Πωλείται ζευγάρι άρβυλα Diotto Beccaccia Νο 45

Status
Not open for further replies.
Πωλουντε τα αρβυλακια του τιτλου αγορασμενα τον Ιανουαριο και φορεμενα 4 φορες χωρις να τα εχω ταλαιπωρησει καθολου..τα δινω επειδη απεκτησα θεμα στο γονατο και θελω κατι πολυ πιο ελαφρυ..η τιμη τους ειναι στα 180€ και τα εξοδα αποστολης δικα μου!20200512_210602.jpg
20200512_210609.jpg
20200512_210617.jpg
 
Πωλουντε τα αρβυλακια του τιτλου αγορασμενα τον Ιανουαριο και φορεμενα 4 φορες χωρις να τα εχω ταλαιπωρησει καθολου..τα δινω επειδη απεκτησα θεμα στο γονατο και θελω κατι πολυ πιο ελαφρυ..η τιμη τους ειναι στα 180€ και τα εξοδα αποστολης δικα μου!View attachment 13043
View attachment 13044
View attachment 13045
Ωραία μποτάκια Μίλτο.
Καλοπούλητα.
 
Πολυ καλα μιλτο ευχομε να περασει το γονα
Φιλε τα μποτακια ειναι αρμα μαχης..δεν καταλαβαινουν τιποτα..πατας πετρα και ειναι σαν να πατας σε μαξιλαρι..το γονατο δυσκολα να περασει ειναι μαζεμενη ορθοστασια στη δουλεια και πολυ ζορισμα στα ποδια με αποκορυφωμα φετος στις ελιες και μου ειπε γιατρος οσο μπορεις ελαφρυνε βαρος απο τα ποδια για να μην προκαλεσω χειροτερο θεμα
 
Φιλε τα μποτακια ειναι αρμα μαχης..δεν καταλαβαινουν τιποτα..πατας πετρα και ειναι σαν να πατας σε μαξιλαρι..το γονατο δυσκολα να περασει ειναι μαζεμενη ορθοστασια στη δουλεια και πολυ ζορισμα στα ποδια με αποκορυφωμα φετος στις ελιες και μου ειπε γιατρος οσο μπορεις ελαφρυνε βαρος απο τα ποδια για να μην προκαλεσω χειροτερο θεμα
Η οθοστσια ειναι θανατος φιλε καλυτερα να περπατας ολημερα παρα ορθιος
 
Η οθοστσια ειναι θανατος φιλε καλυτερα να περπατας ολημερα παρα ορθιος
Αστα να πανε φιλε..καταστροφη και για τα ποδια και για την μεση..στη δουλεια εχω ελαφρυ παπουτσι και στην καθημερινοτητα ελαφρια φοραω γι αυτο το λογο
 
Πωλουντε τα αρβυλακια του τιτλου αγορασμενα τον Ιανουαριο και φορεμενα 4 φορες χωρις να τα εχω ταλαιπωρησει καθολου..τα δινω επειδη απεκτησα θεμα στο γονατο και θελω κατι πολυ πιο ελαφρυ..η τιμη τους ειναι στα 180€ και τα εξοδα αποστολης δικα μου!View attachment 13043
View attachment 13044
View attachment 13045
Τι νούμερο είναι Μίλτο .
 
Πωλουντε τα αρβυλακια του τιτλου αγορασμενα τον Ιανουαριο και φορεμενα 4 φορες χωρις να τα εχω ταλαιπωρησει καθολου..τα δινω επειδη απεκτησα θεμα στο γονατο και θελω κατι πολυ πιο ελαφρυ..η τιμη τους ειναι στα 180€ και τα εξοδα αποστολης δικα μου!View attachment 13043
View attachment 13044
View attachment 13045
Συγνώμη το είδα είναι στον τίτλο το νούμερο τους
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top