παρω κατι και να μην παω οπλουργο.
Με ρυθμιζομενη σκανδαλη ,κοντακι ,φλαντζες και πελματα αν δεν το βρω ε τοτε ειμαι για κλαματα.
ελπιζω να τα καταφερεις γιατι οι περισοτεροι με τετεια κοντακια εχασαν το μπουσουλα ηταν ολοι την ωρα με τα κατσαβιδια κ τα αλλεν στα χερια
 
Last edited:
Beretta-Model-A390ST-Ducks-Unlimited_101220518_82304_19084B49CF705F8E.JPG
ωραιο κ αυτο
 
Το ξέρω .... κι πολλά αλλα... αλλά αφού δεν μπορούμε να πάρουμε , φάτε μάτια ψάρια .!!
ρε φιλε εγω δε το καταλαβενω αυτο τι δεν μπορει για μοντελα που βγαινουν οχι για παλια γιατι το ρεμ απο τι ειδα το εχει στην επισημη σελ.
 
Θελω να παρω κατι και να μην παω οπλουργο.
Με ρυθμιζομενη σκανδαλη ,κοντακι ,φλαντζες και πελματα αν δεν το βρω ε τοτε ειμαι για κλαματα.
Εδώ σε έχω!!!!!! Και μετά από λίγους μήνες θα έχεις και δικέφαλα τούμπανα!!!
https://www.diamanco.gr/el-gr/Products/Μοντέλο Remington 1100™|1100™ Competition Synthetic
.RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT.
 
Κι εγώ είμαι λάτρης του βαριου αλλά φέτος με βλέπω να ξεσκονιζω μια breda astro κι να πάω να την φέρω στα μέτρα μου γιατί το μεν πνεύμα πρόθυμο η δε σαρκς... Ασθενείς!!!
Είμαι ήδη στο 3ο χρόνο στα γυμναστήρια, ΤΟΥΜΠΑΝΟ έγινα και το όπλο μου φαίνεται πούπουλο :) (ξεπερνά τα 4 κιλά γεμάτο, αλλά βάλλει ως 36αρι από ανάκρουση)
 
Εδώ σε έχω!!!!!! Και μετά από λίγους μήνες θα έχεις και δικέφαλα τούμπανα!!!
https://www.diamanco.gr/el-gr/Products/Μοντέλο Remington 1100™|1100™ Competition Synthetic
.RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT.
Κάννη μήκους 76 εκατοστά με διευρυμένο αυλό. Πάλι με αντέγραψαν, όπως παλιά που έστειλα απόψεις για το θέμα οπών αερίων και απάντησαν με μια Trap ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top