Ροζέτα κοντακιού

Καλημέρα αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος φίλος έχω χάσει την μεταλλικη ροζέτα από το κοντάκι της remington g3 και επειδή φαίνεται άσχημο θέλω να βάλω κάτι αλλο ( να προσαρμόσω) ξέρετε που μπορώ να βρω ροζετες γιατί ο αντιπρόσωπος δεν έχει η καποια πατέντα.ευχαριστω πολυ
 
Καλημέρα αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος φίλος έχω χάσει την μεταλλικη ροζέτα από το κοντάκι της remington g3 και επειδή φαίνεται άσχημο θέλω να βάλω κάτι αλλο ( να προσαρμόσω) ξέρετε που μπορώ να βρω ροζετες γιατί ο αντιπρόσωπος δεν έχει η καποια πατέντα.ευχαριστω πολυ
Το ιδιο επαθα κι εγω Κωστα στη g3 αλλα το εχω αφησει ετσι
 
LvPXLpt.jpg
 
Τι βλέπω ;;; Κοντάκι από 2 κομμάτια κολλημένα μεταξύ τους κατά μήκος ???? Είναι αποδεκτή αυτή η μέθοδος κατασκευής ;;; Δεν το έχω ξαναδεί σε κοντάκι. Πάντως το είχα σκεφτεί μερικές φορές ... Σαν πιο εύκολο, αν δεν βρίσκεις τάκο αρκετού πάχους, και αν δεν έχεις τα κατάλληλα εργαλεία για να ανοίξεις την τρύπα της τζαβέτας ...
think
 
Ειναι αυτο στο 3ο λινκ που μου εστειλες αλλα δεν το εχει στοκ, τα δυο πρωτα λινκ ειναι αυτος στον Καναδα αλλα στελνει μονο Καναδα. Το αλλο το μαυρο στο τελευταιο λινκ δεν ξερω αν θα ταιριαζει γιατι αυτο που εχει το οπλο κουμπωνει σε δυο τρυπουλες που εχει το κοντακι
 
Back
Top