Προσφορές-Τιμές

Εγώ τα έχω βρει πολύ καλά τα 206 32 και τα 33 σε νο7 για ντοπιαρα φάσα και δεντρότσιχλα... μου αρέσουν...
Τα bp Nike ηθελα να δοκιμασω εκτενεστερα,δηλαδη να ριξω μια κουτα,αλλα πρεπει να περιμενω λιγο ακομα στο τελος του μηνα που μπαινουν οι συνταξεις,μπας και ληστεψω καμια τραπεζα....Ή κανα ριφιφι γενικο...Θα δουμε...Οτι αποφασισει η παρεα....
 
Καλημέρα! Απ΄ ότι είδα ο Σαλαπάτας έχει βγάλει κάποια φυσίγγια σε προσφορά για όποιον ενδιαφέρεται! Πχ Express 32 στα 6€ κλπ
Και με τις προσφορές πλέον σε σχέση με μικρότερους κατασκευαστές δεν αξίζουν καθαρά από θέμα τιμής. Ίσως στα πιο χοντρά φυσίγγια.
 
http://e-zotos.gr/index.php/hunting-session/cartrmenu/66-superoffer
Το συγκεκριμενο φυσιγγι την περσυνι κυνηγετικη περιοδο ο Ζωτος το ειχε σε προσφορα στα 5 ευρω
Προμηθευτηκα 2 κουτες δεκαρες τελος φεβρουαριου γιατι εμεινα πολύ ευχαριστημένος ολη την χρονια με την αποδοση τους στην τσιχλα
Δεν ξερω αν εχει ακομα σε αποθεμα
Παντως και φετος για φυσίγγια παλι από τον Ζωτο θα προμηθευτω για όλα τα κυνηγια για 2 λογους
1 . Βαρεθηκα ολες τις φιρμες μετα κυνηγομαγαζα που κάθε χρονο και ειδικα στην περιοδο της τσίχλας σου συμπεριφερονται σαν να εισαι ανίδεος προσπαθώντας να σου προωθησουν φυσίγγια εισαγωγης από εταιριες του εξωτερικου επειδή βγαζουν περισσοτερο κερδος θαβοντας τις εγχωριες
2 . Δεν γουστάρω τα χρηματα που βγαζω με τον ιδρωτα μου να τα στελνω στο εξωτερικο με αγορες ξενων προιοντων και ειδικα όταν ξερω ότι ενας συμπατριώτης μου κανει φιλοτιμες προσπάθειες ώστε να κρατησει την επιχηρηση που εχει δημιουργησει για να επιβιωσει αυτος και η οικογενεια του
Στην συγκεκριμενη περιπτωση ο ανθρωπος αυτος λειτουργει καπως ετσι και ο γιος του που είναι πολύ εξυπηρετικος προς τον πελατη του
και πολύ καλά φυσιγγια
 
τα εχει ακομα σε προσφορα?
Καλημέρα! Όχι δυστυχώς ήταν τότε κοντά στην Black Friday για 2-3 μέρες. Επειδή το παρακολουθώ πάντως, κάθε χρόνο βγάζει μια φορά συνήθως το Νοέμβριο και μια τον Μάρτιο περίπου. Φέτος αν είναι καλή η χρονιά δε ξέρω τι θα του μείνει για Μάρτη να ξεστοκάρει...
 
Καλημέρα! Όχι δυστυχώς ήταν τότε κοντά στην Black Friday για 2-3 μέρες. Επειδή το παρακολουθώ πάντως, κάθε χρόνο βγάζει μια φορά συνήθως το Νοέμβριο και μια τον Μάρτιο περίπου. Φέτος αν είναι καλή η χρονιά δε ξέρω τι θα του μείνει για Μάρτη να ξεστοκάρει...
Φέτος που όλα έχουν πάρςι την ανηφόρα δεν έβγαλε σε αυτά που ήμασταν συνηθισμένοι και ούτε θα βγάλει και μετά το πέρας της κυνηγετικής περιόδου.
 
