Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
εγω ενα εχω να πωωωω ,σευβωμαι αυτα που λενε τα doktoriaaa περνω της πρωφυλαξισμου ωσοοοο μπωροοοο,,και εχω την επαφημου με την φυση καθημερηνα ενα 90 τις 100 ;) ;) ,δηλ βουνο βουνοοοοο σπιτιιιιι.exciting..exciting.εας εχουμε πιστευω ενα εσιω τελος για ολουσμας σε αυτη την περιπαιτηα που ζουμεεεεεε,,και θα περαση συντομα πιστευωωω ,,λιγακι υπομωνη ακωμηηηηη;);)και εας κοιταξουμεεεε να αποκεντρωθουμε ολημας σιγα σιγα διωτι η φυση και η επαρχιαααα μας πρωσφερηηη την ποιωτητααα ΖΩΗςςςςς σε εμας και τα μελωντα παιδιαμας κτλ,,ναι μεν και η πολης χρειαζωνταιιι,εως ενα σημειω ωμος,, ωμος για να ζυση ο κοσμος της πολης θελη την επαρχια συγουραααα με τα πρωιοντατηςςς;)γιαυτο εας σκευτουμε ΛΟΓΙΚΑ στην πορεια τι θελουμε;).think.φτανη πιααααα το ;)δουλεμα απο ολους που περασανεεεε και εχουνε βαλη σκοπω να περασουνεεεε,,η συνεχεια της κουβεντας αυριοοοο,,να πιω και εγω ενα ντοπιο κοκκινο κρασακι να χαλαρωσοοοο;).drunk.ΥΓ σας παρακωλουθω ολουσας τα γραφωμενανσας σε ολα τα θεματα του sait;) και σας συμπασχωωω για της δυσκωλες ωρες που περναταιιι και βεβαια περναωωω ασχαιτως που ειμαι πρωνομιουχωςςς της επαρχιαςςςς σχετικααα;)μετααα βαιβεααα απο 35 χρονια που πηρα την απωφαση να γυρισω στα πατρια εδαφη λογο καπιων καταστασεων καιαυτην την στιγμη δεν την αλαζω με τιποτεεεε που ζωωωω δυπλα στην φυση και στα κυνηγιαμουυυ,στης ελιες του πατεραμου στον παξεδακιμας κτλ,,ΑΠΟΚΕΤΡΩΣΗΗΗ ΠΑΙΔΕς ΟΛΗΜΑςςςςδιωτι η φυση μας θελη και οχι η πολησμαςςςςςς;).think..exciting..exciting.
Μάλλον το κρασάκι το πίνεις γράφοντας!!!!!
 
Εργάζομαι σε νοσοκομείο και έχω ανεύρυσμα αορτής. Ο καρδιολόγος μου είπε οπωσδήποτε να το κάνω. Το έκανα την προηγούμενη Παρασκευή. Συμπτώματα?Όλο το βράδυ κάγκελο και μεγάλωσε 3 πόντους..
Στα σοβαρά τώρα. Είμαι δεξιοχειρας και μου πρότειναν να το κάνω στο αριστερό ώμο. Αρνήθηκα σκεπτόμενος ότι αν ανοίξει το κυνήγι θα πρέπει να κρατάω το όπλο. Το μόνο σύμπτωμα σε μένα πόνο στο χέρι την επόμενη μέρα. Μετά ολα ΟΚ. Στις 29 θα κάνω την 2η δόση, θα ζητήσω στο ίδιο χέρι για παν ενδεχόμενο
Τα ίδια συμπτώματα έχουμε, στο δικό μου είχαν ξεχάσει να βάλουν βιαγκρα μέσα και μου το έδωσαν σε χάπι.
 
Κυριακή κοντή γιορτή ότι και να ακούσω σήμερα δεν θα με εντυπωσιάσει άλλωστε ο βρεγμένος δεν φοβάται την βροχή, θεωρώ την χρόνια έτσι και αλλιώς χαμένη, το μόνο παρήγορο βρίσκω την έλλειψη θηραμάτων. Πιστεύω ακράδαντα δε ότι και να μας ανοίξουν κάποια στιγμή θα το αναιρεσουν πάλι σύντομα,ειδωμεν
 
να πιω και εγω ενα ντοπιο κοκκινο κρασακι να χαλαρωσοοοο;).drunk.
γειά σου ρε Σάκαρε τεράστιε .

να ρωτήσω όμως ,
δλδ τώρα που τα γράφεις αυτά δεν είσαι χαλαρός ,
δλδ αν ήσουν χαλαρός ...... τι και ( κυρίως ) πως θα έγραφες ....RESPECT..RESPECT.
 
Ο Γεωργιαδης απεφυγε να παρει θεση στην εκπομπη του Παπαδακη τωρα για ψαρεμα και κυνηγι.
Μετεφερε την ερωτηση στο αρμοδιο υπουργειο αναλογα με την εισηγηση της επιτροπης
Αλλες φορες ηταν λαλιστατος.....
Άσπρα μαλλιά στην κεφαλήν κακά μαντάτα στην . . . . . . .
 
Σου λέει αυτή θα εξεργεθουνε , θα βγούνε όλοι έξω κάτσε να το κάνω 500€ να κρατήσουμε και κανέναν μέσα.
Δεν το κάνανε κατευθείαν δέσμευση όλων των τραπεζικών λογαριασμών ... Τι το πιλατεύουν ;
 
Ο Γεωργιαδης απεφυγε να παρει θεση στην εκπομπη του Παπαδακη τωρα για ψαρεμα και κυνηγι.
Μετεφερε την ερωτηση στο αρμοδιο υπουργειο αναλογα με την εισηγηση της επιτροπης
Αλλες φορες ηταν λαλιστατος.....
Δεν θελει για πρωτη φορα στην ζωη του να βγει ανακολουθος
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top