Προσφορές-Τιμές

οχι μονο στεγνα...αλλα και σιδερωμενα...
Μέτρα είχε αρκετά Άλεξ?Καιρός?
ειναι τωρα αυτο επιπεδο ερωτησεων απο σενα????
περιμενα τουλαχιστον να ειχες ρωτησει για πλυντηριο και απορρυπαντικο!!!!
.yelling..yelling.
 
Μέτρα είχε αρκετά Άλεξ?Καιρός?
Το ειχα ριξει απο Αυγουστο μεχρι Νοεμβριο σε τρυγονια, αγριοπεριστερα και φασσα, ειχα παρει κι ενα λαγο με νο4 με το συγκεκριμενο, καιρος ειναι παντα νορμαλ εδω ρε φιλε, δεν εχουμε ακραιες θερμοκρασιες.
 
Δεν ξέρω αν έχει ξαναειπωθεί, αλλά αυτό 206 formula στο επίσημο site της Nobel Sport δεν το βρίσκω!
Δεν το έχει ούτε ο Τουρής, νομίζω ότι είναι ειδική παραγγελία του Καλκαντζάκου. Αρκετά ευχαριστημένος στα μπασίματα και το περπατητό της τσίχλας.
 
Δεν το έχει ούτε ο Τουρής, νομίζω ότι είναι ειδική παραγγελία του Καλκαντζάκου. Αρκετά ευχαριστημένος στα μπασίματα και το περπατητό της τσίχλας.
Προπερσι σε τσιχλοκυνηγι μ αρεσε και μενα ηταν ξερα ολα τα πουλια με - 3 το πρωι εως 20 το απογευμα
27483.jpg
 
7,50 το euromix!!!!! Το euromix?????? Έχετε σκεφτεί αν έχει πουλιά φέτος τι έχει να γινει??? 10€ θα τα πάνε για να βγάλουν τα σπασμενα!
Με το Rio που είναι φυσιγγάρα να έχει 7,20, που για μένα είναι επίσης ακριβό και αυτό, πραγματικά το Rio φαίνεται σα να έχεις κλέψει εκκλησία πλέον... τι να πω...

Αν παραμένει η προσφορά για τα imperial και στο μαγαζί, γιατί το site είναι λίγο γιούχου, για όποιον δεν θέλει να ασχοληθει με τους πιο μικρούς Έλληνες κατασκευαστές, είναι για μένα μακράν ό,τι καλύτερο υπάρχει
 
Όπως βλέπω τις τιμές από καλκατζακο , μόνο imperial έμεινε χαμηλά.
Θα παρακαλάμε να μην έχει κυνήγι φέτος
Οι περισσότεροι έχουμε στοκ από πέρσι,πέραν αυτού όμως υπάρχουν ακόμη μικροί βιοτέχνες που κρατάν τις τιμές χαμηλά με προϊόντα εφάμιλλα μεγάλων εταιρειών.
 
Αμα ψαχτείς υπάρχουν πολλές και οικονομικές λύσεις ακόμα και σε επώνυμα φυσίγγια.Ως επί το πλείστον 28 που είναι μια χαρά και δεν βγαίνει διαφορετικά αν δεν έχεις και στοκ.(Τσίχλα).Σε δύσκολες συνθήκες βάζεις και ένα 30 ή 32.Μπεκάτσα και λαγό παίρνεις ένα καλό φυσίγγι και ας είναι και ακριβό διότι πόσα θα ρίξεις;!(Μιλάμε για εκλεκτά θηράματα).Τουλάχιστον στα κυνήγια που κάνω είμαι κομπλέ.Τώρα τα παιδιά που πάνε για παπιά κ.ο.κ, άλλο καπέλο.
 
Αμα ψαχτείς υπάρχουν πολλές και οικονομικές λύσεις ακόμα και σε επώνυμα φυσίγγια.Ως επί το πλείστον 28 που είναι μια χαρά και δεν βγαίνει διαφορετικά αν δεν έχεις και στοκ.(Τσίχλα).Σε δύσκολες συνθήκες βάζεις και ένα 30 ή 32.Μπεκάτσα και λαγό παίρνεις ένα καλό φυσίγγι και ας είναι και ακριβό διότι πόσα θα ρίξεις;!(Μιλάμε για εκλεκτά θηράματα).Τουλάχιστον στα κυνήγια που κάνω είμαι κομπλέ.Τώρα τα παιδιά που πάνε για παπιά κ.ο.κ, άλλο καπέλο.
Ψαξιμο θέλει και ένα γερό φόρτωμα οσο βαστάει η τσέπη του καθενός βέβαια. Αν δεν έχει πουλιά πολλοί έχουν στοκ από πέρισυ και τα φυσίγγια πολυτελείας που μας πασάρουν θα αραχνιασουν στα ραφια. Αν εχει πουλιά θα ξεφύγουν κι άλλο παραπανω όπως το 2016. Από μέσα Νοεμβρίου και μετά κάθε δέκα μέρες τσιμπαγαν 10-20 λεπτά πανω. Το γιουρομιξ απο 5,20 τον Οκτώβριο έφτασε 6,50 τον Γεναρη. Ημουν τυχερος τότε και είχα φορτώσει 2500 saga sporting απο τον Σεπτέμβρη με 4,80 το κουτί. Όταν ξαναπηρα τηλ μου λέει 6€!!!! Έφαγε άκυρο φυσικά και άρχισα να ψαχνομαι. Βρήκα σε ένα μαγαζί τα classica με 6,50 και τα nsi speed με 6,80(!!!) και φορτωσα για να βγάλω την χρονια.
 
Back
Top