Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αααα βρε insider Bill !!!!
Ζούγρης Μιχάλης λοιπόν ο πρόεδρος.
Τι ξέρουμε για αυτόν ;

Νέος φαίνεται, όμορφος φαίνεται, μυαλό στο κεφάλι και όρεξη για δουλειά να έχει και έχει την ψήφο μου.
Θα δείξει, αλλά οι ελπίδες μου αναπτερώθηκαν μόνο και μόνο από την ηλικία του.
Είδωμεν ... Ψάξτε για βιογραφικό !!!!

Να και κάτι σχετικό

 
Αααα βρε insider Bill !!!!
Ζούγρης Μιχάλης λοιπόν ο πρόεδρος.
Τι ξέρουμε για αυτόν ;

Νέος φαίνεται, όμορφος φαίνεται, μυαλό στο κεφάλι και όρεξη για δουλειά να έχει και έχει την ψήφο μου.
Θα δείξει, αλλά οι ελπίδες μου αναπτερώθηκαν μόνο και μόνο από την ηλικία του.
Είδωμεν ... Ψάξτε για βιογραφικό !!!!

Να και κάτι σχετικό

Στο facebook το ανέβασαν, δεν έχω καμία σχέση με το ΚΕΚΑ.
Η μουσική υπόκρουση και η φωνή του ανθρώπου μου θύμισαν το παρακάτω intro .very funny.

 
Νομίζω ότι βλέπω μερικά ονόματα ίδια με αυτά που κατέβηκαν στις Ευρωεκλογές το 2014 με το Κόμμα Ελλήνων Κυνηγών, π.χ.

ΑΙΓΙΝΗΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Νικολάου <= πήρε 44 ψήφους
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου <- πήρε 33 ψήφους
...
ΖΟΥΓΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Περικλή <- πήρε 6 ψήφους. Επιχειρηματίας στον Πειραιά (Z-Proland Services). Εδώ μιλά ως υποψήφιος (2014) και ως "άνθρωπος της υπαίθρου"
...
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη <- πήρε 101 ψήφους, τους περισσότερους από όλους τους υποψηφίους εν συνόλω 358 ψήφων για Κόμμα Ελλήνων Κυνηγών.

Πηγές:
1) Κυνηγετικές Ειδήσεις Μάϊος 2014, σελίδα 12.
2) Θεσπρωτία News, σελ 26.
 
Αααα βρε insider Bill !!!!
Ζούγρης Μιχάλης λοιπόν ο πρόεδρος.
Τι ξέρουμε για αυτόν ;

Νέος φαίνεται, όμορφος φαίνεται, μυαλό στο κεφάλι και όρεξη για δουλειά να έχει και έχει την ψήφο μου.
Θα δείξει, αλλά οι ελπίδες μου αναπτερώθηκαν μόνο και μόνο από την ηλικία του.
Είδωμεν ... Ψάξτε για βιογραφικό !!!!
IMG_1867.jpg

Ο νέος είναι ωραίος…αλλά ο παλιός είναι αλλοιώς. Ο νέος υποψήφιος του κόμματος Ελλήνων Κυνηγών Μιχάλης Ζούγρης
μαζί με
τον Γιώργο Αραμπατζή, έναν άθρωπο που έδωσε τα πάντα για το κινημα .pray to God. .pray to God.

 
Εγώ θα προτιμούσα ένα άτομο σαν την κυρία Καραμανίδη από την Πρέβεζα, που έχει αυτά που λείπουν από πολλούς άνδρες και φλόμωσε πριν λίγα χρόνια στις μηνύσεις έναν δικηγορίσκο που καταφερόταν ενάντια στους κυνηγους. Η κυρία είχε @@@@, αλλά τώρα προωθεί τον γυιό της στην πολιτική και μάλλον "έχασε" την μάχη με τον ΞΕ-πρόεδρο, που προωθεί το δικό του πόνυ :)
 
View attachment 32795

Ο νέος είναι ωραίος…αλλά ο παλιός είναι αλλοιώς. Ο νέος υποψήφιος του κόμματος Ελλήνων Κυνηγών Μιχάλης Ζούγρης
μαζί με
τον Γιώργο Αραμπατζή, έναν άθρωπο που έδωσε τα πάντα για το κινημα .pray to God. .pray to God.


Μας .sex hard.τώρα :)
Την άποψή μου την έχω πει παλιότερα.
Εγγραφές μελών από όλη την Ελλάδα με πληρωμή και συνέδριο για εκλογή προέδρου από την βάση.
Αυτά τα μουσκουφά δεν μου αρέσουν ούτε ότι ήταν ο μοναδικός υποψήφιος ούτε η ομόφωνη εκλογή.
Βόρεια Κορέα θυμίζουν.
 
Νομίζω ότι βλέπω μερικά ονόματα ίδια με αυτά που κατέβηκαν στις Ευρωεκλογές το 2014 με το Κόμμα Ελλήνων Κυνηγών, π.χ.

ΑΙΓΙΝΗΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Νικολάου <= πήρε 44 ψήφους
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου <- πήρε 33 ψήφους
...
ΖΟΥΓΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Περικλή <- πήρε 6 ψήφους. Επιχειρηματίας στον Πειραιά (Z-Proland Services). Εδώ μιλά ως υποψήφιος (2014) και ως "άνθρωπος της υπαίθρου"
...
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη <- πήρε 101 ψήφους, τους περισσότερους από όλους τους υποψηφίους εν συνόλω 358 ψήφων για Κόμμα Ελλήνων Κυνηγών.

Πηγές:
1) Κυνηγετικές Ειδήσεις Μάϊος 2014, σελίδα 12.
2) Θεσπρωτία News, σελ 26.
Καραμανίδη Παρασκευή

https://m.facebook.com/karamanidivoyla?locale=el_GR&_rdr
 
Αδειοδοτουν συνεχως για γεννητριες και φωτοβολταικα.
Αν γινουν εκλογες και ξαναγινουν κυβερνηση δεν θα μεινει τιποτα ορθιο!
Αν και νομιζω οτι οποιοι και να ειναι στην εξουσια, θα συνεχισουν το ιδιο εργο.
Με αυτην την νεα κατασταση που διαμορφωνεται στα βουνα οσον αφορα το κυνηγι, νομιζω οτι σιγα σιγα τα αποδημητικα θα τα βλεπουμε με το κυαλι!
Γουρουνι, λαγος, κορακια .....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top