Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι λέει καλε? Η ΚΣΕ μάχεται λυσσαλέα στο παρασκήνιο και υπογείως! Γι'αυτό δεν ακούγεται τίποτα τόσες μέρες! Μόνο ο Σταθόπουλος βγήκε από τα χαρακώματα για να τον ξεφτιλισουν ο Χασαποπουλος με ύφος εισαγγελέα και το μελαχρινό μωρακι και ξαναμπήκε στο λαγούμι να συνεχίσει τον πολεμο.
Έχεις δίκιο συγγνώμη!!! Είμαι παλιόπαιδο!!!
 
Μπράβο, τώρα μιλάς σωστά! εγώ αυτό θα περίμενα, κάθε μέρα να μας ενημερώνουν από την ΚΣΕ ...
Κι εμείς αυτό θα περιμέναμε. Η τελευταία του κουβέντα όμως ήταν ότι ραντεβού το πρωί στο Καραούλι. Ρε μπας κι έχει βρει πουλιά και δεν έχει γυρίσει ακόμα;
 
Τελευταια φορα που ειχες ενημερωση απο την ΚΣΕ ποτε ηταν Γιωργο?
Από σπόντα στην τηλεόραση! και στις ιχνηλασίες...
Θα περίμενα να μας ενημέρωναν σωστά με δελτία τύπου καθημερινά, θα ήταν μια απόδειξη τουλάχιστον ότι καθημερινά προσπαθούν.
Αν γίνεται κάποια τέτοια προσπάθεια σε αυτό το διάστημα δεν το γνωρίζουμε!!!
Αυτή η απουσία φωνής "δίνει χώρο" για γκρίνια και διχόνοια μεταξύ μας (γιατί όλοι είπαμε έχουν από μία ... γνώμη).
Επίσης δίνει χώρο σε όσους ενδιαφέρονται για το κόμμα τους περισσότερο από το κυνήγι, να λένε τα δικά τους.
Θα περίμενα επίσης τους προέδρους των Συλλόγων να πλαισιώνουν οργανωμένα και κατόπιν συνεννόησης, πως και τι θα εξηγήσουν σε κυνηγούς πολιτική ηγεσία και κοινή γνώμη μέσω των μέσων.
Τέλος θα περίμενα να ακούσω περισσότερες φωνές εδώ μέσα, που να θέλουν να συμμετέχουν στα κοινά του κυνηγίου, είτε μέσω των συλλόγων τους ή καταθέτοντας τις ιδέες τους για την βελτίωση της κατάστασης. Αντί αυτού διαβάζω κατάρες, βρισιές και κουβέντες καφενείου που μόνο ζημιά κάνουν...
Γενικά η συμπεριφορά μας, μας κάνει να χάνουμε το δίκιο μας και αν δεν σοβαρευτούμε θα χάσουμε και το κυνήγι μας.
 
Ρε παιδιά βάλτε τούς στο SILVER ALERTS "εξαφανίστηκαν πρόεδροι ΚΣΕ και Δ ΚΟΣΕ ο ευρον παρακαλείτε νά τούς ρίξει φολα"χαχα..
Εδω δεν τους βρισκαμε πριν....Με κορονοιο τους θες?Ειναι και σε ευαλωτες ομαδες μην ξεχνας!
 
αν όντως συνέβη αυτό , γιατί πολλά από αυτά που γράφονται είναι μπαρούφες του κάθε μ@@@@@πίτουρα ,

να χ@σω πατόκορφα την κοινωνία που ζούμε.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Συνάδελφε δυστυχώς η κοινωνία και το κράτος χτυπά αλύπητα τον άτυχο ή αδύνατο και αξιοπρεπή και σώζει με κάθε δυνατό και αδύνατο τρόπο τον απατεώνα και τον άσωτο... Τι να λέμε...
 
αν όντως συνέβη αυτό , γιατί πολλά από αυτά που γράφονται είναι μπαρούφες του κάθε μ@@@@@πίτουρα ,

να χ@σω πατόκορφα την κοινωνία που ζούμε.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Δεν γινονται αυτα σε Ευρωπαικα κρατη.Ειναι στην
φαντασια που καθε πληκτρολογικου πιτσαπιρδουλα.
Ασχετα που δεν μας ενδιαφερει κιολας γιατι εμεις
εχουμε ρευμα στο σπιτι μας και ακομα εισοδημα...
 
κάποτε μου είχε πει ένας ..................

η κοινωνία μας φιλαράκι είναι σαν τον βούρκο , ο χρυσός πάει πάτο και ο φελλός επιπλέει..............

τότε γέλασα , περάσαν αρκετά χρόνια από τότε και τώρα όποτε τον θυμάμαι , μία νευριάζω και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι μία βουρκώνω ....................

ας τα διάλα ............. κουράστηκα............
 
Το ποιο ωραιο ειναι οταν πηγαινω για βλαβες σε πισινες και βλεπω
παροχες τριφασικες προ μετρητη και σωληνες που τραβανε θαλασσινο
νερο.Ο τυπος να εχει το μηνιατικο μου ημερισιο χαρτιλικι και εγω
να ειμαι ενταξει στις υποχρεωσεις μου με τις ΔΕΚΟ και η γειτονισα
απεναντι να της εχουν κοψει 4 φορες το ρευμα με 3 παιδια.Τωρα
εχει μπει στο κοινωνικο τιμολογιο και χεστηκε πατοκορφα λεμε...
Χρωσταει 4,000 αλλα εχει ρευμα συνεχεια,μιλαμε για κρατος!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top