Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ανοίγουν τα πάντα γιατί τα χρήματά τελείωσαν το είπε ο Μητσοτακης στην βουλή έρχεται μνημόνιο σύντομα σήμερα τα ανοίγουν όλα και κλείνουν το κυνήγι που τα λεφτά τα έχουν πάρει δεν είναι θέμα υγείας τον πολιτών δεν γουστάρουν το κυνήγι εύχομαι όλα αυτά που μας κάνουν φέτος χωρίς λόγονα μην το ξεχάσουν 160.000 .κυνηγοί.
 
ΤΣΕΣ ΜΠΛΕ. Η ψήφος του Έλληνα είναι Ολυμπιακός Παναθηναϊκός. Όταν έρθει η ώρα της κάλπης θα τα ξεχάσουμε όλα. Το έχω ξαναπεί παλαιότερα. Εγώ κουτσά στραβά την έζησα την ζωή μου.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΗΔΙΑΣΑ.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα παιδιά μου και τα παιδιά σας λυπάμαι κύριοι. Καλό ταξίδι και καληνύχτα πολύ.
 
%CF%87%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B1_0.jpg
SMS 13033: Με κωδικό μετακίνησης 6 για χιόνια στην Πάρνηθα hippo hippo
Newsroom
Πώς μετακινούμαστε εν μέσω lockdown για σωματική άσκηση σε εξωτερικό χώρο
Όσο το σκηνικό του καιρού γίνεται χειμωνιάτικο, τόσο οι κοντινές μετακινήσεις προσφέρονται για άσκηση ή περίπατο στα χιόνια, φτάνει βεβαίως να γίνεται χρήση με τους κωδικούς sms στο 13033 για μετακίνηση, ακόμη και στην Πάρνηθα για όσο παραμένει σε ισχύ το lockdown λόγω κορονοϊού.

Μέχρι την άρση του lockdown -όποτε κι αν έρθει - συνεχίζεται η αποστολή των sms στο 13033 για τις μετακινήσεις:
  • Για μετακίνηση για ατομική άθληση ή πεζοπορία στέλνουμε sms στο 13033 με τον κωδικό 6
Επισημαίνεται ότι η μετακίνηση για πεζοπορία ή ατομική άθληση ισχύει για κοντινές αποστάσεις, συνεπώς εάν θέλετε να μεταβείτε στα χιόνια θα πρέπει να είστε κάτοικοι σε προάστια του λεκανοπεδίου κοντά στους πρόποδες της Πάρνηθας.
 
Ποιο ξεφτίλας κατηγορίας πολίτης από εμάς δεν πρέπει να υπάρχει!!!! Πληρώσαμε και μας κάνουν και ρόμπα......δε πειράζει παιδιά....τουλάχιστον του χρόνου δεν θα πληρώσουμε άδειες όπως πανηγυρίζουν καπιοι εδώ μέσα!!!!
Θοδωρή δεν θα πληρώσουμε γιατί δεν θα υπάρχει.
 
Πες και εσυ μωρη μουμια.Τοσα λεφτα παιρνεις!Κ@ργιολα ουρανοκατεβατη!!
Άμα εμπιστεύεστε τον μπουμπουκο δεσατε,το πάμε ένα στοιχηματακι ότι δεν θα ανοίξει, και αν ανοίξει σε δέκα μέρες θα το ξανακλεισουν με πρόσχημα τα κρούσματα.
 
Άμα εμπιστεύεστε τον μπουμπουκο δεσατε,το πάμε ένα στοιχηματακι ότι δεν θα ανοίξει, και αν ανοίξει σε δέκα μέρες θα το ξανακλεισουν με πρόσχημα τα κρούσματα.
Αυτο το ξερουμε!Το μενος της κ@λογριας που ξεσπαθισε με αυτη την
εκνευριστικη φωνη μετα την πασα που της εκανε ο καραγκιοζης λεω.Και
τι ειπε?Οτι μαλακια της κατεβηκε στο μυαλο για να δικαολογισει τι?Το
κεφαλι και 3 δαχτυλα που τους εβαλε ο Αυτιας με μια απλη και λογικη
ερωτηση?Αντε στο διαλο πια ρε,μας κανει κουμαντο η σαλαμουρα .hair.
 
Αυτο το ξερουμε!Το μενος της κ@λογριας που ξεσπαθισε με αυτη την
εκνευριστικη φωνη μετα την πασα που της εκανε ο καραγκιοζης λεω.Και
τι ειπε?Οτι μαλακια της κατεβηκε στο μυαλο για να δικαολογισει τι?Το
κεφαλι και 3 δαχτυλα που τους εβαλε ο Αυτιας με μια απλη και λογικη
ερωτηση?Αντε στο διαλο πια ρε,μας κανει κουμαντο η σαλαμουρα .hair.
ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΙ
 
κοιτάω ειδήσεις ,
τώρα θα μου πείτε, καλά να πάθεις αφού πας γυρεύοντας , και θα έχετε δίκιο , αλλά..............
έχει είκοσι λεπτά τώρα , τουλάχιστον , να λέει για μιά καταγγελία της Μπεκατώρου , ότι πριν 23 χρόνια της την είχε "πέσει" κάποιος από τους παράγοντες της ιστιοπλοίας. :oops: :oops: :oops:

προσέξτε τώρα , πριν 23 χρόνια .
και βγαίνει και μας το λέει τώρα , μετά από 23 χρόνια ............... έλεος.

