Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
εγώ να κάνω μία επισήμανση.

γεγονός είναι ένα και μόνο ένα , το ότι η κα Μπεκατώρου έκανε μία σοβαρότατη καταγγελία.

έχει αποδειχθεί η αλήθεια της καταγγελίας ???? όχι βέβαια , τουλάχιστον όχι ακόμη.

τότε πως ξεκινώντας από τον πρωθυπουργό μας , έχετε όλοι αποφασίσει για την "εκτέλεση" του τέρατος.

δλδ δεν υπάρχει για σας το τεκμήριο της αθωότητας μέχρι αποδείξεως του εναντίου ??

για φανταστείτε να αποδειχθεί ότι η κα Μπεκατώρου έλεγε ψέμματα ??

τι θα λέτε τότε .............

Όλοι νομίζω έκαναν σχόλιο, με προυπόθεση την καταδικαστική απόφαση δικαστηρίου...
Αν δηλαδή, μετά από δίκη κρινόταν κάποιος ένοχος για τέτοιο αδίκημα ....
Επίσης αν κάποιος αυτοδικήσει, αποδεχόμενος να δικαστεί και να καταδικαστεί για την αυτοδικία, νομίζω ότι μιλάει σωστά!.
 
Βόλτα στην ιπποκράτειο πολιτεία το πρωί, πατείς με πατώ σε πραγματικά. Μιλάμε για κοσμοσυρροή, φύγαμε κατά τις 11 που ξεκίνησε να αγριεύει το πράμα
Καί πόσους γράψανε που είναι από άλλη δημοτική ενότητα? Πόση έφαγαν 300 αρια?
 
Καί πόσους γράψανε που είναι από άλλη δημοτική ενότητα? Πόση έφαγαν 300 αρια?
Κανείς. ...Μόνο φώναζαν από τα μεγάφωνα να κρατάνε αποστάσεις. ....Καλά κάνανε και πήγανε περίπατο ή άνθρωποι δεν έχω τίποτα με αυτούς για να μην παρεξηγηθώ.
 
Ανερω.... ειδα τον κοσκηνα και βγηκα απο εκει ..λοιπηρο με αυτον θα παμε μπροστα...αφου ανεβασε τγν κυνηγεσια στην ελλαδα τωρα θα φτιαξη και το ψαρεμα..τραγηκα πραγματα
Πολυ ωραια ...μπραβω
 
Last edited:
εγώ να κάνω μία επισήμανση.

γεγονός είναι ένα και μόνο ένα , το ότι η κα Μπεκατώρου έκανε μία σοβαρότατη καταγγελία.

έχει αποδειχθεί η αλήθεια της καταγγελίας ???? όχι βέβαια , τουλάχιστον όχι ακόμη.

τότε πως ξεκινώντας από τον πρωθυπουργό μας , έχετε όλοι αποφασίσει για την "εκτέλεση" του τέρατος.

δλδ δεν υπάρχει για σας το τεκμήριο της αθωότητας μέχρι αποδείξεως του εναντίου ??

για φανταστείτε να αποδειχθεί ότι η κα Μπεκατώρου έλεγε ψέμματα ??

τι θα λέτε τότε .............
Σ'αυτή την υπόθεση ανκαι δεν πολυασχολήθηκα κάτι δεν μ'αρέσει ως προς τους λόγους της πολύ
αργοπορημένης δημοσιοποίησης . Καταδικάζω βέβαια απερίφραστα την σεξουαλική βία αν πρόκειται για τέτοια
στην προκειμένη περίπτωση .
Κάτι μου λέει (το ένστικτο μου ) ότι κι'αυτό αφορά εξυπηρέτηση νεοεποχίτικων πολιτικών -κανόνων ''ηθικής'' που
σκοπό έχουν δαιμονοποίηση του απόλυτα φυσιολογικού την έλξη αρσενικού με το θηλυκό .
Δεν ζούμε σ'αλλο πλανήτη ,φάγαμε την ζωή με το κουταλάκι και ακόμα αναπολούμε κάποιες υπάρξεις που μας άφησαν
στα κρύα του λουτρού που ούτε να τις αγγίξουμε δεν μας άφησαν στο τέλος παρά την εγκαρδιότητα και τις αντίθετες ενδείξεις
μέσα στις παρέες .
Έχουμε σαν λαός πολύ πιο σοβαρά θέματα μπροστά μας . Το ζαβό δίκασε -καταδίκασε και συνεχάρη σε χρόνο DT κι'αυτό με βάζει
σε περισσότερες υποψίες .
 
