Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα

Περιοχή
Ζωγραφου-Αθηνα
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Συγκέντρωση είχε πάλι στην Ομόνοια.
Πιο πολλοί από εχθές.Με το ζόρι βρήκα λεωφορείο.Ενος πελάτη μου ο υπάλληλος άρπαξε corona virus παρ'ολο που πρόσεχε.Φυλαγομαστε και ότι γίνει.
Δεν μπορουμε κάτι άλλο.

Περιοχή
περιστερι-αρτεμιδα-ανδρος
Όνομα
Δημητρης
Συγκέντρωση είχε πάλι στην Ομόνοια.
Πιο πολλοί από εχθές.Με το ζόρι βρήκα λεωφορείο.Ενος πελάτη μου ο υπάλληλος άρπαξε corona virus παρ'ολο που πρόσεχε.Φυλαγομαστε και ότι γίνει.
Δεν μπορουμε κάτι άλλο.
FB_IMG_1614711822798.jpgΦωτο από την σημερινή πορεία...

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
View attachment 23702Φωτο από την σημερινή πορεία...
Οι φωτο θυμιζει
σαββατοβραδο στο Μπουρναζι δεκαετια 1990 τοτε που τα cllub =Μηνυμα-Κολαση -Κολωνες -Κοκκαλο -Vips και Εκτακτο περιστατικο κτλ
ηταν φισκα και ο τωρινος πεζοδρομος ηταν μια λαοθαλασσα απο πιπινο-καταστασεις
Μπραβο στον Κουφοντινα μας γυρισε πολλα χρονια πισω hippo

Vasilis

Staff member
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Ελπίς εξέλιπε ....Αυτός ο λαός δεν έμαθε ΤΙΠΟΤΑ μέσα απο τόσες καταστροφές .
Είναι επιρρεπής στον σανό των αετονύχηδων ''επαναστατών '' .
Ποσο εύκολο είναι να μάθεις χωρίς να πάθεις άραγε; Στην Ελλάδα φαίνεται ανέφικτο μάλλον.

Περιοχή
περιστερι-αρτεμιδα-ανδρος
Όνομα
Δημητρης
Οι φωτο θυμιζει
σαββατοβραδο στο Μπουρναζι δεκαετια 1990 τοτε που τα cllub =Μηνυμα-Κολαση -Κολωνες -Κοκκαλο -Vips και Εκτακτο περιστατικο κτλ
ηταν φισκα και ο τωρινος πεζοδρομος ηταν μια λαοθαλασσα απο πιπινο-καταστασεις
Μπραβο στον Κουφοντινα μας γυρισε πολλα χρονια πισω hippo
Εκεί έχω μεγαλώσει Κώστα..Έχω προλάβει Domus κ Horus θα σέβεστε:D

Όνομα
Ηλιας
Ελπίς εξέλιπε ....Αυτός ο λαός δεν έμαθε ΤΙΠΟΤΑ μέσα απο τόσες καταστροφές .
Είναι επιρρεπής στον σανό των αετονύχηδων ''επαναστατών '' .
Δρν φταινε αυτοι λαμπη τα λαμογια που μας κυβερνησαν φερνουν το κοσμο στα ακρα τον(μας)κοροιδεψαν μας δουλευουν ...εγω εκει ριχνο την ευθυνη

Περιοχή
Καλάβρυτα ή Βερολίνο
Όνομα
Theodoros
Δεν έχω τό βίντεο με το Βασιλακόπουλο που λέει ότι όσοι έκαναν το εμβόλιο και είναι πάνω από 85 θα μας αφήσουν χρόνους να δείτε μόλις το λέει, μάλλον τού ξέφυγε αντιδραση μας δουλεύουν ψιλό γαζί τι νά πω.
Σύμφωνα με την έκθεση «Η κατάσταση της υγείας στην ΕΕ: Ελλάδα, Προφίλ Υγείας 2019», που εκπονήθηκε από τον ΟΟΣΑ και το Ευρωπαϊκό Παρατηρητήριο για τα Συστήματα και τις Πολιτικές Υγείας (European Observatory on Health Systems and Policies), το προσδόκιμο ζωής στην Ελλάδα είναι τα 81,4 έτη:
γυναίκες: 84,5 έτη
άνδρες: 79,6 έτη.
Αρα, η πρόβλεψη του κυρίου Βασιλακόπουλου έχει βάση .sarcastic.

Όνομα
Γιωργος
Είχε λέει 1000+ χρονια να δώσει τέτοιο σεισμό στην περιοχή....Γατάκια περιμένετε τώρα και την πτώση αστεροειδων από βδομάδα για να δέσει το γλυκό....Το παιδί γεννήθηκε για να σπείρει τον όλεθρο και την καταστροφή.....Πιάστε όλοι τα βουνά και τις σπηλιές μπας και σωθούμε....

Περιοχή
Ζωγραφου-Αθηνα
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Ειχε περασει λεει απο εκει πριν 3 χρονια .Αλλα εμεινε πισω φαινεται το " γουρι " και δουλευε χασματα και ρηγματα. Δεν τον στελνουμε στα
Ιμαλαια να τα κανει σαν τον Λυκαβηττο να πιανουμε και εμειs κορυφη ?

Όνομα
Ευάγγελος
Ειχε περασει λεει απο εκει πριν 3 χρονια .Αλλα εμεινε πισω φαινεται το " γουρι " και δουλευε χασματα και ρηγματα. Δεν τον στελνουμε στα
Ιμαλαια να τα κανει σαν τον Λυκαβηττο να πιανουμε και εμειs κορυφη ?

Επικό: Ο Κ.Μητσοτάκης μιλούσε για την καλή συνδεσιμότητα του ίντερνετ στην Ελλάδα και... «πάγωσε» η εικόνα!​

Ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης μιλούσε, στο συνέδριο «Innovative Greeks» που συνδιοργάνωσαν ο ΣΕΒ και η Endeavor Greece, για την καλή συνδεσιμότητα του ίντερνετ και εκείνη τη στιγμή... «πάγωσε» η εικόνα του.

Όνομα
Δημητρης
Όλα τα καλά της μοίρας μας επί Δρακουμέλ! Και μη χειρότερα!!!! Τώρα ένας χιονιάς από Έβρο μέχρι Γαύδο τύπου 1987 και χειρότερος μένει για να δέσει το γλυκό. Αρρώστια ήρθε. Φωτιές ήρθαν. Πλημμύρες ήρθαν. Σεισμοί ήρθαν! Έ μόνο αυτό μένει....