Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Την ίδια νοοτροπία έχουν και αυτοί Νίκο ... με τα τσοπανόσκυλα εδώ να δεις τι γίνεται!!!
Ειμαι 24,εχω κατεβει στο χωριο και εχω καβαλησει τα Σκλαβεικα για μπεκατσα
απογευματινο.500+ μετρα απο ενα κουμασι με γιδια πεταγεται ενας γοριλας και λογικα
μου εριχνε Γαλλικα με προφορα περιεργη translate available δηλαδη κανοντας και νοηματα
να κοψο δρομο.Εγω στον γκιωνη μου,κολλησα σε κατι γρανιτες και ανεβαινα.Βρισκω μια
κουδουνα με λουρι κομμενο...Την κοτσαρω πισω στην Β.Τ και συνεχισα.Αυτος ακουγε την
κουδουνα απο κατω και νομιζε οτι του εφυγε καμια γιδα.Δωστου απο πισω μου.Εφτασα
πανω στο Πανοραμα σουρουπο μετα απο 2 ωρες και αυτος ανεβαινε ακομα με την γλωσσα
γραβατα,την αλλη μερα που πηγα πρωι ελειπε.Την κρεμαω στην πορτα του και με μαρκαδορο
γραφω πανω....Εισαι -3 κιλα απο χθες .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Ουγκαντά ερχόμαστε

Τρομάζουν τα νούμερα στην εστίαση: «Βουτιά» του τζίρου κατά 3 δισ. ευρώ​

Αγωνία για 100.000 επιχειρήσεις και 1 εκατ. εργαζόμενους που εμπλέκονται άμεσα ή έμμεσα​

Και που εισαι ακομα.....αυτα ειναι η αρχη το εργο θα το δουμε απο καλοκαιρι και μετα....
 
Την ίδια νοοτροπία έχουν και αυτοί Νίκο ... με τα τσοπανόσκυλα εδώ να δεις τι γίνεται!!!
Περσι με κυκλωσανε καμοια δεκαρια να με φανε και ο τσοπανης με κοιταγε και γελαγε Μολις κατεβασα το οπλο και του ειπα οτι συμβει εσυ θα φταις ναδεις για ποτε τα μαζεψε
 
" Αν επιτεθω ακολουθειστε με , αν κανω πισω πυροβολειστε με , αν σκοτωθω παρτε εκδικηση για τον θανατο μου "
( ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ) στουs στρατιωτεs του .
Τετοιοι ηγετεs υπηρχαν καποτε. Εμειs δεν μπορουμε σημερα να βρουμε καποιον εστω " δραστηριο " οχι πολλα πραγματα και μαχεs .
 

Όλυμπος: Νεκροί και οι δύο ορειβάτες που καταπλακώθηκαν από χιονοστιβάδα​

Κρίμα για τους ανθρώπους και συλλυπητήρια στις οικογένειες τους αλλά την κακία μου θα την πω γιατί δεν βαστιεμαι. Ώρα να απαγορευτεί η ορειβασία και το σκι γιατί τώρα τελευταία πολλοί σκοτώνονται. Έτσι δεν λένε και για το κυνήγι όταν συμβαίνει κάποιο ατυχημα???
 
Η απόλυτη κυβερνητική εξαπάτηση: Μετά το διπλό σύστημα καταγραφής κρουσμάτων, τώρα και διπλή επιτροπή!

Μετά τις παράλληλες καταγραφές κρουσμάτων, που είχε αποκαλύψει η «δημοκρατία», ακόμα μία εγκληματική ενέργεια της Κυβέρνησης έρχεται στο φως της δημοσιότητας καθώς, σύμφωνα με δημοσίευμα της «Αυγής», αποκαλύπτεται ότι το Μαξίμου έχει σχηματίσει μία δεύτερη επιτροπή εμπειρογνωμόνων, με σκοπό να νομιμοποιεί αμφιλεγόμενες αποφάσεις της που ενδεχομένως δεν θα περνούσαν από την επίσημη!
 

Γώγος: «Έξυπνη λύση η κυκλοφορία ανάλογα με τον αριθμό ταυτότητας» μετα θα πηγαινουμε να περασουμε και ΚΤΕΟ.​

Εξυπνη λυση να παει σπητι του ....πρειν ειναι αργα απο την μαλακια που τους δερνει
 

Γώγος: «Έξυπνη λύση η κυκλοφορία ανάλογα με τον αριθμό ταυτότητας» μετα θα πηγαινουμε να περασουμε και ΚΤΕΟ.​

Αφού έγινε αυτός καθηγητής παθολογίας δεν πήγαινα και εγώ προϊστάμενος λογιστηρίου στην General Motors να με πέταγαν στον Ατλαντικο στα σκυλοψαρα.
 
