Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οι φωτο θυμιζει
σαββατοβραδο στο Μπουρναζι δεκαετια 1990 τοτε που τα cllub =Μηνυμα-Κολαση -Κολωνες -Κοκκαλο -Vips και Εκτακτο περιστατικο κτλ
ηταν φισκα και ο τωρινος πεζοδρομος ηταν μια λαοθαλασσα απο πιπινο-καταστασεις
Μπραβο στον Κουφοντινα μας γυρισε πολλα χρονια πισω hippo
Εκεί έχω μεγαλώσει Κώστα..Έχω προλάβει Domus κ Horus θα σέβεστε:D
 
Ελπίς εξέλιπε ....Αυτός ο λαός δεν έμαθε ΤΙΠΟΤΑ μέσα απο τόσες καταστροφές .
Είναι επιρρεπής στον σανό των αετονύχηδων ''επαναστατών '' .
Δρν φταινε αυτοι λαμπη τα λαμογια που μας κυβερνησαν φερνουν το κοσμο στα ακρα τον(μας)κοροιδεψαν μας δουλευουν ...εγω εκει ριχνο την ευθυνη
 
Δεν έχω τό βίντεο με το Βασιλακόπουλο που λέει ότι όσοι έκαναν το εμβόλιο και είναι πάνω από 85 θα μας αφήσουν χρόνους να δείτε μόλις το λέει, μάλλον τού ξέφυγε αντιδραση μας δουλεύουν ψιλό γαζί τι νά πω.
Σύμφωνα με την έκθεση «Η κατάσταση της υγείας στην ΕΕ: Ελλάδα, Προφίλ Υγείας 2019», που εκπονήθηκε από τον ΟΟΣΑ και το Ευρωπαϊκό Παρατηρητήριο για τα Συστήματα και τις Πολιτικές Υγείας (European Observatory on Health Systems and Policies), το προσδόκιμο ζωής στην Ελλάδα είναι τα 81,4 έτη:
γυναίκες: 84,5 έτη
άνδρες: 79,6 έτη.
Αρα, η πρόβλεψη του κυρίου Βασιλακόπουλου έχει βάση .sarcastic.
 
Είχε λέει 1000+ χρονια να δώσει τέτοιο σεισμό στην περιοχή....Γατάκια περιμένετε τώρα και την πτώση αστεροειδων από βδομάδα για να δέσει το γλυκό....Το παιδί γεννήθηκε για να σπείρει τον όλεθρο και την καταστροφή.....Πιάστε όλοι τα βουνά και τις σπηλιές μπας και σωθούμε....
 
Ειχε περασει λεει απο εκει πριν 3 χρονια .Αλλα εμεινε πισω φαινεται το " γουρι " και δουλευε χασματα και ρηγματα. Δεν τον στελνουμε στα
Ιμαλαια να τα κανει σαν τον Λυκαβηττο να πιανουμε και εμειs κορυφη ?
 
Ειχε περασει λεει απο εκει πριν 3 χρονια .Αλλα εμεινε πισω φαινεται το " γουρι " και δουλευε χασματα και ρηγματα. Δεν τον στελνουμε στα
Ιμαλαια να τα κανει σαν τον Λυκαβηττο να πιανουμε και εμειs κορυφη ?

Επικό: Ο Κ.Μητσοτάκης μιλούσε για την καλή συνδεσιμότητα του ίντερνετ στην Ελλάδα και... «πάγωσε» η εικόνα!​

Ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης μιλούσε, στο συνέδριο «Innovative Greeks» που συνδιοργάνωσαν ο ΣΕΒ και η Endeavor Greece, για την καλή συνδεσιμότητα του ίντερνετ και εκείνη τη στιγμή... «πάγωσε» η εικόνα του.
 
Όλα τα καλά της μοίρας μας επί Δρακουμέλ! Και μη χειρότερα!!!! Τώρα ένας χιονιάς από Έβρο μέχρι Γαύδο τύπου 1987 και χειρότερος μένει για να δέσει το γλυκό. Αρρώστια ήρθε. Φωτιές ήρθαν. Πλημμύρες ήρθαν. Σεισμοί ήρθαν! Έ μόνο αυτό μένει....
 
Αυτος ο γκαντεμης θα μας πεθανει ολους , εκει που δουλευω και μιλαω με πελατη νιωθω την μεση να παλεται ...Αρχιζω και σκεφτομαι ετσι ειναι ο θανατος? Τι επαθε το κορμι μου? Κανενα κουσουρι μας αφησε η κορωνα ? μετα απο 5 δευτερα βλεπω να κουνιουνται τα παντα ....Βολιδα εξω ...και μετα ανα 10 λεπτα κουνιομασταν
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top