Προτάσεις - Επιθυμίες (Wish List)

Να έχω ένα σκοπευτήριο κοντά στο σπιτι και να τουφεκαω με ότι όπλο θέλω όσο θέλω. Να κάνω ότι δοκιμές θελήσω σε κάθε όπλο μου και έχοντας χωνεψει τις ιδιαιτερότητες του να έχω χορτάσει τουφεκιά και όταν βγαίνω στο βουνό να έχω καθαρό μυαλό και να τουφεκαω όταν χρειάζεται και όχι να σκέφτομαι πως θα ξεχαρμανιασω.
Συμφωνω
 
Να έχω ένα σκοπευτήριο κοντά στο σπιτι και να τουφεκαω με ότι όπλο θέλω όσο θέλω. Να κάνω ότι δοκιμές θελήσω σε κάθε όπλο μου και έχοντας χωνεψει τις ιδιαιτερότητες του να έχω χορτάσει τουφεκιά και όταν βγαίνω στο βουνό να έχω καθαρό μυαλό και να τουφεκαω όταν χρειάζεται και όχι να σκέφτομαι πως θα ξεχαρμανιασω.

Πόσες φορές το έχω πει και εγώ αυτό
 
κυνήγι θα πάω που θα πάω όταν προγραμματιστεί....θα ήθελα λοιπόν:
έως 30% έκπτωση στις ταβέρνες την κυνηγητική περίοδο με την επίδειξη της κυνηγητικής άδειας :)
με την κρίση μας κόπηκε κι η ταβέρνα πάμε γυρίζουμε με καφέ και τυρόπιτα :(
 
κυνήγι θα πάω που θα πάω όταν προγραμματιστεί....θα ήθελα λοιπόν:
έως 30% έκπτωση στις ταβέρνες την κυνηγητική περίοδο με την επίδειξη της κυνηγητικής άδειας :)
με την κρίση μας κόπηκε κι η ταβέρνα πάμε γυρίζουμε με καφέ και τυρόπιτα :(
όλοι μας έχουμε γράψει επιθυμίες που λίγο πολύ είναι ουτοπικές
αυτό όμως μπορεί να γίνει αντικειμενικά! η θέληση δεν υπάρχει... κάρτα μέλους έφτιαξε φέτος η ΚΟΣΕ, αλλά δεν την λειτούργησε ποτέ από όσο ξέρω ως κάτοχος της!
τι πιο εύκολο και προσοδοφόρο για τους καταστηματάρχες να είναι συμβεβλημένοι και να κάνουν την συγκεκριμένη έκπτωση! Κάθε ΣΚ θα "βούλιαζαν" τα μαγαζιά τους σίγουρα!
Αλλά που... όλα γίνονται για το θεαθήναι...
 
όλοι μας έχουμε γράψει επιθυμίες που λίγο πολύ είναι ουτοπικές
αυτό όμως μπορεί να γίνει αντικειμενικά! η θέληση δεν υπάρχει... κάρτα μέλους έφτιαξε φέτος η ΚΟΣΕ, αλλά δεν την λειτούργησε ποτέ από όσο ξέρω ως κάτοχος της!
τι πιο εύκολο και προσοδοφόρο για τους καταστηματάρχες να είναι συμβεβλημένοι και να κάνουν την συγκεκριμένη έκπτωση! Κάθε ΣΚ θα "βούλιαζαν" τα μαγαζιά τους σίγουρα!
Αλλά που... όλα γίνονται για το θεαθήναι...
Βασίλη όπως τα λές θέληση δεν υπάρχει για να γίνει κάτι θετικό σε προσφορά ζήτηση και συνεργασία στο κυνηγητικό χώρο :(
 
Να προτιμουνται τα πλαγιοκαννα κ ιδιαίτερα από τους νέους (ηλικιακά) κυνηγούς..
Τα κοκκορουφεκα των παππούδων κ των πατεραδων να μην σαπίζουν σε πατάρια,αποθήκες κ υπόγεια,αλλά να ξαναβγούν ξανά στον αγώνα σαν άλλοτε..
Να δω τον Τάσο να κυνηγάει με σούπερ ποζέ. .......pray to God.

Υγεία για όλους να αλωνιζουμε τα βουνά και τα λαγκάδια ......
 
Back
Top