και ασχολήθηκε ο πρωθυπουργός , μετά ο Αλέξης και γενικά έχει γίνει ένας ψιλοχαμός την στιγμή που .........

- είμαστε σε lockdown
- κάθε μέρα πεθαίνουν άνθρωποι από την κορονομ@λ@κια
- η οικονομία καταστρέφεται
- πολλοί μένουν άνεργοι
- οι γείτονες εξ ανατολών είναι έτοιμοι για πόλεμο
- και γενικώς τα πράγματα είναι "άγρια"

και έχεις ξαφνικά να γίνεται πανικός γιατί κάποιος έπιασε τον κ@λο της τάδε .
οκ. αν έγινε κακώς έγινε και πρέπει να υπάρχει τιμωρία , αλλά να ασχολείτε ο πρωθυπουργός ?????

Γενικά δεν είμαι συνωμοσιολόγος και δεν πιστεύω ότι μας "ψεκάζουν" και όλα τα γνωστά .........
αλλά ρε παιδιά όλα αυτά που συμβαίνουν με έχουν αφήσει "παγωτό " .

ρε σεις μήπως κάτι γίνεται και δεν το έχουμε πάρει πρέφα ...................
 
κοιτάω ειδήσεις ,
τώρα θα μου πείτε, καλά να πάθεις αφού πας γυρεύοντας , και θα έχετε δίκιο , αλλά..............
έχει είκοσι λεπτά τώρα , τουλάχιστον , να λέει για μιά καταγγελία της Μπεκατώρου , ότι πριν 23 χρόνια της την είχε "πέσει" κάποιος από τους παράγοντες της ιστιοπλοίας. :oops: :oops: :oops:

προσέξτε τώρα , πριν 23 χρόνια .
και βγαίνει και μας το λέει τώρα , μετά από 23 χρόνια ............... έλεος.

και ασχολήθηκε ο πρωθυπουργός , μετά ο Αλέξης και γενικά έχει γίνει ένας ψιλοχαμός την στιγμή που .........

- είμαστε σε lockdown
- κάθε μέρα πεθαίνουν άνθρωποι από την κορονομ@λ@κια
- η οικονομία καταστρέφεται
- πολλοί μένουν άνεργοι
- οι γείτονες εξ ανατολών είναι έτοιμοι για πόλεμο
- και γενικώς τα πράγματα είναι "άγρια"

και έχεις ξαφνικά να γίνεται πανικός γιατί κάποιος έπιασε τον κ@λο της τάδε .
οκ. αν έγινε κακώς έγινε και πρέπει να υπάρχει τιμωρία , αλλά να ασχολείτε ο πρωθυπουργός ?????

Γενικά δεν είμαι συνωμοσιολόγος και δεν πιστεύω ότι μας "ψεκάζουν" και όλα τα γνωστά .........
αλλά ρε παιδιά όλα αυτά που συμβαίνουν με έχουν αφήσει "παγωτό " .

ρε σεις μήπως κάτι γίνεται και δεν το έχουμε πάρει πρέφα ...................
Σανό πουλάνε για τα πρόβατα!!!!
 
κοιτάω ειδήσεις ,
τώρα θα μου πείτε, καλά να πάθεις αφού πας γυρεύοντας , και θα έχετε δίκιο , αλλά..............
έχει είκοσι λεπτά τώρα , τουλάχιστον , να λέει για μιά καταγγελία της Μπεκατώρου , ότι πριν 23 χρόνια της την είχε "πέσει" κάποιος από τους παράγοντες της ιστιοπλοίας. :oops: :oops: :oops:

προσέξτε τώρα , πριν 23 χρόνια .
και βγαίνει και μας το λέει τώρα , μετά από 23 χρόνια ............... έλεος.

και ασχολήθηκε ο πρωθυπουργός , μετά ο Αλέξης και γενικά έχει γίνει ένας ψιλοχαμός την στιγμή που .........

- είμαστε σε lockdown
- κάθε μέρα πεθαίνουν άνθρωποι από την κορονομ@λ@κια
- η οικονομία καταστρέφεται
- πολλοί μένουν άνεργοι
- οι γείτονες εξ ανατολών είναι έτοιμοι για πόλεμο
- και γενικώς τα πράγματα είναι "άγρια"

και έχεις ξαφνικά να γίνεται πανικός γιατί κάποιος έπιασε τον κ@λο της τάδε .
οκ. αν έγινε κακώς έγινε και πρέπει να υπάρχει τιμωρία , αλλά να ασχολείτε ο πρωθυπουργός ?????

Γενικά δεν είμαι συνωμοσιολόγος και δεν πιστεύω ότι μας "ψεκάζουν" και όλα τα γνωστά .........
αλλά ρε παιδιά όλα αυτά που συμβαίνουν με έχουν αφήσει "παγωτό " .

ρε σεις μήπως κάτι γίνεται και δεν το έχουμε πάρει πρέφα ...................
ΜΜΕ.................. ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΒΟΛΗΣ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top