Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Winchester select midnight..ποια η αποψη σας....βεβαια ο ευριπιδης σας προλαβε(χαχαχ)αλλα αν το εχει καποιος απο δω ας μας πει 2-3πραγματακια ειτε θετικα ειτε αρνητικα

Ωραίο τουφέκι μανιτζιβελο ελαφρύ με καλή καννη.

Το μηκος κανης μονο με προβληματιζει γτ το θεωρω κοντο για δικαννο...κ αλλο ειναι ειναι το jaeger που ειναι σε αυτα τα οικονομικα επιπεδα που θελω...το οποιο φαινεται επισης στιβαρο κ ειναι ατην ουσια μερκελ..

Γιώργο το γερμανικό(;) Jaeger είναι με βάση αλουμινίου ........αλουμίνιο και στιβαρό δεν πάνε μαζί σε δίκανο.
Γιώργο αν φθάνεις πάνω από 1000 ευρώ για το select παίρνεις ένα μεταχειρισμένο browning η beretta
το δίκαννο πρέπει να είναι τουλάχιστον 71 πόντους κάννη
το δίκαννο επίσης πρέπει να είναι ατσάλινο και μόνο.....ότι κυνήγια κάνει κάποιος
το iaeger μπορεί να μοιάζει αλλά σε καμμία περίπτωση δεν είναι μέρκελ το μέρκελ και γενικά το δίκαννο πρέπει να είναι ατσάλι
όπως λέει ο Γιάννης αλουμίνιο και στιβαρότητα σε δίκαννο NO :)
 
Γιώργο αν φθάνεις πάνω από 1000 ευρώ για το select παίρνεις ένα μεταχειρισμένο browning η beretta
το δίκαννο πρέπει να είναι τουλάχιστον 71 πόντους κάννη
το δίκαννο επίσης πρέπει να είναι ατσάλινο και μόνο.....ότι κυνήγια κάνει κάποιος
το iaeger μπορεί να μοιάζει αλλά σε καμμία περίπτωση δεν είναι μέρκελ το μέρκελ και γενικά το δίκαννο πρέπει να είναι ατσάλι
όπως λέει ο Γιάννης αλουμίνιο και στιβαρότητα σε δίκαννο NO :)
Καταρχην ειναι πολυ χρησιμες οι πληροφοριες που μ δινετε γυρω απο το δικαννο..μεταχειρισμενα που κοιταω στο car πχ δν εχω βρει κτ αξιολογο ρε συ..αν εχεις καποιο υποψην σ στειλε μου να το τσεκαρω...
 
Καταρχην ειναι πολυ χρησιμες οι πληροφοριες που μ δινετε γυρω απο το δικαννο..μεταχειρισμενα που κοιταω στο car πχ δν εχω βρει κτ αξιολογο ρε συ..αν εχεις καποιο υποψην σ στειλε μου να το τσεκαρω...
Θέλει υπομονή το μεταχειρισμένο να βρεις την κατάλληλη ευκαιρία... Αν είναι να γλιτώσεις 200 ευρω πας και στο καινούργιο
 
Winchester select midnight..ποια η αποψη σας....βεβαια ο ευριπιδης σας προλαβε(χαχαχ)αλλα αν το εχει καποιος απο δω ας μας πει 2-3πραγματακια ειτε θετικα ειτε αρνητικα
αυτο ειναι καλο τουφεκι και αξιζει τα λευτα του. 70αρες καννες με τσοκ να κανεις τα παντα.
εχω εμπειρια απο το select το οποιο ακομα το σκευτομαι
 
Γιώργο αν φθάνεις πάνω από 1000 ευρώ για το select παίρνεις ένα μεταχειρισμένο browning η beretta
το δίκαννο πρέπει να είναι τουλάχιστον 71 πόντους κάννη
το δίκαννο επίσης πρέπει να είναι ατσάλινο και μόνο.....ότι κυνήγια κάνει κάποιος
το iaeger μπορεί να μοιάζει αλλά σε καμμία περίπτωση δεν είναι μέρκελ το μέρκελ και γενικά το δίκαννο πρέπει να είναι ατσάλι
όπως λέει ο Γιάννης αλουμίνιο και στιβαρότητα σε δίκαννο NO :)
τα ειπατε ολα.RESPECT..shake hands..shake hands..shake hands..shake hands..shake hands..shake hands.
 
