Πωλείται super pοse betincoli

Status
Not open for further replies.
Καλοπούλητο φίλε, το άλλο αυτό που έλεγες τότε από οικογενειακό φίλο που σου άρεσε;
Αν λες για το 20 αρακι άλλαξα άποψη .Έχει μια καινούρια becacia benelli φίλος που έχει ρίξει 8 φυσίγγια και αυτά για δοκιμή και δε του αρέσει μου λέει με βλέπω αν το αποφασίσει να την παίρνω έχει και το τσοκ το ραβδωτό διασποράς μαζί της μπενελι
 
Αν λες για το 20 αρακι άλλαξα άποψη .Έχει μια καινούρια becacia benelli φίλος που έχει ρίξει 8 φυσίγγια και αυτά για δοκιμή και δε του αρέσει μου λέει με βλέπω αν το αποφασίσει να την παίρνω έχει και το τσοκ το ραβδωτό διασποράς μαζί της μπενελι
Με το καλό!
 
Είχα μτη πρώτη μπεκάτσα με τον πατέρα μου αυτός την είχε πάρει αλλά ίδιο σωματότυπο τα είχαμε όλα κοινά και ήταν το μοναδικό όπλο που είχαμε από κοινού μετανιώσει που πουλήσαμε . Εννοείται πειραγμενη με αλλαγμένη υπερυψωμενη ρίγα Σπόρτινγκ επάνω τα τσοκ από την μια ςς πολύ ωραίο ντουφέκι έριχνες με ένα χέρι .
 
Το όπλο μέχρι τέλη Ιουλίου από σήμερα δίνεται σε νέα τιμή 350€ .Εάν δε φύγει θα παραμείνει και θα πετσοκοψει τα ορτύκια εφόσον εμφανιστούν.
Καλοπουλητο και ευχομαι η επιλογη σου να σε ικανοποιησει οπως επιθυμεις.
 
Το όπλο μέχρι τέλη Ιουλίου από σήμερα δίνεται σε νέα τιμή 350€ .Εάν δε φύγει θα παραμείνει και θα πετσοκοψει τα ορτύκια εφόσον εμφανιστούν.
Δεν αξίζει να το δώσεις αυτό το τουφεκι, κράτα το.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top