Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Μη μου πεις πως πήγες κι εσύ σε Berreta & Benelli................
Τέλος πάντων.....Ελπίζω να επώμεισες την Franchi Intensity max 5 να μας πεις κ εντυπώσεις........my man..sarcastic.
Σου είπα ήσουνα κοντά και τώρα μου το χαλάς.
Ουχί ουχί και ουχι
 
Μωρέ λες; think
Για αρχή που θες να ξεκινήσεις σε σκοπευτήριο θα ήταν καλό αρχικά σύμφωνα με την τιμή του κ για τη χρήση που το θες.....
Αν πάλι θες κάτι ακόμη ποιό αξιόπιστο κ επώνυμο πας στα ίδια περίπου χρήματα και λίγο παραπάνω σε κανένα Baikalaki από 1ο χέρι και ξεκινάς......Γνώμη μου θα ήταν να ξεκινούσες εσύ με κάτι οικονομικό για αρχή. Εξάλλου μικρός είσαι ακόμη........;)
(έτσι θα έπρατα εγώ τουλάχιστο)...
 
Για αρχή που θες να ξεκινήσεις σε σκοπευτήριο θα ήταν καλό αρχικά σύμφωνα με την τιμή του κ για τη χρήση που το θες.....
Αν πάλι θες κάτι ακόμη ποιό αξιόπιστο κ επώνυμο πας στα ίδια περίπου χρήματα και λίγο παραπάνω σε κανένα Baikalaki από 1ο χέρι και ξεκινάς......Γνώμη μου θα ήταν να ξεκινούσες εσύ με κάτι οικονομικό για αρχή. Εξάλλου μικρός είσαι ακόμη........;)
(έτσι θα έπρατα εγώ τουλάχιστο)...
Με προβλημάτισες τώρα και θα αρχίσω να καίω εγκεφαλικά κύτταρα
 
Αυτήν έχω επωμισει και γω Σταυρό , αρκετή διαφορά με την l4s αλλά για σκοπευτήριο και καρτερισιο κυνηγια .
Για καρτερισια κυνήγια την σκεφτόμουνα.
Εσένα πως σου φάνηκε?
Έχεις κάνα feedback για εμπλοκές η μη και γενικότερα απόδοση της?
 
Κύριοι τα φώτα σας. Φίλος σκέφτεται να αγοράσει το παρακάτω όπλο. Την γνωρίζει κανείς σαν εταιρεία; το θέλει για καρτέρι και το σκέφτεται γιατί έχει ήδη μονοκανο boito. (μην με ρωτάτε γιατί δεν παίρνει Baikal του το έχω προτείνει πολλές φορές )
https://fantomoutdoors.gr/index.php?route=product/product&path=69_74_226&product_id=331
Το εχω κυνηγησει χρονια,πολυ τιμιο οπλο....παρτο χθες!!
 
Για καρτερισια κυνήγια την σκεφτόμουνα.
Εσένα πως σου φάνηκε?
Έχεις κάνα feedback για εμπλοκές η μη και γενικότερα απόδοση της?
Αρκετά ποιο στιβαρή και βαρια ,από την l4s που την θεωρώ γενικών καθηκόντων,όμως δεν νομίζω ότι είναι μειονέκτημα αντίθετα όπως λες Σταυρό για τα κυνηγια που την θέλεις έτσι πρέπει να είναι. Δεν έχω διαβάσει κάτι πολλοί αμερικανοί ιδιοκτήτες (Όχι τσιράκια ) μιλούν με τα καλύτερα λόγια ότι ίσως είναι το ποιό καλοφτιαγμένο αυτογεμες στην αγορά αυτή την στιγμή ,για εμπλοκές δεν έχω διαβάσει κάτι αλλά αν κρίνω από τα φυσίγγια τούς (χαμηλές πιέσεις, ταχυτητες) αν έπαιζε κάτι θα είχε βγει η βρωμα.
 
Αρκετά ποιο στιβαρή και βαρια ,από την l4s που την θεωρώ γενικών καθηκόντων,όμως δεν νομίζω ότι είναι μειονέκτημα αντίθετα όπως λες Σταυρό για τα κυνηγια που την θέλεις έτσι πρέπει να είναι. Δεν έχω διαβάσει κάτι πολλοί αμερικανοί ιδιοκτήτες (Όχι τσιράκια ) μιλούν με τα καλύτερα λόγια ότι ίσως είναι το ποιό καλοφτιαγμένο αυτογεμες στην αγορά αυτή την στιγμή ,για εμπλοκές δεν έχω διαβάσει κάτι αλλά αν κρίνω από τα φυσίγγια τούς (χαμηλές πιέσεις, ταχυτητες) αν έπαιζε κάτι θα είχε βγει η βρωμα.

Σταύρο καλορίζικο καλοτούφεκο φίλε :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top