Σημαδεύοντας την επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν θα κρίνω τον πρώην βασιλιά η ιστορία είναι γνωστή άλλωστε... Αλλά αυτό το καραπουτσαργιο το Ελληνικό δεν καταπίνεται με τίποτα ρε!Πας να αποδώσεις φόρο τιμής σε έναν νεκρό με το κινητό στο χέρι για βίντεο, φώτο και σελφι?Τι φάση ρε πουστη μου?Όσο για το Τατόι...Αν ήταν στα χέρια οποιουδήποτε εκτός του δημοσίου θα ήταν σε καλύτερη κατάσταση.Ας δούμε τα Ολυμπιακά στάδια του 2004 σε τι κατάσταση είναι τώρα για να καταλάβουμε το επίπεδο μας.Να μας χαιρόμαστε λοιπόν...Το μεγαλείο του Ελληνισμού.
 
Δεν θα κρίνω τον πρώην βασιλιά η ιστορία είναι γνωστή άλλωστε... Αλλά αυτό το καραπουτσαργιο το Ελληνικό δεν καταπίνεται με τίποτα ρε!Πας να αποδώσεις φόρο τιμής σε έναν νεκρό με το κινητό στο χέρι για βίντεο, φώτο και σελφι?Τι φάση ρε πουστη μου?Όσο για το Τατόι...Αν ήταν στα χέρια οποιουδήποτε εκτός του δημοσίου θα ήταν σε καλύτερη κατάσταση.Ας δούμε τα Ολυμπιακά στάδια του 2004 σε τι κατάσταση είναι τώρα για να καταλάβουμε το επίπεδο μας.Να μας χαιρόμαστε λοιπόν...Το μεγαλείο του Ελληνισμού.
Η μ@λ@κι@ είναι ανίκητη .Η σελφι με τους νεκρούς Μαραντόνα και Πελέ πήγαινε σύννεφο.
 
Δεν θα κρίνω τον πρώην βασιλιά η ιστορία είναι γνωστή άλλωστε... Αλλά αυτό το καραπουτσαργιο το Ελληνικό δεν καταπίνεται με τίποτα ρε!Πας να αποδώσεις φόρο τιμής σε έναν νεκρό με το κινητό στο χέρι για βίντεο, φώτο και σελφι?Τι φάση ρε πουστη μου?Όσο για το Τατόι...Αν ήταν στα χέρια οποιουδήποτε εκτός του δημοσίου θα ήταν σε καλύτερη κατάσταση.Ας δούμε τα Ολυμπιακά στάδια του 2004 σε τι κατάσταση είναι τώρα για να καταλάβουμε το επίπεδο μας.Να μας χαιρόμαστε λοιπόν...Το μεγαλείο του Ελληνισμού.
Στα παλικάρι που έχουμε χάσει στο Αιγαίο φυλάσσονται την πατρίδα πόσοι πήγαν…εγώ θα τον κρίνω και βαριά μαζη και τους χαραμοφάηδες που φώναζαν το όνομα του…. ( συγνώμη για ύφος αλλά δεν μπορο αυτήν την ξεφτίλα)
 
Στα παλικάρι που έχουμε χάσει στο Αιγαίο φυλάσσονται την πατρίδα πόσοι πήγαν…εγώ θα τον κρίνω και βαριά μαζη και τους χαραμοφάηδες που φώναζαν το όνομα του…. ( συγνώμη για ύφος αλλά δεν μπορο αυτήν την ξεφτίλα)
Καλά τα λες... Προεδρευόμενη Φρουτοπία μέχρι να βρούμε το γάλα του Άδωνη με 1,10€.
 
Μάλλον τα κανάλια και τα σάιτ θέλουν να κάνουν ολόκληρη την Ελλάδα να ασχοληθεί με το ζόρι γιατί μυρίζει ίντριγκα το θέμα και μας ζαλίζουν
Αν αγαπούσε την Ελλάδα ο τέως καλά έκανε γιατί έφαγε από την Ελλάδα
Οι πολλές χιλιάδες νέοι που αγαπάνε την Ελλάδα και μετανάστευσαν αναγκαστικά πρέπει να μας απασχολούν περισσότερο, πώς να γινόταν να γυρίσει έστω ένα μέρος από αυτούς.....
...βεβαίως έφαγε, κάτι λίγα... :rolleyes:... , πλέον των "κοντείνερ", 13,7 εκατομμύρια ευρώ ( διεκδικούσε 161)....

https://www.ethnos.gr/history/artic...afanisthkanapototatoikaihmakroxroniasygkroysh
 
Αφου δεν ζητησε κανεις αυτογραφο,παλι καλα....
Τον ένα που έβγαλε με τον Μαραντόνα από το γραφείο κηδειών,τον βρήκανε σε κάδο πετσοκομμένο
Πρέπει να έγινε όντως, δεν ήταν φήμη νομίζω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top