Σκοπευτήριο Σπάρτης

Ωραία περάσαμε χθές και χάρηκα που είδα κ τον dimbenelli.

Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες και σε εσενα προσωπικά και στο Δημήτρη Ν. για τις επιτυχίες σας....
Επίσης ενα μεγαλο μπράβο και στα πατριωτάκια μου, τον Περικλή Γιανν. και τον Ηλία Σκ. με τον 2ο να εχει μπει δυνατά στα τερέν.......shake hands.
 
Πολύ ομαλά κύλησε ο αγώνας στην Σπάρτη και απροβλημάτιστα ! Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετεχοντες!

Χάρηκα πολύ που γνωρισα τον Ηλία και τον Κώστα! Εις το επανιδείν παιδιά!
Να'σαι καλα Γεράσιμε, χαρικά κι εγώ που τα είπαμε εστω κ για λίγο....
Ελπίζω να τα ξανα πούμε παλι απο κοντά!! :)
 
Last edited:
Πολύ ομαλά κύλησε ο αγώνας στην Σπάρτη και απροβλημάτιστα ! Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετεχοντες!

Χάρηκα πολύ που γνωρισα τον Ηλία και τον Κώστα! Εις το επανιδείν παιδιά!
Και εγώ φίλε μου χαρηκα που σε γνώρισα! Πολύ ωραίος αγώνας! Αν δεν είχα και το πρόβλημα να μου σκαλωνει το όπλο στο γιλέκο θα το ευχαριστιομουν καλύτερα!
 
Πολύ ομαλά κύλησε ο αγώνας στην Σπάρτη και απροβλημάτιστα ! Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετεχοντες!

Χάρηκα πολύ που γνωρισα τον Ηλία και τον Κώστα! Εις το επανιδείν παιδιά!
Τελευταία πούλα πέταξα το γιλέκο και φορεσα ενός φίλου και έκανα 24! Οκ όμως δεν πειράζει ! Δεν είχα παίξει καθόλου το καινούργιο κοντακι ,στον αγώνα το δοκίμασα πρώτη φορά καοαα μου έβγαλε στην πιεση όσα πρέπει να διορθώσω ! Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα σου φίλε μου ,έπαιξες πολύ ωραία
 
Τελευταία πούλα πέταξα το γιλέκο και φορεσα ενός φίλου και έκανα 24! Οκ όμως δεν πειράζει ! Δεν είχα παίξει καθόλου το καινούργιο κοντακι ,στον αγώνα το δοκίμασα πρώτη φορά καοαα μου έβγαλε στην πιεση όσα πρέπει να διορθώσω ! Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα σου φίλε μου ,έπαιξες πολύ ωραία
Πολύ σωστά! Τα λάθη μας τα βλέπουμε μόνο στους αγώνες.. Στην προπόνηση δεν δίνουμε την απαιτούμενη προσοχή γιατι δεν είμαστε σφιγμένοι, αν και θα έπρεπε.. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
 
Back
Top