Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εργατοπατέρες με αγώνες -θυσίες στο ....real estate αλλά καί αντιρατσιστές !!!!.very funny.
https://www.capital.gr/politiki/346...business-papadimouli-me-akinita-kai-prosfuges
https://www.capital.gr/epikairotita...-mina-noikiazontas-diamerismata-se-metanastes
3 πραγματα δεν εχω δει ποτε
Χοντρη που να μην ειχε ποτε γκομενο
Γυφτο με γυαλια ορασεως
Κουμμουνιστη ( ή οποιονδηποτε αριστεριζουσας ιδεολογιας) χωρις λεφτα

Λογικο να θελει τους μεταναστες.Πελατες στα ακινητα ειναι.20.000 απο την ευρωβουλη και αλλα 6000 απο ενοικια τα οποια θα αυξηθουν...

hippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippohippo
 
Γελάσαμε και σημερα.
Δυο παράγκες κατεδαφίστηκαν σημερα στη Μάνδρα παρουσία Χατζηδάκη και λοιπών και το επικοινωνιακό παιχνίδι καλά κρατεί. Βλέπετε αυτες ηταν η αιτια καταστροφής της πρόσφατης Μάνδρας. Το αμαξοστασιο του Δημου που ηταν πανω στο μπαζωμένο ρέμα ,ήταν νόμιμο ; Τα τόσα σπίτια που χτίστηκαν στην επέκταση της πόλης πάνω στο ρεμα,δεν ;;;;;
Το πιο αστειο ηταν το πόσα πολλα ειναι τα μπαζα απο δυο μικρες παλιες κατασκευές και το πόσο μεγαλο ειναι το κόστος κατεδάφισης. Και τι μας το λετε ρε μάγκες ,ας εφαρμοζατε το νομο οταν διαπιστώνετε τις παραβάσεις ,να έπεφταν οι καμπάνες τότε που έπρεπε και ολα θα ηταν καλύτερα. Αντ αυτου εφαρμοσατε το ατελειωτο στστημα τακτοποιήσεων και νομιμοοοιήσεων. Αλλα ειναι τα ψηφαλάκια βλεπεις.....και έτσι φτάσαμε σ αυτο το χάλι και η ατιμωρησία καλα κρατεί.
Τα ιδια δεκαετίες τωρα με μόνη αλλαγή αυτή προσώπων.
Δεν χρειαζόμαστε ούτε αλλο χόρτο ,ουτε επικοινωνιακή ξυνισμενη σαλτσα περασμένων δεκαετιών. Ουσία θέλουμε και οχι θεαθήναι.
 
Ο Αλέφαντος απ' τη μια στα συλλογικά και ο Κουλούρης στην Εθνική σαμποταρςν το μεγαλύτερο σκόρερ όλων των εποχών Θεωμα Μαύρο. Παλικάρια και τα δυο τους. Άντε μην πω αλλα.....
 
Δεν μπορω να μπω στο μυαλο μερικων ανθρώπων. Σίγουρα ο πόνος ,η απελπισία και η απόγνωση μπροστά στον καρκίνο οδηγεί κάποιους συνανθρώπους μας σε λάθος μονοπάτια. Αλλα το να παρακάμπτω την ιατρική επιστήμη σταματώντας τη θεραπεία του παιδιού μου και να τρέχω στον οποιοδήποτε ψευτογιατρό βοταναλόγο τσαρλατάνο και να πληρώνω δεκάδες χιλιάδες € για να το κάνει καλά με σπανάκι , σπαράγγια, ιπποφαές, μύρτιλα ζεόλιθο και αλλα ,δεν ειναι απόγνωση ,ειναι ηλιθιότητα σε επικίνδυνο βαθμό που θα πρέπει να τιμωρείται. Και τωρα κλαψουριζει που εμεινε το παιδάκι της στο αναπηρικό καρότσι ζητώντας τιμωρία και δικαίωση.
 
Last edited:
Δεν μπορω να μπω στο μυαλο μερικων ανθρώπων. Σίγουρα ο πόνος ,η απελπισία και η απόγνωση μπροστά στον καρκίνο οδηγεί κάποιους συνανθρώπους μας σε λάθος μονοπάτια. Αλλα το να παρακάμπτω την ιατρική επιστήμη σταματώντας τη θεραπεία του παιδιού μου και να τρέχω στον οποιοδήποτε ψευτογιατρό βοταναλόγο τσαρλατάνο και να πληρώνω δεκάδες χιλιάδες € για να το κάνει καλά με σπανάκι , σπαράγγια, ιπποφαές, μύρτιλα ζεόλιθο και αλλα ,δεν ειναι απόγνωση ,ειναι ηλιθιότητα σε επικίνδυνο βαθμό που θα πρέπει να τιμωρείται. Και τωρα κλαψουριζει που εμεινε το παιδάκι της στο αναπηρικό καρότσι ζητώντας τιμωρία και δικαίωση.
Δουλεύω στον κλάδο της υγείας ποτέ να μη λέμε ποτέ και γω που έχω δει τόσα έχω ακούσει ακόμα περισσότερα χωρίς να θέλω να βαρυνω το κλίμα,είπα Ναι σε γνωστό μου να πάει στην Κούβα για το δηλητήριο του Σκορπιού και ξέρεις γιατί? Η απελπισία και η απόγνωση σε τέτοια θέματα ειναι το χειρότερο σαράκι σε τρώει κάθε μέρα όλο και πιο πολύ και όσο πιο απελπισμένος και πιο αδύναμος είσαι τόσο μεγαλύτερες απονενοημένες κινήσεις θα κάνεις.Δεν είναι λοιπόν ηλιθιότητα ηλιθιότητα είναι για ένα λογικό και υγιή άνθρωπο,για ένα άρρωστο είναι ελπίδα φως στην άκρη του τούνελ. ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΚΩΨΕΙ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΉ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΤΕΡΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ
 
