Πωλείται KICKS BERETTA OPTIMA HP SMOKE 12G - Full

Συζήτηση στο φόρουμ 'Διεκπεραιωμένες Αγγελίες' που ξεκίνησε από το μέλος vangelisf, στις 4 Φεβρουαρίου 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vangelisf

vangelisf

Περιοχή:
    Αθήνα
    Όνομα:
    Βαγγέλης
    Πωλείται 70 € με έξοδα αποστολής του παραλήπτη.
    Είναι ελάχιστα χρησιμοποιημένο αγορασμένο πριν ένα μήνα.

2. BENELLI M2 SP

BENELLI M2 SP

Όνομα:
    THEO
    Βαγγέλη καλησπέρα , το τσοκ υπαρχη , ενδιαφέρετε φίλος , σορυ κιόλας , δεν το πάει καλά για αυτό το δινεις ?

3. vangelisf

vangelisf

Περιοχή:
    Αθήνα
    Όνομα:
    Βαγγέλης
    Καλησπερα φιλε μου,
    Το τσοκ υπαρχει κ ειναι διαθεσιμο.. μια χαρα παει .. εγω δεν το χω με τοσο μακρυνες τουφεκιες.

4. BENELLI M2 SP

BENELLI M2 SP

Όνομα:
    THEO
    Kκαλησπερα Βαγγέλη , για να μην γεινει κάποιο λάθος είναι το smok της kicks φρένου , με τις οπες ,το ρωτάω γιατί δεν εχεις φωτογραφία , και θέλω να σε ρωτήσω αν το στέλνεις αντικαταβολή ?

vangelisf likes this.
  5. vangelisf

vangelisf

Περιοχή:
    Αθήνα
    Όνομα:
    Βαγγέλης
    Σου βάζω το Link να το δείς .. αυτό είναι .. !! θα βγάλω και φωτό απο το δικό μου για να εισαι απόλυτα σίγουρος ..
    Δεν έχω θέμα με την αντικαταβολή αρκεί να είναι με Γενική ταχυδρομική που έχει ήδη τα στοιχεία μου..

https://www.ehunter.gr/product/kicks-beretta-optima-hp-smoke-12g/

6. BENELLI M2 SP

BENELLI M2 SP

Όνομα:
    THEO
    Οκ βαγγελη αν μπωρεις ανεβασε μια φωτο το δικο σου . Και εμενα με βολευει η Γενικη ταχυδρομικη . Απλα εινα για φιλο και δεν θελω να εκτεθω χωρις να θελω να παρεξηγηθω απο εσενα . Τι κυνιγια εκανες με αυτο ? Και τι νουμερα το δουλευες ?

vangelisf and outlander like this.
  7. vangelisf

vangelisf

Περιοχή:
    Αθήνα
    Όνομα:
    Βαγγέλης
    Καλημέρα φίλε μου.. για να σε βοηθήσω θα σου πω ότι το τσοκ είναι κλειστό και για πολλά μέτρα.
    Ο κατασκευαστής το δίνει για 65-68 yards (59,5 m - 62 m).
    Πάμε τώρα στο τι έκανα εγω..
    Έκανα 6 δοκιμές με φυσίγγια 6αρια (36γρ) για να διαπιστώσω πόσο κλειστό είναι και εαν εμένα μου ταιριάζει και τελικά τι θα ήθελα εγω.
    Έριξα και τα 6 σε μια απόσταση (50 μέτρα) που προσωπικά δεν τουφεκάω για να δω τι ακριβώς θα παρω ως αποτέλεσμα.
    Το αποτέλεσμα αναμενόμενο και φυσιολογικό για την ποιότητα του τσόκ όχι όμως και για τα δικά μου σκοπευτικά χαρίσματα.
    Καταλαβαίνεις ότι η λογική λέει ότι δεν πας για φάσσα να κυνηγήσεις με ένα τσοκ που δεν ξέρεις πως δουλεύει γιατί και τα θηράματα είναι σπάνια αλλά δεν παίζεις και με την ψυχολογία σου.
    Σου βάζω και τις φωτό απο το δικό μου τσοκ για να το δείς όπως επίσης και τον πίνακα με τις αποστάσεις του κατασκευαστή.
    Ελπίζω να σε βοήθησα.

Last edited by a moderator: 13 Φεβρουαρίου 2019 at 11:08
  8. BENELLI M2 SP

BENELLI M2 SP

Όνομα:
    THEO
    Βαγγέλη σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση και την εξήγηση του τσοκ . Εαν θέλεις στείλε το τηλ σου , να πούμε για την αποστολη .

Aristos and vangelisf like this.
  9. vangelisf

vangelisf

Περιοχή:
    Αθήνα
    Όνομα:
    Βαγγέλης
    Καλημέρα,
    Σου έστειλα το τηλ σε προσωπικό μήνυμα.
    Καλή συνέχεια.

10. vangelisf

vangelisf

Περιοχή:
    Αθήνα
    Όνομα:
    Βαγγέλης
    Καλημέρα σας,
    Παρακαλώ τη Διαχείριση να κλειδώσει την αγγελία.
    Καλόριχτο Θοδωρή (για το φίλο σου) και πάντα επιτυχίες.
    Ευχαριστώ τη Διαχείριση για τη φιλοξενία.
    Με εκτίμηση,
    Βαγγέλης Φ.

Thread Status:
Not open for further replies.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Νέες Δημοσιεύσεις