Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.

Πάρκο Ριζάρη: Συμμορίες αλλοδαπών αλωνίζουν το κέντρο και ξυλοκοπούν πολίτες στην Κολομβία της Ευρώπης. Θύμα ξυλοδαρμού 20χρονος φοιτητής​

Ένας 20χρονος φοιτητής, έπεσε θύμα άγριου ξυλοδαρμού και ληστείας από ομάδα τριών αλλοδαπών "προσφύγων" στο πάρκο Ριζάρη.
Το τρίο των ληστών του δρόμου, τον πλησίασε λίγο μετά τις 22:30 το βράδυ της Τρίτης την ώρα που κατευθυνόταν στη στάση «Ευαγγελισμός» για να πάρει το μετρό.
Αρχικά, του ζητούν ένα ευρώ και όταν αποκρίθηκε ότι δεν είχε, η άγρια ομάδα, έπεσε πάνω του και άρχισαν να τον ξυλοκοπούν με μπουνιές και κλωτσιές τραβώντας το σακίδιο του. Τελικά, κατάφεραν να του αρπάξουν την τσάντα και να χαθούν στο σκοτάδι.
 
Κάθε μέρα με εκπλήσσουν για το ποσο χαμηλά μπορεί να φτάσουν.

View attachment 27655
Κοιτάξτε " μαπα " που έβαλε ο λαός στην εξουσία.Να τον δεις μπροστά σου μετά τις 10.00 το βράδυ να μείνεις.
Σαν "Δραπέτης" Νεκροταφείου είναι.
 
Πανικός στον Εθνικό Κήπο! Έδειχνε το μόριό του σε ανήλικα παιδιά και αυτοϊκανοποιούνταν
Αδιανόητο περιστατικό σημειώθηκε βράδυ της Τετάρτης στον Εθνικό Κήπο!
Ένας 77χρονος ανώμαλος επιδείκνυε τα γεννητικά του όργανα σε ανήλικα παιδιά και αυτοϊκανοποιούνταν σε κοινή θέα, μπροστά στα έκπληκτα μάτια των πολιτών.
Μια γυναίκα αντέδρασε και τον προειδοποίησε ότι θα καλέσει την Άμεση Δράση, ενώ ο 77χρονος προσπάθησε να την μεταπείσει προσφέροντάς της χρήματα… Όταν δε επιχείρησε να διαφύγει, η γυναίκα μαζί με την βοήθεια μιας άλλη γυναίκας που είχε δει το περιστατικό τον σταμάτησαν και τον ακινητοποιήσαν.
Αφού κάλεσαν την αστυνομία ο άνδρας συνελήφθη και παραδέχτηκε τις πράξεις του.
 
Ο τύπος είναι επικίνδυνος. Εγώ που δουλεύω πάνω από 8 ώρες, χωρίς να πληρώνομαι υπερωρίες, το κάνω επειδή υπάρχει δουλειά που πρέπει να βγει και όχι επειδή με πιέζει το αφεντικό μου. Αυτός ο μ@λ@κ@ς θεωρεί ότι είναι κάτι που μου αρέσει και το θέλω και πάει να γ@μήσει όλους τους εργαζόμενους που δεν είναι στην ίδια μοίρα. Και φυσικά ο κάθε αχάριστος επιχειρηματίας θα το εκμεταλλευτεί και θα βάζει τους εργαζόμενους του να δουλεύουν καθημερινά 10 ώρες χωρίς να πληρώνονται παραπάνω και χωρίς να τους δίνει επιπλέον άδεια. Εκτός πραγματικότητας ζει ο τύπος!
 
Ο τύπος είναι επικίνδυνος. Εγώ που δουλεύω πάνω από 8 ώρες, χωρίς να πληρώνομαι υπερωρίες, το κάνω επειδή υπάρχει δουλειά που πρέπει να βγει και όχι επειδή με πιέζει το αφεντικό μου. Αυτός ο μ@λ@κ@ς θεωρεί ότι είναι κάτι που μου αρέσει και το θέλω και πάει να γ@μήσει όλους τους εργαζόμενους που δεν είναι στην ίδια μοίρα. Και φυσικά ο κάθε αχάριστος επιχειρηματίας θα το εκμεταλλευτεί και θα βάζει τους εργαζόμενους του να δουλεύουν καθημερινά 10 ώρες χωρίς να πληρώνονται παραπάνω και χωρίς να τους δίνει επιπλέον άδεια. Εκτός πραγματικότητας ζει ο τύπος!
Ε, αφού "έσωσε" το περιβάλλον, τον βάλανε τώρα να "σώσει" και την εργατική τάξη ... .hair.
 
