Πρόβλημα με Diana 54

Έλυσα σήμερα να το καθαρίσω... πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια.. έχει σπάσει ο πλαστικός οδηγός στο κάτω μέρος του ελατηρίου με την ευκαιρία να αλλάξω και ότι άλλο χρειάζεται.. από που μπορώ να πάρω ένα kit ;; βρίσκομαι στην περιοχή της Κατερίνης.. ευχαριστώ
 
Έλυσα σήμερα να το καθαρίσω... πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια.. έχει σπάσει ο πλαστικός οδηγός στο κάτω μέρος του ελατηρίου με την ευκαιρία να αλλάξω και ότι άλλο χρειάζεται.. από που μπορώ να πάρω ένα kit ;; βρίσκομαι στην περιοχή της Κατερίνης.. ευχαριστώ
Καλο θα ηταν να γινει ενα πληρες σερβις τωρα που ειναι η ευκαιρια...........δηλ....καινουργιο ελατηριο TITAN... οδηγος ελατηριου(αυτος που σου εσπασε)μπροστινος οδηγος.....τσιμουχα πιστονιου.....τσιμουχα κανης και καποιες λεπτομερειες στον μηχανισμο και τελος απολυπανση και λυπανση με τα καταλληλα λαδογρασσα......
Θα δεις ενα εντελως αλλο οπλο !!!!!προς το καλιτερο ενοω και ποιο δυνατο!!!!
 
Μερα με νηκτα με το δηκοτου.δεν θα σου δοση τεραστια διαφορα σε ταχιτητα αλα θα σου δοση μεγαλη διαφορα σε σταθεροτιτα σε grup και σε κραδασμο και κλοτσισμα.θα δουλευη πολη γλυκα και σταθερα
 
Έλυσα σήμερα να το καθαρίσω... πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια.. έχει σπάσει ο πλαστικός οδηγός στο κάτω μέρος του ελατηρίου με την ευκαιρία να αλλάξω και ότι άλλο χρειάζεται.. από που μπορώ να πάρω ένα kit ;; βρίσκομαι στην περιοχή της Κατερίνης.. ευχαριστώ
Εφοσον το ελατηριο ειναι καλο, μπορεις να παρεις ενα καινουργιο οδηγο γνησιο, αν αλλαξεις ελατηριο και βαλεις του εμποριου για να το βελτιωσεις, πρεπει να φτιαχτει και οδηγος.Επισης σ'αυτα τα αεροβολα με τη χρηση βγαζουν φθορα στους μηχανισμος ολισθησης οποτε καλο ειναι να γινει ενας ελεγχος και λιπανση.
https://airgunshop.gr/27.-antallaktika-parelkomena/diana/odigos-elatiriou-diana-48-52-54/
 
Το έμβολο στο πιστόνι δεν έχει καθόλου κενά... σημείωση το παλεύω μόνος
Το να παλευω μονος μου δεν λεει κατι αν δεν ξερεις τι να κανεις.........δεν μπορεις να καταλαβεις καποιες λεπτομερειες που μπορει να κανουν την διαφορα!!!!!
Εχεις ενα απο τα καλιτερα αεροβολα ελατηριου....ειναι κριμα να μην ριχνει σωστα και καλα.
 
Σίγουρα δεν είμαι ειδήμων.Εσεις είστε οπλουργος αν επιτρέπεται;;
Ρε 'συ μην τα μαρτυρας ολα, θες να μας βαλεις σε εξοδα??
Απο σκανδαλη τι λεει, γνωριζεις?
Υ.Γ. Συγνωμη για το ''ρε''.
Προσωπικα οχι αλλα απο φιλο ειναι αριστη!!!!
 
Σίγουρα δεν είμαι ειδήμων.Εσεις είστε οπλουργος αν επιτρέπεται;;
Οι οπλουργοι ειναι παντελως ασχετοι με αεροβολα.......καρατσεκαρισμενο!!!!!...........οχι Χρηστο αλλα η γνωσεις μου και η εμπειρια μεγαλη......
Το εχω το οπλο και ξερω.....δεν ειναι 54 το δικο μου αλλα 52.....
1645985054331.jpeg
 
Back
Top