Πωλειται ata arms sp nickel

Status
Not open for further replies.
Ποιό όπλο θα πάρεις @Stelios montefeltro ?
Όταν έρθει η ώρα θα μπούνε φωτο στο κατάλληλο team.

Ωστόσο όποιος θέλει ας μαντέψει....εταιρία να δούμε ποιος θα πέσει μέσα.
Κάποιοι που παρακολουθούν τα λεγόμενα μου ίσως το βρουν.
 
Όταν έρθει η ώρα θα μπούνε φωτο στο κατάλληλο team.

Ωστόσο όποιος θέλει ας μαντέψει....εταιρία να δούμε ποιος θα πέσει μέσα.
Κάποιοι που παρακολουθούν τα λεγόμενα μου ίσως το βρουν.
Για μπενέλι η Μπερέτα σε βλέπω.
 
Για μπενέλι η Μπερέτα σε βλέπω.
Καλή προσπάθεια αλλά ποτέ δεν παίρνω δεύτερη φορά ίδια μάρκα σε όπλο αμάξι και μηχανή.

Και μπερετα είχα και μπενελι είχα.

Όσο κι αν ήμουν ευχαριστημένος θα δοκιμάσω και άλλες εταιρίες.
 
Καλή προσπάθεια αλλά ποτέ δεν παίρνω δεύτερη φορά ίδια μάρκα σε όπλο αμάξι και μηχανή.

Και μπερετα είχα και μπενελι είχα.

Όσο κι αν ήμουν ευχαριστημένος θα δοκιμάσω και άλλες εταιρίες.
Ωραία μικρός είσαι ακόμη 30χ2χρονια μέσω όρο προλαβαίνεις,ίσως χρειαστεί να μειώσεις λίγο το χρονικό διάστημα για να ολοκληρώσεις.Εγω πάντως έχω πάρει όλες τις γνωστές από κάνα δυο φορές(για οπλα μιλάω)
 
Ωραία μικρός είσαι ακόμη 30χ2χρονια μέσω όρο προλαβαίνεις,ίσως χρειαστεί να μειώσεις λίγο το χρονικό διάστημα για να ολοκληρώσεις.Εγω πάντως έχω πάρει όλες τις γνωστές από κάνα δυο φορές(για οπλα μιλάω)
Εγώ παίρνω και άγνωστες όπως ατα.
Και πάλι ευχαριστημένος.

Αγοράζω ότι μου κάνει κλικ.
Και όχι επειδή είμαι φανατικός υποστηρικτής κάποιας εταιρίας.

Το ίδιο θα κάνω και με την καινούργια μου αγορά.

Θα πάρω κάτι που δίνει περισοτερα από όσα άφηνει η τιμή του να εννοηθεί.

Ψωνίζω με βάση την ποιότητα σε σχέση με την τιμή.

Το ίδιο θα κάνω και τώρα.
 
Όταν έρθει η ώρα θα μπούνε φωτο στο κατάλληλο team.

Ωστόσο όποιος θέλει ας μαντέψει....εταιρία να δούμε ποιος θα πέσει μέσα.
Κάποιοι που παρακολουθούν τα λεγόμενα μου ίσως το βρουν.
Να το πάρει το ποτάμι .Θα σου λεγα να δοκιμάσεις ένα φαμπαρμ πόζε .
 
Εγώ παίρνω και άγνωστες όπως ατα.
Και πάλι ευχαριστημένος.

Αγοράζω ότι μου κάνει κλικ.
Και όχι επειδή είμαι φανατικός υποστηρικτής κάποιας εταιρίας.

Το ίδιο θα κάνω και με την καινούργια μου αγορά.

Θα πάρω κάτι που δίνει περισοτερα από όσα άφηνει η τιμή του να εννοηθεί.

Ψωνίζω με βάση την ποιότητα σε σχέση με την τιμή.