Καταρχην ειναι πολυ χρησιμες οι πληροφοριες που μ δινετε γυρω απο το δικαννο..μεταχειρισμενα που κοιταω στο car πχ δν εχω βρει κτ αξιολογο ρε συ..αν εχεις καποιο υποψην σ στειλε μου να το τσεκαρω...
Γιώργο ενδεικτικά σου βάζω μερικά όπλα από κατάστημα στο Βόλο κοντά στα χρήματα που έγραψες.

http://www.volosguns.gr/index.php/opla-kynigiou/super-pose/beretta-s-685-detail
http://www.volosguns.gr/index.php/opla-kynigiou/super-pose/breda-vega-special-detail

http://www.volosguns.gr/index.php/opla-kynigiou/super-pose/fabarm-elos-b-field-detail

http://www.volosguns.gr/index.php/opla-kynigiou/super-pose/beretta-s-687-silver-pigeon-detail
 
Last edited:
Δν μ τα ανοιγει.αλλα θα μπω στο σαιτ να τα κοιταξω...σε ευχαριστω παντως.εισαι απο κει γυρω κ το ξερεις το καταστημα...
 
δεν μου ανοίγει κανένα λινκ εμένα :(

Δν μ τα ανοιγει.αλλα θα μπω στο σαιτ να τα κοιταξω...σε ευχαριστω παντως.εισαι απο κει γυρω κ το ξερεις το καταστημα...
Έχετε δίκιο παιδιά, ούτε εμένα μου ανοίγουν τώρα, ενώ μόλις τα ανέβασα άνοιγαν κανονικά ...........anyway που λέμε στο χωριό μου .sarcastic.
Γιώργο δεν ειμαι από Βόλο, τυχαία είχα βρει το σάιτ παλαιότερα και το παρακολουθώ από τότε.
 
Σκέφτομαι να αγοράσω.
καλησπέρα και από μένα είμαι σε σκέψη για αγορά μεταξύ τις fabarm n2 sporting kai franchi feeling sporting και τα 2 για καινούρια με 76cm κάννες για κυνήγι και σκοπευτήριο. έχει κάποιος κάποια γνώμη θα με βοηθούσε αρκετά
 
Σκέφτομαι να αγοράσω.
καλησπέρα και από μένα είμαι σε σκέψη για αγορά μεταξύ τις fabarm n2 sporting kai franchi feeling sporting και τα 2 για καινούρια με 76cm κάννες για κυνήγι και σκοπευτήριο. έχει κάποιος κάποια γνώμη θα με βοηθούσε αρκετά

το Fabarm N2 Sporting το έχω ρίξει αρκετές πούλες σε 81εκ κάννες,,,στα 3.6kg και κάτι ψιλά με τις 81 κάννες έχει φοβερό ζύγισμα που σε κάνει να απορείς,,,έχει πολύ καλό swing,καλή και άμεση σκανδάλη και πολύ καλά εργοστασιακά έσω έξω τσοκ,,η σκοπευτική γραμμή του είναι πολύ καλή χάρη στην σφηνοειδή ρίγα ( ξεκινάει 10mm και καταλήγει 8mm ) ρυθμιζόμενο χτένι και φαρμακερές κάννες

το Franchi Feeling το έχω πιάσει δεν το έχω ρίξει αλλά μεταξύ αυτών των δύο θα διάλεγα σίγουρα το Fabarm είναι πολύ καλύτερο σαν όπλο γενικά
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top