Δουλεύω στον κλάδο της υγείας ποτέ να μη λέμε ποτέ και γω που έχω δει τόσα έχω ακούσει ακόμα περισσότερα χωρίς να θέλω να βαρυνω το κλίμα,είπα Ναι σε γνωστό μου να πάει στην Κούβα για το δηλητήριο του Σκορπιού και ξέρεις γιατί? Η απελπισία και η απόγνωση σε τέτοια θέματα ειναι το χειρότερο σαράκι σε τρώει κάθε μέρα όλο και πιο πολύ και όσο πιο απελπισμένος και πιο αδύναμος είσαι τόσο μεγαλύτερες απονενοημένες κινήσεις θα κάνεις.Δεν είναι λοιπόν ηλιθιότητα ηλιθιότητα είναι για ένα λογικό και υγιή άνθρωπο,για ένα άρρωστο είναι ελπίδα φως στην άκρη του τούνελ. ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΚΩΨΕΙ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΉ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΤΕΡΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ
Oπως εγραψες πιο πάνω "ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΚΩΨΕΙ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΉ ΑΓΩΓΗ "
Στο ίδιο καταλήγουμε και εδώ ειναι η ένσταση μου.Παράλληλα λοιπόν με την φαρμακευτική αγωγή ,ας πιουν και το νερό της Αγίας Αθανασίας του Αιγάλεω ,για όσους την θυμούνται.Οχι κόβω τα φάρμακα ,πίνω τα μαντζούνια και όλα αυτά και μετά ζητάω και τα ρέστα .
 
Last edited:
Κάποιοι αρέσκονται η βολεύονται ακόμη και σήμερα να παριστάνουν τα γιουσουφάκια ή κατι παρόμοιο.
Δυο κανάλια δυο διαφορετικές παρουσιάσεις των ίδιων λεγομενων της ιδιας γυναίκας την οποία παρουσιάζουν και με διαφορετικα ονοματα.
Όπως βολεύει τον καθένα και όπως τον εξυπηρετεί.
Αν είναι όντως αληθινό γιατι κρατάω μια μικρή επιφύλαξη ,μιλάμε για πολύ ξεφτίλα το σκατοκάναλο του 1 εκατομμυρίου για το "μείνετε σπίτι"




 
Μία είναι η λύση, να σταματήσουμε να βλέπουμε ειδήσεις από τα βοθροκάναλα. Ο,τι γουστάρουν (και ο,τι τους πούνε) μας πασάρουν.
Και που σταματήσαμε εμείς τι εγινε; Ενα μεγάλο μέρος πληθυσμού τα τρώει αμασητα.
Οπως οι γλάροι ,ξερεις .sarcastic.
 
με τόσο μεγάλο ποσοστό να πιστεύει ότι δεν υπάρχει κορονοιός λίγα, δώσανε η καμπάνια δεν πήγε καλά. Την επόμενη φορά πρέπει να σπρώξουν τουλάχιστον 4 φορές πάνω. Το σε ποιους και πόσα δίνουν είναι άλλο θέμα.
 
FB_IMG_1594457281636.jpg

17 ώρες την ημέρα δουλειααα πλέων δέν μπορώ ούτε νά φάω μονοοοος
11 μέρες πέρασαν μέχρι καί σήμερα και δέν ήρθε ακόμα κανένας τούς νά με δειι
Πού είστε ( ΑΡΚΤΟΥΡΑΙΟΙ ) ???????????????????????????????????????????????????????????
Καί γιατί λέω εσάς?? Γιατιιιι εσειιις εισταιιιιι υπεύθυνοιιιι αυτό τό ζωω νά μήν ήταν εκειιιι........!!!!!!
Δέν ήθελα τίποτα άλλο παρά μόνο νά ρθειτε νά με κοιτάξετε στα μάτια καί νά μου ζητήσετε μια συγνώμη........!!!!!!!!!!!!!!!
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
 
με τόσο μεγάλο ποσοστό να πιστεύει ότι δεν υπάρχει κορονοιός λίγα, δώσανε η καμπάνια δεν πήγε καλά. Την επόμενη φορά πρέπει να σπρώξουν τουλάχιστον 4 φορές πάνω. Το σε ποιους και πόσα δίνουν είναι άλλο θέμα.
Απο τη στιγμή που δια στόματος πρωθυπουργού η κατάσταση χαρακτηρίστηκε τόσο σοβαρή και συγκεκριμένα με την φράση "έχουμε πόλεμο, "επρεπε να υποχρεωθουν για λόγους εθνικού συμφέροντος να παίζουν τα σποτάκια δωρεάν και δεν έπρεπε να πάρουν τίποτα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top