Λόγω ιδιογομωσης δεν αγοράζω φυσίγγια.
Οπότε, από τιμές ξέρω μόνο ότι διαβάσω...
Επειδή λυπαμαι να ρίξω το βράδυ της πρωτοχρονιάς δικά μου είπα να αγοράσω ότι πιο φθηνό βρω.
Έκανα στάση στον κουμιανο και τα πιο φθηνά που είχε ήταν τα Navaro....
7.40!!!
Αυτα εγώ τα θυμόμουν στα 4.80....κοιτα να δεις που θα έρθει η ιδιογομωση να είναι πιο οικονομική!!
IMG_20211230_141320.jpg

Δεν ξέρω πως θα επιβιώσουν τα μικρά κυνηγομαγαζα...
Αν δεν κάνεις τζίρο δεν γίνετε τίποτα.
IMG_20211230_144639.jpg
 
Last edited:
Λόγω ιδιογομωσης δεν αγοράζω φυσίγγια.
Οπότε, από τιμές ξέρω μόνο ότι διαβάσω...

Έκανα στάση στον κουμιανο και τα πιο φθηνά που είχε ήταν τα Navaro....
7.40!!!
Αυτα εγώ τα θυμόμουν στα 4.80....
Παναγιώτη φάνηκε κ χωρίς να μας το πεις πως λόγο ιδιογομωσης έχεις να αγοράσεις εμπορικά φυσίγγια απο τον καιρό του Νώε χαχα......
Δεν έριχνες την πρωτοχρονια τα δικά σου χαχα
 
Λόγω ιδιογομωσης δεν αγοράζω φυσίγγια.
Οπότε, από τιμές ξέρω μόνο ότι διαβάσω...
Επειδή λυπαμαι να ρίξω το βράδυ της πρωτοχρονιάς δικά μου είπα να αγοράσω ότι πιο φθηνό βρω.
Έκανα στάση στον κουμιανο και τα πιο φθηνά που είχε ήταν τα Navaro....
7.40!!!
Αυτα εγώ τα θυμόμουν στα 4.80....κοιτα να δεις που θα έρθει η ιδιογομωση να είναι πιο οικονομική!!
View attachment 38722

Δεν ξέρω πως θα επιβιώσουν τα μικρά κυνηγομαγαζα...
Αν δεν κάνεις τζίρο δεν γίνετε τίποτα.
View attachment 38723
Και να θες να στηρίξεις ένα κατάστημα του τόπου σου, δε σε βοηθάει καθόλου και αυτό...
Η τιμή είναι αισχροκερδής... :(
Ο Καλκαντζάκος που είναι γνωστός για τις υψηλές τιμές του τα έχει τώρα μετά από τις αλλεπάλληλες αυξήσεις 6,70€ !!!
 
Λόγω ιδιογομωσης δεν αγοράζω φυσίγγια.
Οπότε, από τιμές ξέρω μόνο ότι διαβάσω...
Επειδή λυπαμαι να ρίξω το βράδυ της πρωτοχρονιάς δικά μου είπα να αγοράσω ότι πιο φθηνό βρω.
Έκανα στάση στον κουμιανο και τα πιο φθηνά που είχε ήταν τα Navaro....
7.40!!!
Αυτα εγώ τα θυμόμουν στα 4.80....κοιτα να δεις που θα έρθει η ιδιογομωση να είναι πιο οικονομική!!
View attachment 38722

Δεν ξέρω πως θα επιβιώσουν τα μικρά κυνηγομαγαζα...
Αν δεν κάνεις τζίρο δεν γίνετε τίποτα.
View attachment 38723
Σωστά κάπου τόσο είχαν θυμάμαι όταν είχαν πρωτοβγει τα Sipe τα είδες 8,40€ .
 
Και να θες να στηρίξεις ένα κατάστημα του τόπου σου, δε σε βοηθάει καθόλου και αυτό...
Η τιμή είναι αισχροκερδής... :(
Ο Καλκαντζάκος που είναι γνωστός για τις υψηλές τιμές του τα έχει τώρα μετά από τις αλλεπάλληλες αυξήσεις 6,70€ !!!
Ναι ρε Μπιλ μην σου πιάνει τον κ@λο.
 
Back
Top