Πωλουνται μαχαιρια κουζινας...

Status
Not open for further replies.
Πωλουνται 170 μαχαιρια κουζινας με ανοξειδωτη λαμα, μηκους 27cm, μηκους λαμας 15cm , και πλατος λαμας 3cm
Τα μαχαιρια, ειναι απο το μαγαζι του πατερα μου, που ο οποίος εχει συνταξιοδοτηθει εδω και πολλα χρονια...
Τιμη, κατοπιν συνεννοησεως, και καλυτερα, οποιος ενδιαφερεται, να τα δει πρώτα..
https://postimg.cc/jDzS5GS6
 
Last edited by a moderator:
Nα σου πω ότι δεν ξέρω... :)
Λογικά εάν τα πάρει κάποιος θα ειναι κάποιος που έχει μαγαζί και πουλάει και μαχαίρια..
Επειδή τα μαχαίρια είναι 25 ετιας, από τον πατέρα μου που έχει συνταξιοδοτηθεί, είναι μέσα σε μια κούτα...
Αυτές τις ημέρες τα έβγαλα από την κούτα να τα καθαρίσω...
Απλά λογικό είναι, ίσως τα μισά από αυτά, να έχουν 1-2 πολύ- πολύ μικρά στίγματα σκουριάς διαμέτρου 1,5 mm στην (ανοξείδωτη) λάμα τους...
Γι αυτό δεν έβαλα τιμη....Και έγραψα να τα δει κάποιος που ενδιαφέρεται....Φυσικά η τιμη αυτών με τα στιγματα θα ειναι στο μισό αυτών που είναι ενταξει:)
Τώρα τι τιμή να ορίσω? Ενδεικτικά ( Όπως είπα εάν κάποιος ενδιαφέρεται πρέπει να τα δει) θα πω ότι τα μαχαίρια ( δεν ξέρω ακόμα τον αριθμό) που είναι εντάξει, στα 2 ευρώ το μαχαίρι...τα άλλα στο 1 ευρώ...
 
Last edited:
Όπως είπα μερικά έχουν κάποια στίγματα σκουριάς... άλλα όπως είπα μικρά 1.5 mm, και άλλα λίγο μεγαλύτερα...
Ίσως εάν τα τριψω βγούνε..δεν ασχολήθηκα..και ακόμα δεν βρήκα χρόνο να τα καθαρίσω και να τα ταξινομησω στα καθαρά και μη.
Και μια ακόμα φωτό με ένα στίγμα...
 

Attachments

  • IMG_20191012_121448.jpg
    IMG_20191012_121448.jpg
    169,9 KB · Προβολές: 75
Επειδή νομίζω τέτοια ποσότητα δεν μπορεί να πωληθεί εύκολα, μπορώ να σπάσω την ποσοτητα σε τεμαχια...
Τα 3 τεμ στην τιμή των 10 ευρω, τα 6 τεμ στα 17 Ευρώ, τα 10 τεμ. στα 27 ευρώ...
Εννοείται ότι θα δώσω αυτά που είναι σε κατάσταση καινουργιου...
Υπάρχει η δυνατότητα και για παραπάνω τεμάχια..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top