Ο τύπος είναι επικίνδυνος. Εγώ που δουλεύω πάνω από 8 ώρες, χωρίς να πληρώνομαι υπερωρίες, το κάνω επειδή υπάρχει δουλειά που πρέπει να βγει και όχι επειδή με πιέζει το αφεντικό μου. Αυτός ο μ@λ@κ@ς θεωρεί ότι είναι κάτι που μου αρέσει και το θέλω και πάει να γ@μήσει όλους τους εργαζόμενους που δεν είναι στην ίδια μοίρα. Και φυσικά ο κάθε αχάριστος επιχειρηματίας θα το εκμεταλλευτεί και θα βάζει τους εργαζόμενους του να δουλεύουν καθημερινά 10 ώρες χωρίς να πληρώνονται παραπάνω και χωρίς να τους δίνει επιπλέον άδεια. Εκτός πραγματικότητας ζει ο τύπος!
ενα από τα 2 συμβαίνει
ξεχασε την επιθεση στις αρχες του αιωνα που παραλίγο να του στοιχισει την ζωη ή την θυμαται πολύ καλά.
πιστεύω στο δευτερο
 
Ο τύπος είναι επικίνδυνος. Εγώ που δουλεύω πάνω από 8 ώρες, χωρίς να πληρώνομαι υπερωρίες, το κάνω επειδή υπάρχει δουλειά που πρέπει να βγει και όχι επειδή με πιέζει το αφεντικό μου. Αυτός ο μ@λ@κ@ς θεωρεί ότι είναι κάτι που μου αρέσει και το θέλω και πάει να γ@μήσει όλους τους εργαζόμενους που δεν είναι στην ίδια μοίρα. Και φυσικά ο κάθε αχάριστος επιχειρηματίας θα το εκμεταλλευτεί και θα βάζει τους εργαζόμενους του να δουλεύουν καθημερινά 10 ώρες χωρίς να πληρώνονται παραπάνω και χωρίς να τους δίνει επιπλέον άδεια. Εκτός πραγματικότητας ζει ο τύπος!
Άνθρωπο κατ' επάγγελμα πολιτικοί, που κληρονόμησαν ακόμη και τους ψηφοφόρους τους, χωρίς να έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους.
 
Ο τύπος είναι επικίνδυνος. Εγώ που δουλεύω πάνω από 8 ώρες, χωρίς να πληρώνομαι υπερωρίες, το κάνω επειδή υπάρχει δουλειά που πρέπει να βγει και όχι επειδή με πιέζει το αφεντικό μου. Αυτός ο μ@λ@κ@ς θεωρεί ότι είναι κάτι που μου αρέσει και το θέλω και πάει να γ@μήσει όλους τους εργαζόμενους που δεν είναι στην ίδια μοίρα. Και φυσικά ο κάθε αχάριστος επιχειρηματίας θα το εκμεταλλευτεί και θα βάζει τους εργαζόμενους του να δουλεύουν καθημερινά 10 ώρες χωρίς να πληρώνονται παραπάνω και χωρίς να τους δίνει επιπλέον άδεια. Εκτός πραγματικότητας ζει ο τύπος!
" ARBEIT MACHT FREI " ( δηλ. η εργασια ελευθερωνει) . Ετσι δεν εγραφαν εξω απο τα στρατοπεδα συγκεντρωσηs οι Γερμανοι ?
Ακριβωs την νεα πραγματικοτητα ζει ο τυποs . " THE GREAT RESET ".
 
https://www.tanea.gr/2021/06/04/gre...a-paei-kommotis-mesa-stis-fylakes-korydallou/

Λευτεριά στο Μενιο! Δεν είναι δυνατόν να αρνούνται τέτοια δίκαια αιτηματα. Η γκαουκα θέλει περιποιηση! Πως θα....συναναστρέφεται με τους άλλους κρατούμενους? Θα τον κοροϊδεύουν και δεν θα τον παιζουν τον Μενιο!
 
https://www.tanea.gr/2021/06/04/gre...a-paei-kommotis-mesa-stis-fylakes-korydallou/

Λευτεριά στο Μενιο! Δεν είναι δυνατόν να αρνούνται τέτοια δίκαια αιτηματα. Η γκαουκα θέλει περιποιηση! Πως θα....συναναστρέφεται με τους άλλους κρατούμενους? Θα τον κοροϊδεύουν και δεν θα τον παιζουν τον Μενιο!
Εγω θα τον κούρευα γουλι για λόγους υγιεινής.
 
https://www.tanea.gr/2021/06/04/gre...a-paei-kommotis-mesa-stis-fylakes-korydallou/

Λευτεριά στο Μενιο! Δεν είναι δυνατόν να αρνούνται τέτοια δίκαια αιτηματα. Η γκαουκα θέλει περιποιηση! Πως θα....συναναστρέφεται με τους άλλους κρατούμενους? Θα τον κοροϊδεύουν και δεν θα τον παιζουν τον Μενιο!
Μαλλον για το πισω διαφορικο ζηταει κουρεα θα αγκιλωνει τους επιβητορες .think.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top