Πρόβλημα με Α400 extreme unico

και γω το ιδιο όπλο έχω αλλά ποτέ δεν παρατήρησα τέτοιο πρόβλημα. δηλαδή δεν ανεβάζει το δεύτερο φυσίγγι στην θαλάμη αυτό θες να πεις?
Ναι ακριβώς αυτό. Όμως το έχει κάνει δύο φορές, μόνο με φυσίγγια με κοντό μέταλλο
 
Για να μην χαλάμε το θέμα του φίλου arispanau ας μεταφέρουν τα γραφόμενα οι διαχειριστές όπου κρίνουν. Λοιπόν είχα του ίδιου είδους εμπλοκές, ανεξαρτήτου ύψους μετάλλου στη Remington 1187. Το όπλο το αγόρασα από φίλο συνφορμίτη αλλά ήταν σχετικά αδούλευτο. Το πήγα σε συγκεκριμένο οπλουργό στην Άρτα, έπειτα από σύσταση φίλου, και με δική του επέμβαση τώρα δουλεύει ρολόι. Αξιοσημείωτο είναι ότι δεν άλλαξε κάτι απλά το "γαργάλισε"
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
 
Ναι ακριβώς αυτό. Όμως το έχει κάνει δύο φορές, μόνο με φυσίγγια με κοντό μέταλλο
Δηλαδή εννοείς ότι το ριγμένο φυσίγγι εξάγεται κανονικά το νέο βγαίνει από την αποθήκη και μένει στην θέση που πρέπει να ανέβει και το γλωσίδι δεν κινείται καθόλου;
Το φυσίγγι που ρίχνεις φαίνεται φουσκωμένο ;
Έχεις ελέγξει την σκανδαλοθήκη ... Καθαρισμός ελαφρύ λάδωμα ;;;

Η εγγύηση να είναι η πρώτη σου επιλογή !!!
 
Δηλαδή εννοείς ότι το ριγμένο φυσίγγι εξάγεται κανονικά το νέο βγαίνει από την αποθήκη και μένει στην θέση που πρέπει να ανέβει και το γλωσίδι δεν κινείται καθόλου;
Το φυσίγγι που ρίχνεις φαίνεται φουσκωμένο ;
Έχεις ελέγξει την σκανδαλοθήκη ... Καθαρισμός ελαφρύ λάδωμα ;;;

Η εγγύηση να είναι η πρώτη σου επιλογή !!!
Ευχαριστώ πολύ
 
Όταν το πήρες έριξες 1 κουτί 34 γρ? Πόσα γραμμάρια είναι με τόν κοντό παφλα που ρίχνεις?
32 γραμμάρια έριχνα εξ αρχής. Και με τον κοντό και με τον μακρύ. Αλλά μη νομίζεις ότι πρόλαβα να ρίξω και πολλά, χάρη στο κύριο χαρδαλιά.
 
μου εκανε το ίδιο η xtreme plus στις αρχες μια φορα καθε 100 βολες περίπου, επειδή ειναι σουπερμαγνκουμ εχει σκληρο ελατήριο και με τα ελαφριά φυσιγγια παθαινε κοκομπλοκο αλλα εστρωσε με το ντουφεκιδι.
βαζε μια σταγονα λαδι στον σιδηδρομο και στο ελατήριο με το δαχτυλο σου για μη ζοριζεται στην οπισθοδρομηση
 
μου εκανε το ίδιο η xtreme plus στις αρχες μια φορα καθε 100 βολες περίπου, επειδή ειναι σουπερμαγνκουμ εχει σκληρο ελατήριο και με τα ελαφριά φυσιγγια παθαινε κοκομπλοκο αλλα εστρωσε με το ντουφεκιδι.
βαζε μια σταγονα λαδι στον σιδηδρομο και στο ελατήριο με το δαχτυλο σου για μη ζοριζεται στην οπισθοδρομηση
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Σπύρο, να είσαι καλά και να επιστρέψουμε γρήγορα στα βουνά
 
Εγώ από την unico έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος στα πάντα ,το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το grip στο κοντάκι ,δεν μου έχει κάνει ούτε μια εμπλοκή ποτέ και έχω ρίξει φουλ 24αρια ,η επίστρωση είναι σούπερ ,και η τουφεκιές της είναι εξαιρετικές .
 
Back
Top