Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπορουν τώρα οι 153 που ψηφίσαν και έτσι ολοκληρώθηκε η προδοσία,να περάσουν από το αφεντικό τους τον Τζόρτζ Σόρος που γεμάτος ευτυχία ήταν αγκαλιά εχτές με τον Ζαεφ. Ένα μόνο πράγμα να θυμουνται,τις εκλογές δεν θα τις γλιτώσουν..Δεν θα γίνουν τον Μάρτιο, δεν θα γίνουν Μάιο,θα γίνουν σίγουρα Σεπτέμβριο... Η αντίστροφη μέτρηση έχει αρχίσει. Δεν θα τολματε χωρίς στρατό από αστυνομικούς να περιοδευσετε στην επικρατεια και κυρίως στην Μακεδονία! Προδότες!!! Καθάρματα!!! Το τέλος σας θα είναι αυτό που σας αξίζει τέρατα!!!
Βέβαια εδώ να πούμε και ποσο μικρός ήταν ο συμπατριώτης μου ο Κούλης ο Μητσοτάκης.που δεν έκανε τίποτα να το σταματήσει ολο αυτό ενώ μπορούσε να κάνει πολλα..
 
Μπορουν τώρα οι 153 που ψηφίσαν και έτσι ολοκληρώθηκε η προδοσία,να περάσουν από το αφεντικό τους τον Τζόρτζ Σόρος που γεμάτος ευτυχία ήταν αγκαλιά εχτές με τον Ζαεφ. Ένα μόνο πράγμα να θυμουνται,τις εκλογές δεν θα τις γλιτώσουν..Δεν θα γίνουν τον Μάρτιο, δεν θα γίνουν Μάιο,θα γίνουν σίγουρα Σεπτέμβριο... Η αντίστροφη μέτρηση έχει αρχίσει. Δεν θα τολματε χωρίς στρατό από αστυνομικούς να περιοδευσετε στην επικρατεια και κυρίως στην Μακεδονία! Προδότες!!! Καθάρματα!!! Το τέλος σας θα είναι αυτό που σας αξίζει τέρατα!!!
Βέβαια εδώ να πούμε και ποσο μικρός ήταν ο συμπατριώτης μου ο Κούλης ο Μητσοτάκης.που δεν έκανε τίποτα να το σταματήσει ολο αυτό ενώ μπορούσε να κάνει πολλα..
.shake hands..shake hands..shake hands.fgrfgrfgrfgr.shake hands..shake hands..shake hands..shake hands.fgrfgrfgrfgr.shake hands..shake hands..shake hands.
 
Μπορουν τώρα οι 153 που ψηφίσαν και έτσι ολοκληρώθηκε η προδοσία,να περάσουν από το αφεντικό τους τον Τζόρτζ Σόρος που γεμάτος ευτυχία ήταν αγκαλιά εχτές με τον Ζαεφ. Ένα μόνο πράγμα να θυμουνται,τις εκλογές δεν θα τις γλιτώσουν..Δεν θα γίνουν τον Μάρτιο, δεν θα γίνουν Μάιο,θα γίνουν σίγουρα Σεπτέμβριο... Η αντίστροφη μέτρηση έχει αρχίσει. Δεν θα τολματε χωρίς στρατό από αστυνομικούς να περιοδευσετε στην επικρατεια και κυρίως στην Μακεδονία! Προδότες!!! Καθάρματα!!! Το τέλος σας θα είναι αυτό που σας αξίζει τέρατα!!!
Βέβαια εδώ να πούμε και ποσο μικρός ήταν ο συμπατριώτης μου ο Κούλης ο Μητσοτάκης.που δεν έκανε τίποτα να το σταματήσει ολο αυτό ενώ μπορούσε να κάνει πολλα..

Γιάννη όλοι είναι προδότες και κατώτεροι των περιστάσεων. Και ο Παυλόπουλος ακόμα χειρότερος. Όλοι έχουν τα ίδια αφεντικά. Αυτά τα αφεντικά διαλεγουν κάθε φορά ποιος θα είναι αυτός που θα παίξει ποιο ρόλο και έως πότε...

