Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι είπες τωρα?????? Και την εκραζα την κοπελαρα χθες!!!! Να αγιάσει το στόμα σου ουρι του παραδείσου!!!!!
Εγώ λέω να της βρούμε άντρα τώρα..Ποιος θα κάνει τον κασκαντέρ ρε παιδιά; .sex hard. :p
 
Last edited:
Ρε σεις βλέπω ειδήσεις στο Σταρ. Τι γινόταν την ημέρα και τι γίνεται τώρα από κόσμο εξω????? Χαρδαλια τραβά να τους πιάσεις και να τους κλάσεις μια μάντρα αγόρι μου. Το lockdown υπάρχει μόνο στο πονηρό σου το μυαλό φωστηρα μου!!!!!
Τωρα τον ξεβρακοσε η μπετονιερα.....οτι και να λεει δεν γηνεται πηστευτος πλεον ...εχει μενος με το κυνηγι και το ψαρεμα
 
καμμια 30-40 ατομα
Φίλε μου συγνώμη αλλά διαβάζω πολύ καιρό τι γράφεται μέσα σε αυτό το φόρουμ αν κ γράφω πολύ λίγο! Πιστεύω πως είσαι υπερβολικά αυστηρός με αυτόν τον χαρακτηρισμό! Εμένα η γιαγιά έχασε 6 παιδιά από τους γερμανοφασιστες κ έκανε αλλά τόσα όταν τελείωσε ο πόλεμος! Κ ναι ήταν πιο Ελληνίδα από κάποιους... Κ αγαπητέ όταν γράφεις τέτοιες κατηγορίες καλό είναι να μην κρύβεσαι σε ψευδώνυμα! Να με συμπαθας αλλά μου έκατσε στραβά το ρατσιστές!!!
 
Αν βάλει πλάτες να ανοίξει το κυνήγι, ουρές θα κανουν οι άντρες, αλλιώς κλαφτα αυτή και η Βασιλειαδου
Αν ...ειναι ετσι...θα θυσιαστο εγω για το κοινο καλο...θα τον βαλο σε μια μεταφορηκι και μου τον στελνει οταν τελιοση:eek:
 
Υπήρξε ποτέ καμμία αμφιβολία για το ποιος είναι πίσω από την απαγόρευση?
Θα έλεγε ποτέ γιατρός ότι κολαει ο κορονοιος στο ύπαιθρο? Με τις υπουργοποιησεις τις τελευταίες και με την βρωμο-ατζέντα του "ξεγυμνωθηκε" ολοσχερώς.
 
Φίλε μου συγνώμη αλλά διαβάζω πολύ καιρό τι γράφεται μέσα σε αυτό το φόρουμ αν κ γράφω πολύ λίγο! Πιστεύω πως είσαι υπερβολικά αυστηρός με αυτόν τον χαρακτηρισμό! Εμένα η γιαγιά έχασε 6 παιδιά από τους γερμανοφασιστες κ έκανε αλλά τόσα όταν τελείωσε ο πόλεμος! Κ ναι ήταν πιο Ελληνίδα από κάποιους... Κ αγαπητέ όταν γράφεις τέτοιες κατηγορίες καλό είναι να μην κρύβεσαι σε ψευδώνυμα! Να με συμπαθας αλλά μου έκατσε στραβά το ρατσιστές!!!
παντως διευκρινιστηκά, ουτε το "ερπετα της Νεας Ταξης" που ειπε καποιος παραπανω , ουτε το "γερμανοφασιστες" που λες εσυ ειναι ρατσιστικα, απλα αφορουν διαφορα ιδεολογιας
 
λεω να το αφησουμε εδω γιατι θα βρουμε διαφορες στον ορισμο του ρατσισμου
Συμφωνώ σε αυτό απλά θεωρώ ότι όπως έγραψες το μήνυμα αδικείς πολλούς ανθρώπους για αυτό μια διευκρίνιση θα ήταν καλή. Καλή συνέχεια.
 
παντως διευκρινιστηκά, ουτε το "ερπετα της Νεας Ταξης" που ειπε καποιος παραπανω , ουτε το "γερμανοφασιστες" που λες εσυ ειναι ρατσιστικα, απλα αφορουν διαφορα ιδεολογιας
Έχεις δίκιο συνάδελφε στην παρατήρηση σου αλλά στο δικό μου σχόλιο,αν και ακραίο όπως ο χαρακτηρισμός σου, ο ρατσισμός είναι θεμελιώδης λίθος για τον φασισμό! Αν και πιστεύω ότι ο ρατσισμός στις μέρες μας είναι κυρίως ταξικός!
 
Έχεις δίκιο συνάδελφε στην παρατήρηση σου αλλά στο δικό μου σχόλιο,αν και ακραίο όπως ο χαρακτηρισμός σου, ο ρατσισμός είναι θεμελιώδης λίθος για τον φασισμό! Αν και πιστεύω ότι ο ρατσισμός στις μέρες μας είναι κυρίως ταξικός!
Ταξικος ειναι και εχει επισκιασει ολα τα αλλα, και μαλιστα με τον επισημο διαχωρισμο στα social-economic levels
 
Καπου εκει αναμεσα στις φωτογραφιες της συγχρονης ιστοριας ισως θα μπορουσε να μας τιμα και η φωτογραφια
του Ηρωα απο τις Βουλιαρατες απο την ξεχασμενη Βορεια Ηπειρο
View attachment 21347
αλλα και ποσων αλλων Ηρωων πχ Πιλοτων Μαχητικων κτλ
που εχασαν την ζωη τους υπηρετωντας την Γαλανολευκη
Αλλα ξεχασα ψιλα γραμματα για καθε λογης Κοκκοτες και Διανοουμενους του γλυκου νερου :confused::confused:
.RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top