Σέττερ κουτάβια

Status
Not open for further replies.
Διατίθενται κουτάβια Σεττερ 2 μηνών .Μου εχουν μείνει 3 αρσενικά κ ένα θηλυκό.Οι γονείς κυνηγούν μόνο μπεκατσα μιας κ αυτό είναι το θήραμα που κυνηγάω μόνο.Οποιος συνάδελφος επιθυμεί ας μου στείλει π.μ.Θα προσπαθήσω να ανεβάσω κ φωτογραφίες.
 
φιλε λαμπρο καταρχας να βρουνε εναν καλο κυνηγο να τα γουσταρηηηη,,εχης καπιω καλο petigri απο τα σκυλακια;; ασε τα χαρτιαααα γιατι συνηθως δεν κυνηγανε αυτα ;)δηλ κυνηγιτικη γωνης κτλλλ:)
Ευχαριστώ για την απάντηση.Ο λόγος που τα δίνω τόσο είναι γιατί δεν έχω χαρτιά.....άσε που πιστεύω όπως κ εσύ τα χαρτιά δεν κυνηγάνε.Τα σκυλιά μου τα έχω αγοράσει κ εγώ από δύο διαφορετικούς συναδέλφους λεγοντας μου οτι ειναι απο ιταλικά αίματα η σκυλα κ το αρσενικο απογονος Έλληνα εκτροφέα....κ τα έχω εκπαίδευση από κουταβάκια μόνος μου,με πάρα μα πάρα πολύ κόπο.....
 
Ευχαριστώ για την απάντηση.Ο λόγος που τα δίνω τόσο είναι γιατί δεν έχω χαρτιά.....άσε που πιστεύω όπως κ εσύ τα χαρτιά δεν κυνηγάνε.Τα σκυλιά μου τα έχω αγοράσει κ εγώ από δύο διαφορετικούς συναδέλφους λεγοντας μου οτι ειναι απο ιταλικά αίματα η σκυλα κ το αρσενικο απογονος Έλληνα εκτροφέα....κ τα έχω εκπαίδευση από κουταβάκια μόνος μου,με πάρα μα πάρα πολύ κόπο.....
καλοπουληταααα φιλεμουυυυ,,,,απλα εαν ειχανε και λοιγα στοιχια μεσα τουςςςς απο που πρωερχωνται κτλ θα μπωρουσανε να τα παρουνε ο καθενασμας κυνηγοςςς ;) οχι τιποτε αλο φιλεμμαςςς ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top