Αυτες τι φατσες αμα τις βαλεις για σκιαχτρο στον αμπελωνα θα τρομαξουν μεχρι και τα τσαμπια με τα σταφυλια

σπειρα-ηλικιωμενοι-1α.jpg

.think. .think.
Εξαρθρώθηκε σπείρα που λήστευε ηλικιωμένους στην Αθήνα -


Παρίσταναν δημοτικούς υπαλλήλους Προφασίζονταν ότι το όχημα τους υπέστη μηχανική βλάβη ή προσποιούνταν τους υπαλλήλους Εταιρείας Ηλεκτρικής Ενέργειας ή του Δήμου
Η ΕΛ.ΑΣ. έδωσε στη δημοσιότητα φωτογραφίες μελών της σπείρας που πραγματοποιούσε κλοπές σε βάρος ηλικιωμένων, σε περιοχές της Αθήνας.
Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, κατόπιν σχετικής Διάταξης της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Αθηνών, δίνονται στη δημοσιότητα τα στοιχεία ταυτότητας και οι φωτογραφίες πέντε (5) ημεδαπών, κατηγορούμενων ως μελών συμμορίας που διέπραττε διακεκριμένες κλοπές σε βάρος ηλικιωμένων ατόμων με τη μέθοδο της απασχόλησης και η οποία εξαρθρώθηκε την 22-1-2021 από το Τμήμα Ασφαλείας Κηφισιάς.
 
Ο μεσαιος πρεπει να ειναι αποτελεσμα απο μεγαλη π@ρτουζα,δεν ξερει που να μοιασει ρε .sarcastic.
Δεν ξέρω μήπως υπήρχε και σκύλος στην παρέα.... .think.
Μου θυμήσατε ένα βου-κωλικο ποίημα

Μια μέρα που μου πρότεινες καφέ έξω να πιούμε
Εγώ σου είπα σπίτι μου να πάμε να τη βρούμε
Εσύ μου είπες πως θα ρθεις και βάζεις έναν όρο:
"Στους φίλους σου από αύριο να μην το κάνεις ντόρο"
Αμέσως εγώ δέχτηκα αυτή τη συμφωνία
Έκλεισα το τηλέφωνο κι έπαιξα μα...κία!
Στο σπίτι έκανα δουλειές, να μη το βρεις μ.....δέλο
Να μην αρχίσεις ύστερα τα μη και τα δε θέλω!
Κατέβηκα περίπτερο, καποτα να αγοράσω
Γιατί το είχα σίγουρο πως θα στονε περάσω!
Αγόρασα κι ένα κερί που μύριζε ωραία,
Τέτοια γουστάρει η φίλη σου που θα φερνες παρέα
Να που η ώρα πέρασε κι εσκασες με την άλλη
Και το μυαλό σας είχατε στο κάτω μου κεφάλι!
Σας το πα απ' την αρχή, για να εξηγηθουμε
Ένα είναι το σίγουρο, ότι θα γ....θουμε!
Εγώ καλός, φιλόξενος, τους είπα να περάσουν
Κι αν γουστάρουν το κ...λι, ελεύθερα να πιάσουν
Καθόλου δε ντραπηκανε, γιατί ήταν κ...λωμενες
Παρθένες μου το παίζανε οι χιλιογ...μενες
Τους είπα να σοβαρευτούν, ν αφησουνε τ αστεία
Πάτησα start στο DVD να δούμε την ταινία
Δεν ήτανε ντοκιμαντέρ για άγρια θηρία, ήταν μια τσόντα εκφυλη, μ...νια, κ...λια, γ...μησια
Με δυο μ...ναρες διμετρες να πινουνε τα χ...σια
Εγώ γ...μουσα άγρια, σα να γυρνούσα τσόντα
Κι αυτές με καμαρωνανε γιατί χα τα προσόντα
Μου ρθε ξανά το χ...σιμο σα να ταν ποταμάκι
Κι αυτές κορόνα γράμματα παιζαν για το σφηνάκι
Κάνε στην άκρη πρόστυχη! Εγώ θα πιω το χυσι!
Γιατί εγώ κανόνισα ετούτο το γ...μησι!
Κορίτσια μη μαλώνετε...κι εγώ θα σας βολεψω
Κι απ' τα πολλά χ....σιματα, κοντεψα να στερεψω!
Μετά από οχτώ χ....σιματα, αυτές ζητούσαν τάντρα!
Το ντουλαπάκι άνοιξα και πήρα δυο βιαγκρα
Εκεί να δεις τι έγινε, φίλε μου, που να στα λέω
Σίγουρα αυτό που κάναμε ήτανε κάτι ακραίο
Τις γ...γα στο πάτωμα, κουζίνας τη γωνία
Ολόκληρη η γειτονιά τραβούσε μ....κία!
Με τα πολλά ξημέρωσε κι είπαμε να τελειώσει
Αυτός εδώ ο όλεθρος που μ είχε εξοντώσει
Οι γκόμενες τα χάσανε, δεν ξέρουν τι να κάνουν
Τα κωλια τους τα ξεσκισα κι από τις πάντες κλανουν
Η επίσκεψη τελείωσε κι αυτές με χαιρετισαν
Και μου πανε πως ποτέ ξανά έτσι δε τις γ....σαν
Εγώ το μάτι έκλεισα κι είπα θα τα πούμε
Να ρθειτε πάλι αύριο, ξανά να γ.....ουμε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top