Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα ρε παιδια.ψαχνω τοσο καιρο 2 μοντελα ποζε κ σν τα εχει κανενα καταστημα αλλα κ στους αντιπροσωπους που παιρνουν τηλ επισης δν τα εχουν...δηλαδη γν αγορασει καποιος 1 ποζε πρεπει να ειναι στον τιμοκαταλογο του 2018-19????
Μπορει καποιος ν μ λυσει την απορια;;;τεσπα επισης θελω την αποψη σας για jaeger11..
Κ για τα marocchi..ολα τα υπολοιπα ποζε που εχω δει ειναι πανω απο 1.5χιλιαρικο...
Εκτος κ αν παω μετα σε μεταχειρισμενο η πιο δευτερης κατηγοριασ δικαννο...
 
Καλησπερα ρε παιδια.ψαχνω τοσο καιρο 2 μοντελα ποζε κ σν τα εχει κανενα καταστημα αλλα κ στους αντιπροσωπους που παιρνουν τηλ επισης δν τα εχουν...δηλαδη γν αγορασει καποιος 1 ποζε πρεπει να ειναι στον τιμοκαταλογο του 2018-19????
Μπορει καποιος ν μ λυσει την απορια;;;τεσπα επισης θελω την αποψη σας για jaeger11..
Κ για τα marocchi..ολα τα υπολοιπα ποζε που εχω δει ειναι πανω απο 1.5χιλιαρικο...
Εκτος κ αν παω μετα σε μεταχειρισμενο η πιο δευτερης κατηγοριασ δικαννο...
Καλο απογευμα! Ρίξε μια μάτια εδω! Μου αρέσει πολυ σαν όπλο!
https://www.car.gr/parts/view/13783...ot-hunting-weapons-antonio-zoli-columbus-gold
 
Καλησπερα ρε παιδια.ψαχνω τοσο καιρο 2 μοντελα ποζε κ σν τα εχει κανενα καταστημα αλλα κ στους αντιπροσωπους που παιρνουν τηλ επισης δν τα εχουν...δηλαδη γν αγορασει καποιος 1 ποζε πρεπει να ειναι στον τιμοκαταλογο του 2018-19????
Μπορει καποιος ν μ λυσει την απορια;;;τεσπα επισης θελω την αποψη σας για jaeger11..
Κ για τα marocchi..ολα τα υπολοιπα ποζε που εχω δει ειναι πανω απο 1.5χιλιαρικο...
Εκτος κ αν παω μετα σε μεταχειρισμενο η πιο δευτερης κατηγοριασ δικαννο...
 
Καλά όσα λέτε κι σεβαστά . Άλλα έχω μια ένσταση . Γιατί μια auto 5 είναι καλύτερη από μια Maxus? Γιατί μια remi 1100 είναι καλύτερη από μια V3 ? Γιατί μια SX1 είναι καλύτερη από μια SX3 ? Δηλαδή μια beretta 301ειναι καλύτερη βλητικα από μια Α400? Αν κι έχω κι τα πάλια μοντέλα κι τα καινούργια κι σε δίκαννα κι σε αυτογεμη , δεν σύμφωνο καθόλου . Μου αρέσει πολύ η gold hunter. Την έδωσα για μια evolve . Βγήκε η Maxus ultimate μετα κι έδωσα την evolve . Κάθε μοντέλο καλύτερο από το άλλο .εδωσα την SX2 να πάρω την SX3 . Κι όμως η SX3 ήταν καλύτερη . Άλλαξα 4 franchi ,αρχή από την 610 vs και Το ποιο καινούργιο ήταν καλύτερο σε ολα . Έχω ένα B25 αλλα το 525 κι το MK70 της Miroku είναι εξίσου ιδιο . Κρατάς καινούργιο SKB κι είναι ...βράχος . Παντα είχα παλια όπλα κι οσο θα μπορώ όλο κι κάποιο θα αγοράζω . Αλλα μην νομίζεται ότι μόνο τα παλια όπλα είναι καλά κι τα νέα άχρηστα . Προσωπική τοποθέτηση .
Βλητική η σχ3 από την 2?!
 
