Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φτωχοποίηση της κοινωνίας σημαίνει αύξηση τέτοιων φαινομένων. Τα "καλύτερα" θα έρθουν από το φθινόπωρο! Πλέον πίεση δέχονται σχεδόν όλα τα ελληνικά νοικοκυριά και το λίπος θα τελειώσει!
Άλλο η μοιρασιά της πίτας από ναρκωτικά, προστασία,πορνεία και άλλο η τιμή στα κολοκυθάκια και το λίπος των νοικοκυριών.
 
Όλα συνδέονται Αλέξανδρε. Υπάρχει σχετική ανάλυση περί αυτού.
Αν έχεις ανάλυση που συνδέει τα συμβόλαια θανάτου και τα μπιστολιδια μεταξύ των τσιλιαδορων τους με την οικονομική ύφεση θα ήθελα να την δω.
 
Όλα μαζεύονται αν υπήρχαν οι κατάλληλες ποινές και αν δε εξαγοράζονται αρκετοί.Το μεγαλύτερο χρονικό όριο που μπορείς να κάτσεις μέσα ότι και αν κάνεις στην χώρα μας είναι 25 χρόνια, επομένως τι συζητάμε ,και αν έχεις πολλά λεφτά θα βγεις πολύ γρηγορότερα ότι και αν έχεις κάνει .Έπρεπε να υπάρχει ποινή που να μη βγαίνεις ποτέ χωρίς δικαίωμα να αλλάξει αυτό και μετά θα σου έλεγα πως θα άλλαζε το πράγμα .Θα σας αναφέρω πως πως πέτυχε τη αποδυνάμωση της μαφίας η Ιταλία πριν χρόνια που είναι καταγεγραμμένο όποιον συλαμβαναν μεγαλοκακοποιο αυτοκτονούσε προσπαθώντας να φύγει από το κτήριο (τον πετούσαν από τον 8 ) μόλις το έκαναν σε 4/5 δώθηκε το μύνημα ότι όποιος συλληφθεί όσα λεφτά και να χει δεν θα προλάβει να τον δει ούτε ο δικηγόρος θα αυτοκτονήσει και έτσι καταλαβαίνεις ότι δε γίνεται θα συλληφθείς κάποια στιγμή και δε θα σε σώσουν όσα λεφτά και αν έχεις και τότε θα δούμε πόσο μεγάλα τα χεις θα συνεχίσεις η θα αποτραβηχτείς αρχίζοντας να κακαρίζεις σα κότα .Έτσι έπρεπε και εδώ ας μην έχει πέταμα από το παράθυρο γιατί γεννησαμε τη δημοκρατία αλλά τουλάχιστον ας έχει ποινές γιγάντιες και μη εξαγοράσιμες η γιγάντιες και με κατάσχεση της περιουσίας σου και θα σου πω μετά πόσο μάγκες είναι όλοι.
 
Μέχρι να ασπρίσουν.
Το κακό είναι ότι όλοι τους ανέχονται .... Πριν χρόνια Datsun ημιδιαλυμένο φορτωμένο με πιτσιρίκια στην καρότσα περνά μπροστά από μπλόκο της τροχαίας και οι αθεόφοβοι σταματάνε εμένα από πίσω και μου ζητάνε δίπλωμα και άδεια.
 
Αν έχεις ανάλυση που συνδέει τα συμβόλαια θανάτου και τα μπιστολιδια μεταξύ των τσιλιαδορων τους με την οικονομική ύφεση θα ήθελα να την δω.
Ολα συνδεονται οταν η αποικιοκρατια συγνωμη, το ''κρατος'' ειναι ενα απεραντο μπουρδελο....
 
Το κακό είναι ότι όλοι τους ανέχονται .... Πριν χρόνια Datsun ημιδιαλυμένο φορτωμένο με πιτσιρίκια στην καρότσα περνά μπροστά από μπλόκο της τροχαίας και οι αθεόφοβοι σταματάνε εμένα από πίσω και μου ζητάνε δίπλωμα και άδεια.
Συνέχεια γίνεται αυτό
Επειδή με τα Ρομά δεν βγάζουν άκρη την αρπάζουν οι υπόλοιποι και όλα καλά
 
Συνέχεια γίνεται αυτό
Επειδή με τα Ρομά δεν βγάζουν άκρη την αρπάζουν οι υπόλοιποι και όλα καλά
Γιώργο η γνώμη μου, η πολιτεία έχει μια ενοχική, ενοχικότατη στάση απέναντι στους Ρομά, ξέρει αυτή γιατί.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top