Προσφορές-Τιμές

Ο Oscar έβγαλε ανακοίνωση για έλλειψη υλικών και αύξηση ίσως τιμών,θα φτάσει το σκοπευτικό των €5 στα €8,5 και θα λέμε ευχαριστώ

μίλησα με Ζώτο για το mb32 το μαυρο για αγορά 4-5 κούτες ώστε να φτιάξει τιμή και απάντησε πώς είναι ήδη οριακή η τιμή των €7,5 δεν υπάρχει περιθώριο για κάτι καλύτερο που την ίδια στιγμή το mb classic 32 πωλείται προς €7,40 και φτιάχνεις την τιμή ανάλογα ποσότητας ,,είναι να τρελένεσαι !
Από Ζώτο :
ΛΟΓΩ ΕΚ ΝΕΟΥ ΑΥΞΗΣΗΣ.....ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ,ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΚΥΝΗΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΩΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΉΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ..
ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΩΝ ΜΗΝΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ 10κουτιων(250τεμ)ΚΑΙ ΑΝΩ..ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΕΥΚΡΙΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..210-2774430

Δεν κάνω διαφήμιση καθως δεν ξέρω τα φυσίγγια του αλλά είδα την ανακοίνωση σε άλλο κυνηγητικό site και είπα να ενημερώσω τους φίλους του HL
 
Αυτό ακριβώς! Το παραμύθι πάει σύννεφο. Δεν λέω ότι δεν υπάρχουν ανατιμήσεις στην αγορα. Υπάρχουν και το βλέπουμε και εμείς στις δουλειές και την καθημερινότητά μας. Αλλά μην μου πουλάς την παραμυθα για έλλειψη υλικών κύριε Ατσονιε. Που δύο χρόνια ξεσκονιζες τα κουτιά στα ράφια σου , μια με την έλλειψη πουλιών και μετά με το lockdown και σε 20 μέρες κυνηγιού σου τελείωσαν όλα και δεν έχεις αλλα.
Φιλε καλε υπονοεις οτι ο κ.Ατσονιος ειναι αναξιοπιστος στον λογο του;Σε επικοινωνια που είχα μαζι του για την προμηθεια φυσιγγιων ο ανθρωπος μου εδωσε προσφορα και καλυψε τον αριθμο πού επιθυμώ να αγορασω.Βεβαια περαν του οτι υποψιαζομαι και εγω οτι προκειται για περσινες παραγωγες ισως και προπερσινες τον διεκρινα απο την συνομιλια μας ως αξιοπιστο και επεξηγηματικο στα οσα τον ρωτησα για τα υλικα των φυσιγγιων.Εκανα τοσο λαθος και να την πατησω τελικα χοντρα;Ειμαι ετοιμος απο Δευτερα να ψωνισω απο τον κ.Ατσονιο.
 
Φιλε καλε υπονοεις οτι ο κ.Ατσονιος ειναι αναξιοπιστος στον λογο του;Σε επικοινωνια που είχα μαζι του για την προμηθεια φυσιγγιων ο ανθρωπος μου εδωσε προσφορα και καλυψε τον αριθμο πού επιθυμώ να αγορασω.Βεβαια περαν του οτι υποψιαζομαι και εγω οτι προκειται για περσινες παραγωγες ισως και προπερσινες τον διεκρινα απο την συνομιλια μας ως αξιοπιστο και επεξηγηματικο στα οσα τον ρωτησα για τα υλικα των φυσιγγιων.Εκανα τοσο λαθος και να την πατησω τελικα χοντρα;Ειμαι ετοιμος απο Δευτερα να ψωνισω απο τον κ.Ατσονιο.
Αναξιόπιστος σαν επαγγελματίας όσον αφορά τα προϊόντα του σε καμία περίπτωση. Μην ξεχνάς ότι είναι έμπορος όμως όπως και όλοι τους και κοιτάει πως θα γεμίσει την τσέπη του. Και το είπες και μόνος σου αγαπητέ. Περσινά και προπερσινα ανατιμημενα πουλανε.
 
Το 2016 μόλις έπεσαν τα πολλά τα πουλιά σταμάτησαν να φτιάχνουν η να ζητάνε να πουλήσουν 28 άρια και 30 άρια για να σε αναγκάσουν να πάρεις τα πιο ακριβά τους φυσίγγια, να δείτε που πάλι φέτος τα ίδια θα έχουμε, είδη το έχουν ξεκινήσει.
 
Το 2016 μόλις έπεσαν τα πολλά τα πουλιά σταμάτησαν να φτιάχνουν η να ζητάνε να πουλήσουν 28 άρια και 30 άρια για να σε αναγκάσουν να πάρεις τα πιο ακριβά τους φυσίγγια, να δείτε που πάλι φέτος τα ίδια θα έχουμε, είδη το έχουν ξεκινήσει.
Γι'αυτό αγοράζεις νωρίς όσο μπορείς γιατί μετά θα πληρώσεις παραπάνω και δεν ξέρεις αν θα είναι προσεγμένο το φυσίγγι. Φυσικά δεν μιλάω για τα Ελληνικά μόνο, σε ξεπούλημα και ο Ιταλός σαβουρα θα σου δώσει ( αυτό πιστεύω εγώ τουλάχιστον με τη λίγη εμπειρία που έχω)
 
Eτσι είναι.....
Το φρονιμων τα παιδια πριν πεινάσουν μαγειρευουν..... Μπροστά μας θα τα βρουμε......
Και τσίχλες να μην έχει τώρα θα έχει την επομενη,χαμένα δεν θα πανε.....
Αν περιμενει κανεις να δει πως θα πανε οι τσιχλες για να παρει φυσίγγια χαιρω πολυ......

Εχω χαίρομαι να σας το λέω
Πα-ρτε φυ-σι-γγι-α!!!!!!
 
Ξέρουμε τιμή από του Κενταύρου τα 28αρια;
Ανέφερε ο @Λεωνίδας στο post για τα φυσίγγια για τσίχλες πως τα πήγε 5,5. Είχε ενημερώσει όμως ο Κέντραυρος για αυτό και πως η παλιά τιμή θα ίσχυε για όσα παλιά αποθέματα είχε.
 
Back
Top