το αχρωμίωτο δεν είναι πάντα καλύτερο
Το βλέπω πάντα σε συνδυασμό με την συνολική γεωμετρία της κάννης. Αρκετοί μου έχουν πει πως δεν υπάρχει διαφορά. Μονο ΓΨυλλακης είχε πει μπροστά μου ότι είδε διάφορες με την χ2.
 
Δεν άνοιξα το βίντεο γιατί δεν μπορώ να δω καθόλου αυτόν τον τύπο. Μου ανεβάζει την πίεση 19 κι είμαι 43 . Νομίζω όμως ότι δεν έχει καμία σχέση το HAENEL με Γερμανία μεριά . Κάπου διάβασα ότι έχει Ιταλικές σφραγίδες δοκιμής κι το φτιάχνουν Ιταλία για λογαριασμό της HAENEL . Γ αυτο κι η χαμηλή τιμή και βάση Αλλουμινιου για Γερμανικό.
 
Δεν άνοιξα το βίντεο γιατί δεν μπορώ να δω καθόλου αυτόν τον τύπο. Μου ανεβάζει την πίεση 19 κι είμαι 43 . Νομίζω όμως ότι δεν έχει καμία σχέση το HAENEL με Γερμανία μεριά . Κάπου διάβασα ότι έχει Ιταλικές σφραγίδες δοκιμής κι το φτιάχνουν Ιταλία για λογαριασμό της HAENEL . Γ αυτο κι η χαμηλή τιμή και βάση Αλλουμινιου για Γερμανικό.
Την χ3 την πήρα καινούργια. Έψαχνα καινούργιο όπλο και την αναζητούσα σε στοκ όταν είχε βγει η 4. Πήρα τηλ και ρώτησα αν έχει. Πάρε την 4 είπε...εγώ την 3 θέλω. Η 4 είναι καλύτερη... Με αυτήν έσπασε νέο ρεκόρ ο Τέσλα τεστα πως τον λενε
 
Tις προαλλες ρώτησε ένας κάτοχος σχ2 τον κοσκινά στις "πρωινές ιχνηλασιες "να του πει την γνώμη του για το όπλο κ του ειπε ότι για να μπορέσει να προωθήσει η win την σχ4 σταμάτησε την παράγωγη της σχ2..
Μα αυτό δεν έχει γίνει εδώ και πάρα πολλά χρόνια, πολύ πριν την 3?
 
Tις προαλλες ρώτησε ένας κάτοχος σχ2 τον κοσκινά στις "πρωινές ιχνηλασιες "να του πει την γνώμη του για το όπλο κ του ειπε ότι για να μπορέσει να προωθήσει η win την σχ4 σταμάτησε την παράγωγη της σχ2..
τι έχει η sx2 που την κάνει καλύτερο όπλο από την sx3 η τη sx4?
 
Σκέφτομαι να αγοράσω ένα τσοκ kicks buck kicker για δράμια για την beretta al 391 teknys που εχω . Οι βολές μου με δράμια τώρα ακόμα και με το full μαμά πέρα από τα 40 μέτρα ανοίγουν πολυ.
Το έχει δοκιμάσει κανένας στο συγκεκριμένο όπλο ;
Πιστεύετε θα βελτιώσει τις τουφεκιές από τα εργοστασιακά τσοκ;
 
έχει ρίξει κανείς με το πιό κάτω όπλο ? ή αν έχει κάποιος κάποια ιδέα ?

CO8ksRs.gif
 
γιατι θες να ριχνεις με δραμια πανω απο τα 40 μετρα?[εχεις κυνηγηση αγριογουρουνο?η πρωτη φορα πας?]
Κυνηγούσα συστηματικά για μια χρόνια πριν μια τετραετία. Τώρα κυνηγάω μπεκάτσα κ πάω 2-3 φορές το χρόνο πιο πολύ για να βλέπω την παρέα που κυνηγούσα . Κ τότε όμως δράμια έριχνα . Δεν είχα ψυχολογία για μονοβολα . Αν και πολλά από τα γουρούνια που είχα χτυπήσει τα δράμια πήγαιναν σαν μονοβολα από την κοντινή απόσταση των τουφεκιων . Κ για αυτό θέλω να πηγαίνουν σχετικά σφιχτά ως τα 50 μετρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top