Πώληση παλαιών όπλων από το Στρατό

Η πορεία προς την Ευρώπη δεν υπήρξε ποτέ, γρόθοι είμασταν και γρόθοι παραμείναμε, απλά αποκτήσαμε και κάλλο στον εγκέφαλο......big smile.

Αύριο ξεκινάει και το Shot Show στο Λας Βέγκας...... FYI ;)

Η πορεια προς την Ευρωπη δεν εγινε ποτε, γιατι ουτε οι πολιτικοι μας ηθελαν γιατι θα εχαναν το πελατολογιο, αλλα ουτε και πολλοι απο μας (οι πελατες) για δεν ειμαστε πραγματικα ετοιμοι να ζησουμε σε ενα κρατος με κανονες. Δυστυχως ομως για τους πρωτους, και λιγοτερο δυστυχως για τους δευτερους, ειναι αναποφευκτο καποια στιγμη να γινει. Και ας σκουζουν οσο θελουν καποιοι πολικικοι περι ξενων δακτυλων, κυριως γιατι δεν τους επιτρεπουν πια να αλωνιζουν οπως παλιοτερα
 
Η πορεια προς την Ευρωπη δεν εγινε ποτε, γιατι ουτε οι πολιτικοι μας ηθελαν γιατι θα εχαναν το πελατολογιο
Συμφωνούμε, είναι θέμα άρχουσας τάξης.
αλλα ουτε και πολλοι απο μας (οι πελατες) για δεν ειμαστε πραγματικα ετοιμοι να ζησουμε σε ενα κρατος με κανονες.
Εδώ θα διαφωνήσω, όλοι οι Έλληνες που ζουν στο εξωτερικό ακολουθούν τους κανόνες, και αυτό γιατί τους σέβονται γι αυτό που πρεσβεύουν και προσφέρουν. Δεν τους ακολουθούν γιατι τους φοβούνται. Άρα είναι θέμα περιβάλλοντος και αισθήματος δικαίου, όπου και να βάλεις έναν άνθρωπο , θα γίνει λίγο πολύ όπως κελεύσει το περιβάλλον στο οποίο ζεί.
Δυστυχως ομως για τους πρωτους, και λιγοτερο δυστυχως για τους δευτερους, ειναι αναποφευκτο καποια στιγμη να γινει. Και ας σκουζουν οσο θελουν καποιοι πολικικοι περι ξενων δακτυλων, κυριως γιατι δεν τους επιτρεπουν πια να αλωνιζουν οπως παλιοτερα
Ναι θα γίνει, δεν είμαι σίγουρος για το κόστος όμως, μπορεί να είναι και το τέλος της κρατικής-εθνικής οντότητας αυτό. Είναι ένας απο τους τρόπους για να ξεριζώσεις τους κομματικούς μηχανισμούς, απλά θα έρθει καινούργιος μεγαλύτερος, ο οποίος δυστυχώς θα στελεχωθεί απο τα ίδια άτομα, μιάς που ο ξένος δάκτυλος θα έχει εισχωρήσει βαθιά εις τα οπίσθιά των :).
 
καλησπερα...μια ερωτηση σχετικα με το θεμα....εχω ενα κειμηλιο πολεμικο τυφεκιο και θα ηθελα να το πουλησω....που μπορω να αναφερθω..?οποιος γνωριζει θα το εκτιμουσα να μου εστελνε πμ μιας και ισως δεν ειναι το σωστο τοπικ εδω...ευχαριστω...
 
καλησπερα...μια ερωτηση σχετικα με το θεμα....εχω ενα κειμηλιο πολεμικο τυφεκιο και θα ηθελα να το πουλησω....που μπορω να αναφερθω..?οποιος γνωριζει θα το εκτιμουσα να μου εστελνε πμ μιας και ισως δεν ειναι το σωστο τοπικ εδω...ευχαριστω...

Καλημέρα, ενδιαφέρουσα η κατηγορία όπλων που αναφέρεις
Πέρνα και από το
http://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-220
να μας πεις για σένα και τη σχέση σου με όπλα-αντίκες ...αν επίσης κυνηγάς, να μας πεις τις προτιμήσεις σου.
 
Με το μερακκι που χει μπορει να χει κ τον free willy οχι μονο willy αρκει να χει τροχους .sarcastic.
Οι αντρες παντα εχουμε αδυναμια σε καποια "παιχνιδια"" οσο κ αν μεγαλωσουμε
Ο Βασιλης οπως τον εκοψα του αρεσουν οι τροχοι drive car.sarcastic..bike
 
όσον αφορά στα τροχοφόρα, εκποιήσεις πάντα γίνονταν και εξακολουθούν να γίνονται.......δηλώνω λάτρης και περιστασιακός χρήστης..:D

JeepM151a1_e1.jpg

MuBeta240G_zpswblstpmv.jpg
Ρε κάτι μου θυμίζει .......sarcastic.
 
Back
Top