Την Μυρτώ που είναι παράλυτη από ένα τύπο που υποστηρίζουν γιατί δεν την είδε κανείς η την άλλη κοπελιτσα από το Διδυμότειχο που την σκότωσαν κιόλας οι αγύρτες αλλά αυτή είναι κα Μπεκατώρου ολυμπιονίκης οι άλλες ένα τπτ γι αυτούς άντε πρωί πρωί συγχυστικα πάλι.
 
Φιλε μου ποτε δεν μπορεις να ξερεις τι ψυχικα τραυματα ειχε...και εχει ακομα.....Υπαρχουν ατομα που
το παιρνουν μαζι τους στον ταφο τους. Παλι καλα που βρηκε την δυναμη και το κουραγιο και μιλησε.
Δεν το παιζω νταης γιατι δεν ειμαι....αλλα εαν συνεβαινε κατι τετοιο στην οικογενεια μου και στο
παιδι μου...ουτε απο το DNA του δεν θα τον αναγνωριζαν....και ειμαι και υπερ της θανατικης ποινης
για τετοια καθαρματα....
Σωστός!
 
Άχρηστοι καραγκιόζηδες, ανίκανοι να διαχειριστούν μια κρίση, πραγματικη ή όχι. 45 λεπτά Ψυχικό Κερατσίνι, πήχτρα όλοι οι δρόμοι, καραντίνα και τα αρχίδια μας κουνιούνται...
Κάτσε να δεις μποτιλιάρισμα τώρα που θα ανοίξει τα χιονοδρομικά έχει να γελάσει και το παρδαλό κατσίκι. .
 
Κάτσε να δεις μποτιλιάρισμα τώρα που θα ανοίξει τα χιονοδρομικά έχει να γελάσει και το παρδαλό κατσίκι. .
Μια φορα πηγα σε χιονοδρομικο στον Παρνασσο
ποιο πολυ για να μην χαλασω το χατηρι της παρεας
Αυτοι κατα την διαδρομη απο Αραχωβα συζητουσαν για πεδιλα και πιστες
και εγω κοιτουσα που θα βρω τοπο για να κατσω για απογευματινο καρτερι
αφου στο πορτμπαγκαζ με συνοδευε και η 302 .my man.
 
Μια φορα πηγα σε χιονοδρομικο στον Παρνασσο
ποιο πολυ για να μην χαλασω το χατηρι της παρεας
Αυτοι κατα την διαδρομη απο Αραχωβα συζητουσαν για πεδιλα και πιστες
και εγω κοιτουσα που θα βρω τοπο για να κατσω για απογευματινο καρτερι
αφου στο πορτμπαγκαζ με συνοδευε και η 302 .my man.
Δεύτερο τούνελ αριστερά . Και μετά βγαίνοντας από Αράχωβα προς Δελφούς. Άμα έχεις δει την χουνι από κάτω θα καταλάβεις. Άντε δώρο καρτερακι. ;)
 
Μια φορα πηγα σε χιονοδρομικο στον Παρνασσο
ποιο πολυ για να μην χαλασω το χατηρι της παρεας
Αυτοι κατα την διαδρομη απο Αραχωβα συζητουσαν για πεδιλα και πιστες
και εγω κοιτουσα που θα βρω τοπο για να κατσω για απογευματινο καρτερι
αφου στο πορτμπαγκαζ με συνοδευε και η 302 .my man.
Μια φορα πηγα και γω Αράχωβα και κατεβαίνοντας τρώω καπάκι μια γλιστρα,και ξαναμπηκα στο αυτοκίνητο καπάκι, αφού ηρέμησα απόλαυσα το καφεδάκι μου στην ζεστασιά του καφέ,και κοίταζα τους υπόλοιπους να τρώνε κάτι σούπες ανάποδες, σα κοτόπουλα Σκλαβενίτης ψημένα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top