Σκοπευτήριο Σπάρτης

εγώ το έχω 5,5 μήνες κομμένο , να πω την αλήθεια πήρα κάτι κιλάκια αλλά λόγω σωματικής διάπλασης ( κάτι από γορίλα ένα πράμα 110 κιλά και 1,92 μ. ) δεν φαίνονται τοοοοοοοοσο πολύ.
και σαν να "κουμπώνει" και καλλίτερα το κοντάκι μου φαίνεται .............χεχχεχε
 
έλα για να μαζευόμαστε οι πελοποννήσιοι , γιατί έρχονται λέει κάτι παιδάκια από την Αθήνα να πάρουν τα κύπελλα ....;););)
Ενώ όταν τα σαρώνουν κάποιοι Πελοποννήσιοι στο Σχιστό και στον Ασπρόπυργο είναι καλά... .my man.
 
ρε τι θέματα , δεν ακούς ??
έρχονται σου λέω ..............
άσε τις υπεκφυγές κε Λίπτον και τσακίσου .yel. .yel. .yel. .yel.
Ε ρε φίλε δεν βλέπω να τα καταφέρνω... Κρίμα, να δω κ κανένα παλιό φίλο... Είχε ανακοινωθεί αυτός ο αγώνας η προέκυψε τελευταία στιγμή?
Εκτός κ αν τελευταία στιγμή αλλάξει κάτι κ σκάσω σαν έκπληξη αύριο με το γόνατο δεμένο γιατί με έχει πεθάνει κ φωνάζω στο τέλος σαν το Ντάφυ .yelling.
 
Ε ρε φίλε δεν βλέπω να τα καταφέρνω... Κρίμα, να δω κ κανένα παλιό φίλο... Είχε ανακοινωθεί αυτός ο αγώνας η προέκυψε τελευταία στιγμή?
Εκτός κ αν τελευταία στιγμή αλλάξει κάτι κ σκάσω σαν έκπληξη αύριο με το γόνατο δεμένο γιατί με έχει πεθάνει κ φωνάζω στο τέλος σαν το Ντάφυ .yelling.
Λιπτον κανόνισε να σε βγάλω Νταφυ
 
Back
Top