Σωστά αναφέρεις πως δικό μας χρέος είναι το



Kαι

ebay image host
 
Γιάννη όλοι είναι προδότες και κατώτεροι των περιστάσεων. Και ο Παυλόπουλος ακόμα χειρότερος. Όλοι έχουν τα ίδια αφεντικά. Αυτά τα αφεντικά διαλεγουν κάθε φορά ποιος θα είναι αυτός που θα παίξει ποιο ρόλο και έως πότε...

Σωστά αναφέρεις πως δικό μας χρέος είναι το



Kαι

ebay image host
Ετσι ειναι συμφωνω απολυτα!
 
Το Ακροδεξιο παρακρατος χτυπηθηκε μεχρι τελικης πτωσεως απο ΝΕΟΝΑΖΙΣΤΕΣ ΓΕΡΜΑΝΟΤΣΟΛΙΑΔΕΣ .no..no.
Ο Χριστός και παναγία . Φωτια θα τους καψει και τα λεφτα που πειρανε θα γεινουν τα Σαβανα τους . Το λαθρομεταναστη των ταιζουνε και τους πουλαει και τρελα , για τη γιαγια και την καθε γιαγια , και παπου , η οικογενεια δεν φτανουν ομως , αλα θα μου πεις ειχαν την ατυχια να ειναι ΕΛΛΗΝΕΣ fgr
 
BiIh3xA.jpg
 
Φιλε Δημήτρη μπορούμε όμως να τους ΑΠΟΛΥΣΟΥΜΕ . .shake hands. fgr
Ποιος θα το κανει αυτο ο λαος του ΓΙΔΙΣΤΑΝ ?Δεν νομιζω ,κοιτα τα ποσοστα που θα παρει στις εκλογες και θα μεινεις εκπληκτος!!!!! Οταν ειχα χρονο εκατσα και διαβασα με προσοχη τα ποσταρισματα ολων τον παιδιων σχετικα με την κυβερνηση τσιπρα , μου εκανε εντυπωση μεγαλη η ζεση που ειχε ενα συγκεκριμενο μελος για την παρουσα κυβερνηση Ξερεις ποσοι υπαρχουν σαν και αυτον ακομα και σημερα παρα μα παρα πολλοι οποτε?
 
Φιλε Δημήτρη μπορούμε όμως να τους ΑΠΟΛΥΣΟΥΜΕ . .shake hands. fgr
Δεν απολύονται από εμάς γιατί δεν είναι υπάλληλοι μας
Είναι (εκάστοτε)υπάλληλοι των 85+ οικογενειών που 120+ χρόνια ορίζουν τις τύχες αυτής της χώρας
 
Kαλησπερα σε όλους μας , fgr την ΠΙΣΤΗ δεν μπορούν να μας την πάρουν , μα ούτε και την ΨΥΧΗ μας που να Γαμ.....ντε . .sex hard. Ο κισινγκερ αν θυμαμε σωστά το 1972 είπε σαν τρελός πουσ...ς , μέγας φιλέλληνας , δυο πράγματα πρέπει να καταστρεψουμε στην Ελλάδα , την οικογένεια και τη θρησκεια .
 
Έχω πάθει πλάκα όχι με αυτά που λέει αλλά με την ικανότητα του να μιλάει ελληνικά. Μιλάει καλύτερα ελληνικά από τον μέσο Έλληνα κατά την γνώμη μου. Αξίζει να αφιερώσετε 6 λεπτά για να το δείτε.

 
Έχω πάθει πλάκα όχι με αυτά που λέει αλλά με την ικανότητα του να μιλάει ελληνικά. Μιλάει καλύτερα ελληνικά από τον μέσο Έλληνα κατά την γνώμη μου. Αξίζει να αφιερώσετε 6 λεπτά για να το δείτε.

Καλησπέρα, είναι πολύ καλός και σωστός.shake hands.. Έχω δει και στο παρελθόν βίντεο του στο YouTube. .shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top