Το ίδιο θα κάνω και τώρα.
Τα ποιό κοινά μικρόβια των κυνηγών είναι η τσοκιτιδα και η οπλιτιδα. Όταν ζούσε Ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου και με έβλεπε όταν πήγαινα στο χωριό κάθε ένα με δύο χρόνια με άλλο οπλο μού έλεγε (όποιος γάιδαρο πουλάει και γάιδαρο αγοράζει ειναι γάιδαρος).Συμπέρασμα από τα δεκάδες οπλα που έχουν περάσει από τα χέρια μου είναι ένα ,θυμάμαι συναρπαστικά κυνήγια με πλούσια θηράματα και υπέροχες δύσκολες ντουφεκιες,ελα μου ντε που δεν θυμάμαι με τι οπλα τις έχω πραγματοποιήσει
 
Τα ποιό κοινά μικρόβια των κυνηγών είναι η τσοκιτιδα και η οπλιτιδα. Όταν ζούσε Ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου και με έβλεπε όταν πήγαινα στο χωριό κάθε ένα με δύο χρόνια με άλλο οπλο μού έλεγε (όποιος γάιδαρο πουλάει και γάιδαρο αγοράζει ειναι γάιδαρος).Συμπέρασμα από τα δεκάδες οπλα που έχουν περάσει από τα χέρια μου είναι ένα ,θυμάμαι συναρπαστικά κυνήγια με πλούσια θηράματα και υπέροχες δύσκολες ντουφεκιες,ελα μου ντε που δεν θυμάμαι με τι οπλα τις έχω πραγματοποιήσει
Οπλιτιδα είχα έχω και θα έχω.
Λεφτά δεν έχω.

Τσοκιτιδα και φυσιγγιτιδα δεν θα πάθω ποτέ.
Έχω κάνει το εμβόλιο.

Ο πατέρας σου είχε δίκιο.
Βασικά ο ψυχίατρος που χρειάζεται να δώσει έγκριση για το καινούργιο όπλο θα έπρεπε να την δίνει μόνο αν ειχε ο υποψήφιος αγοραστης μια καλή δικαιολογία.

Εμένα έπρεπε να με κόψει.
 
Οπλιτιδα είχα έχω και θα έχω.
Λεφτά δεν έχω.

Τσοκιτιδα και φυσιγγιτιδα δεν θα πάθω ποτέ.
Έχω κάνει το εμβόλιο.

Ο πατέρας σου είχε δίκιο.
Βασικά ο ψυχίατρος που χρειάζεται να δώσει έγκριση για το καινούργιο όπλο θα έπρεπε να την δίνει μόνο αν ειχε ο υποψήφιος αγοραστης μια καλή δικαιολογία.

Εμένα έπρεπε να με κόψει.
Λόγω της δουλειάς μου έχω επισκεφθεί πολλάκις τα δημόσια ψυχιατρικά νοσοκομεία,σε πληροφορω τις περισσότερες αλήθειες τις άκουσα εκεί, (μπορεί κάποιος πχ να κόψει ένα λουλούδι από το δρόμο και να σου κάνει πλήρη και εμπεριστατωμενη ανάλυση του φυτού και της ζωής). Οπότε φιλαράκι άλλοι είναι για δέσιμο και άλλοι είναι οι δεμένοι,εξερουνται τα βαριά ψυχικά νοσήματα τύπου (Σεχιδη).
 
Λόγω της δουλειάς μου έχω επισκεφθεί πολλάκις τα δημόσια ψυχιατρικά νοσοκομεία,σε πληροφορω τις περισσότερες αλήθειες τις άκουσα εκεί, (μπορεί κάποιος πχ να κόψει ένα λουλούδι από το δρόμο και να σου κάνει πλήρη και εμπεριστατωμενη ανάλυση του φυτού και της ζωής). Οπότε φιλαράκι άλλοι είναι για δέσιμο και άλλοι είναι οι δεμένοι,εξερουνται τα βαριά ψυχικά νοσήματα τύπου (Σεχιδη).
Το θέμα με τους ανθρώπους εκεί είναι ότι θα ακούσεις μια μεγάλη αλήθεια αλλά πολλές και μεγάλες πλάνες.

Ο λόγος που μπαίνουν εκεί είναι ο δεύτερος.

Για δέσιμο είμαι εγώ.
Που ενώ έχω ένα όπλο που ειμαι Ευχαριστημένος και ενώ τα οικονομικά μου δεν είναι καλά κάνω ταρζανιες.

Και λεφτά θα δώσω...Και δεν ξέρω αν το άλλο όπλο θα βγει καλό....Και θα δώσω το όπλο που είναι οκ ως τώρα.

Ούτε καν δέσιμο.
Ευθανασία χρειάζομαι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top