Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Τωρα εχουμε να ασχοληθούμε με το αν ειναι η οχι σεξιστικό το βίντεο της πολ.προστασιίας με τον Χρ.Λουλη. Με τι κριτήρια λειτουργεί το μυαλό κάποιων ,αν λειτουργεί , μου ειναι δύσκολο να το καταλάβω.
Τελικα η μαλακία και κατά συνέπεια και οι γνωστοί πάσχοντες απο τη νόσο,εχουν αυξηθεί επικίνδυνα, τοσο μετα την κρίση αλλά και με τον κορωνοιό.
Ομως εχει ενδιαφερον να μαθουμε ποιοι ήταν αυτοι που ενοχλήθηκαν .
Αν και υποψιάζομαι.

https://www.ant1news.gr/eidiseis/ar...stasia-aposyrsi-spot-gia-ton-koronoio-binteo-

Last edited:
Τωρα εχουμε να ασχοληθούμε με το αν ειναι η οχι σεξιστικό το βίντεο της πολ.προστασιίας με τον Χρ.Λουλη. Με τι κριτήρια λειτουργεί το μυαλό κάποιων ,αν λειτουργεί , μου ειναι δύσκολο να το καταλάβω.
Τελικα η μαλακία και κατά συνέπεια και οι γνωστοί πάσχοντες απο τη νόσο,εχουν αυξηθεί επικίνδυνα, τοσο μετα την κρίση αλλά και με τον κορωνοιό.
Ομως εχει ενδιαφερον να μαθουμε ποιοι ήταν αυτοι που ενοχλήθηκαν .
Αν και υποψιάζομαι.

https://www.ant1news.gr/eidiseis/ar...stasia-aposyrsi-spot-gia-ton-koronoio-binteo-
Αν το ίδιο σποτ το ερμήνευε κάποια γκομενιτσα και καλά χειραφετημένη και αναφερόταν στον γκόμενο,θα είχε άραγε τις ίδιες αντιδράσεις; Λέω εγώ τώρα......

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
δεν το είχα πάρει χαμπάρι , μέχρι που το διάβασα εδώ. Το σποτ με τον Λούλη λέω.
οκ. έμεινα λίγο παγωτό όταν κατάλαβα τι έγινε με τις αντιδράσεις ( αν και δυσκολεύτηκα να καταλάβω τι έγινε το ομολογώ ).

όμως εγώ θα ρωτήσω κάτι άλλο.
επειδή κάποιος - κάποια - κάποιοι , τέλος πάντων όποιος στην τελική ,
είπε μία λαλακία ( μεγάλη κατ΄εμέ - ίσως και τεράστια ) για δήθεν σεξισμό , εγώ - εσύ - το κράτος , από που έως που πρέπει να σκύψουμε το κεφάλι και να πάρουμε πίσω το σποτάκι ( που μιά χαρά σποτάκι ήτανε ).
Από που έως που ρε φιλαράκι θα πρέπει εγώ να ακολουθήσω τον δικό σου βλαμμένο τρόπο σκέψης. Και μην που πείτε ότι έχω λάθος , είναι βλαμμένος τελεία και παύλα , δεν θα συζητήσουμε τώρα από που ανατέλλει ο Ήλιος ΕΛΕΟΣ ........ Ε Λ Ε Ο Σ.

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
δεν το είχα πάρει χαμπάρι , μέχρι που το διάβασα εδώ. Το σποτ με τον Λούλη λέω.
οκ. έμεινα λίγο παγωτό όταν κατάλαβα τι έγινε με τις αντιδράσεις ( αν και δυσκολεύτηκα να καταλάβω τι έγινε το ομολογώ ).

όμως εγώ θα ρωτήσω κάτι άλλο.
επειδή κάποιος - κάποια - κάποιοι , τέλος πάντων όποιος στην τελική ,
είπε μία λαλακία ( μεγάλη κατ΄εμέ - ίσως και τεράστια ) για δήθεν σεξισμό , εγώ - εσύ - το κράτος , από που έως που πρέπει να σκύψουμε το κεφάλι και να πάρουμε πίσω το σποτάκι ( που μιά χαρά σποτάκι ήτανε ).
Από που έως που ρε φιλαράκι θα πρέπει εγώ να ακολουθήσω τον δικό σου βλαμμένο τρόπο σκέψης. Και μην που πείτε ότι έχω λάθος , είναι βλαμμένος τελεία και παύλα , δεν θα συζητήσουμε τώρα από που ανατέλλει ο Ήλιος ΕΛΕΟΣ ........ Ε Λ Ε Ο Σ.
Έλα ντε ;
Το γκρουπάκι εχει δράση σε πολλούς και διαφορετικούς τομείς. Ασε μην το συνεχίσω γιατι δεν πρέπει .;)

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Μην περιμένεις να τους βάλουν στα επιβλαβή παντως
Αμα πεσουν τα πρωτα σμπαρα θα σφιξουν οι κωλοι και θα το ξεχασουν το αθλημα.
Εχουν γινει χειροτεροι απο την σκονη,τρυπωνουν παντου οι κουμπαραδες!!Ελεος!!

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Αμα πεσουν τα πρωτα σμπαρα θα σφιξουν οι κωλοι και θα το ξεχασουν το αθλημα.
Εχουν γινει χειροτεροι απο την σκονη,τρυπωνουν παντου οι κουμπαραδες!!Ελεος!!
Είσαι σεξιστής ; .sarcastic.

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
Έχεις πρόβλημα με την διαφορετικότητα.......;.sex..very happy.
με την ίδια την διαφορετικότητα , εγώ προσωπικά κανένα.
εκεί που όμως αρχίζει η εμπλοκή , είναι όταν προσπαθούν να μου παρουσιάσουν
την διαφορετικότητα σαν ............... κανονικότητα.

εκεί λίγο τα χαλάμε..................:mad::mad::mad::mad:

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
με την ίδια την διαφορετικότητα , εγώ προσωπικά κανένα.
εκεί που όμως αρχίζει η εμπλοκή , είναι όταν προσπαθούν να μου παρουσιάσουν
την διαφορετικότητα σαν ............... κανονικότητα.

εκεί λίγο τα χαλάμε..................:mad::mad::mad::mad:
https://www.alphafreepress.gr/2020/...ofos-mou-den-mporei-na-einai-deyteros-gonios/

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
*Οι ανάγκες των πολιτών είναι συγκεκριμένες και προοδεύουν.
Μαλιστα!Εδω ο κοσμος καιγεται και ο κουμπαρας οραματιζεται......
Τσικουνιδα με αγκαθακι που χρειάζεται :( έλεγαν στο χωριό μου